خانه برای فروش موجود با قلعه قرون وسطی, دکور, کشتی فضایی, داخلی, نوار ماورا با شن و ماسه

unique-home-for-sale8.jpg

این Zillow مثال برای $159,900 3 اتاق خواب 1 حمام 1,075 فوت مربع خانه در پیتسبورگ پنسیلوانیا می آید که از قبل ضعیف تزئین شده با قرن 13th قلعه دکور یک سفینه فضایی اتاق ناهارخوری/مرکز فرماندهی قایق سبک و داخل نوار ماورا کامل با شن و ماسه. برخی از اطلاعات بیشتر در مورد خانه در حالی که من ارائه یک پیشنهاد:

آیا دوست دارید سرگرم کننده و ماجراجویی ؟ ببینید این یکی از یک نوع آجر در مرتع پرورش احشام تبدیل به 2 داستان. وارد درب به یک قرن 13th قلعه دکور غرق زندگی, Rm, w/ چشمگیر, بالا, بلوط مخابره سقف چوب جنگلی کف آجر شومینه یک نردبان برای بالا کتابخانه. سفر در زمان در پیچ و تاب سرعت به 25 قرن کشتی فضایی. صحبت از یک بیگانه فضایی استقبال شما به عنوان شما راه رفتن به سمت کف تا سقف فضای بیرونی دیوار, دیواری. ناهار خوری Rm مرکز فرماندهی دیوار عقب باز می شود تا به سفینه فضایی اصلی پل-کار کامپیوتر و کنترل از هلیکوپتر آپاچی, سخنرانان و 55 اینچ صفحه نمایش (تلویزیون کار می کند). جیب درب کاربردی “آشپزخانه.” باز کردن دریچه درب و شما در پیدا کردن لباس های شسته شده, بزرگ منطقه ذخیره سازی و کارگاه. نگاهی به پله مارپیچی به کشف 2 طبقه که دارای یک Den منطقه یک راهرو و 3 اتاق خواب. وجود دارد یک جزیره گرمسیری مضمون اتاق خواب و یک سال 1970 هیپی سقوط پد اتاق خواب با یک ملکه بستر آب. سطح حیاط عقب w/ استخر (تحت گارانتی) و پاسیو منطقه است. زیبا ویستریا بیش کلاه فرنگی.

دوستان من گنجه Nerd و من در حال حاضر توافق کردند برای رفتن halfsies در خانه و استفاده از آن به عنوان یک خانه تعطیلات. به علاوه ما در حال رفتن به آن را اجاره در Airbnb که هیچ یک از ما وجود دارد برای افرادی که برنامه ریزی در دام توپ در طول اقامت خود را و می توانید استطاعت $160,000 امنیتی سپرده است.

رفتن نگه دارید به صورت کامل و تصویری تور از تمام خانه.

unique-home-for-sale23.jpg

unique-home-for-sale24.jpg

unique-home-for-sale1.jpg

unique-home-for-sale2.jpg

unique-home-for-sale3.jpg

unique-home-for-sale4.jpg

unique-home-for-sale5.jpg

unique-home-for-sale6.jpg

unique-home-for-sale7.jpg

unique-home-for-sale22.jpg

unique-home-for-sale15.jpg

unique-home-for-sale9.jpg

unique-home-for-sale8.jpg

unique-home-for-sale11.jpg

unique-home-for-sale10.jpg

unique-home-for-sale12.jpg

unique-home-13.jpg

unique-home-for-sale14.jpg

unique-home-for-sale21.jpg

unique-home-for-sale19.jpg

unique-home-for-sale18.jpg

unique-home-for-sale20.jpg

unique-home-for-sale16.jpg

unique-home-for-sale17.jpg

با تشکر از دوستان من گنجه Nerd که موافق این بهترین تابستان اجاره شما می توانید برای درخواست.

ادامه مطلب: در حال حاضر خرید تزئینات برای فروش سیگار مقدس, صفحه اصلی, خانه, طراحی داخلی, محل, محل سکونت (به همراه یک سفینه فضایی داخلی) قرون وسطی, آه, وای, قرار دادن یک به فروش می رسد ثبت نام در حیاط جلویی چرا که bad boy is mine, املاک و مستغلات, سفینه فضایی, spaceshit خوبی diggity داغ لعنت آره شما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>