سیگار مقدس: نسخه ی نمایشی از Unreal Engine 5 در حال اجرا بر روی پلی استیشن 5

unreal-engine-5-on-playstation-5.jpg

توجه داشته باشید: سازمان دیده بان به عنوان با وضوح بالا به عنوان امکان پذیر است. من که قرار بود برای ایجاد یک gif, اما آن را فقط قصابی کیفیت به همان شیوه من استفاده می شود به کشتار همه شما می توانید خوردن بوفه قبل از این بیماری همه گیر.

این یک tech demo از جدید Unreal Engine 5 در حال اجرا در زمان واقعی بر روی پلی استیشن 5. بحث در مورد برخی از بیمار, گرافیک, bro! من فکر می کردم این فیلم برای اولین بار در. فقط شوخی من با خواندن این توضیحات ویدئو. یا به من؟! شما می دانید که چگونه من احساس می کنم در مورد خواندن. “یک تصویر ارزش هزار کلمه است.” تا مبادا دو اگر آن را برهنه.

رفتن نگه دارید به صورت کامل و تصویری (با soooooo بسیاری از مثلث) و همچنین به عنوان یک کوتاه برجسته واقعی برای کسانی که از شما می خواهید به تظاهر شما رو به جایی بود.

با تشکر بی مو و ربات راب (WTF?), که متقاعد نشده است که یک زن واقعی به دام افتاده در یک بازی ویدئویی به شدت در تلاش برای پیدا کردن راه خود.

ادامه مطلب: کنسول بازی کنسول چشمگیر, پلی استیشن, پلی استیشن 5, بیمار, گرافیک, فرض, فن آوری, که سرد به نظر می رسد من می خواهم که به من یک کنترل کننده آینده غیر واقعی unreal engine در ساخت بازی های ویدئویی ما آمده ایم تا کنون به خوبی رنگ مرا تحت تاثیر قرار ایست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>