هف: آیا شما پوشیدن در حال حاضر – قسمت چهارم (شروع May 2014)


چرا ؟ آیا شما آن را دوست دارم ؟

آن را تند و زننده. هنگامی که شما در اینجا در حالی که پشت شما بودند در حال تحول شنیع پایتون آزمایش به برخی واقعا عالی جدید قرار دادی کفش. این طول می کشد بهتر بود که کمر خیلی ها شکل پا, زیبا, و بیشتر از همه شما تا به حال اجتناب زشت تازگی پوسته برای چیزی ذاتا زیبا هستند. این یک چیز خوب است.

شما یک شخصیت است که دوست دارد به ایجاد یک بیانیه باشد فرد باید کمی تازگی در او چگونه به نظر می رسد. من sympathise – من بیش از حد بسیاری از بار. اما تازگی تنها کار می کند زمانی که آن را به یک بوم از ارتدکسی که در برابر آن می تواند ایستادگی کردن. Holdfast کراوات مثلا من بیزار شخصا چیزی در مورد روابط تازگی باعث می شود من فکر می کنم از خطرناک عوامل املاک و دفتر نفری) اما که در کنار او قرار داده و آن را در برابر پس زمینه از یک محافظه کار کسب و کار کت و شلوار و پیراهن. در مورد خود شما باید تمایل به سعی کنید به همه جا خود را خصلت جوک و ایده های تخیلی را در یک مکان. من آن را دریافت کنید من حتی شده به جرم آن را عقب نگه دارید: آن را مانند که SF ضرب المثل است که شما نیاز به رعایت قوانین قبل از شما آنها را شکستن.

و من می گویم آنها فقط در یک زمان. اگر من یک دمدمی بنفش پاپیون امروز و یا به خصوص با صدای بلند ژاکت, من احتمالا نیازی به پوشیدن لباس های مورد علاقه من تمشک جوراب. اگر من با پوشیدن پررنگ تماشاگر کفش من ممکن است را انتخاب کنید یک موقر کبود به جای آهک سبز گره برای من کراوات. گاهی اوقات عشق من از خروج از مرکز بهتر از من هنوز, هیچ شک و مانند HF کراوات, من مطمئن هستم که من بسیاری از عناصر است که حتی در انزوا دیگران نمی مانند (تماشاگر کفش به اندازه کافی برای برخی!). اما سعی کنید آن را به عنوان یک قاعده: رنگ خودتان یک نگاه محافظه کارانه است که پاک است و unchallenging قبل از اضافه کردن خود را با یک یا دو عنصر از “فردیت”. اما اطلاعات شما من فکر می کنم پوسته پوسته پایتون ذاتا گاییدن وحشتناک به در نگاه کنید. من فکر نمی کنم در عرصه کلاسیک مردانه می توان آن را یکپارچه و حتی به عنوان یک شیوه ویژه هر نویسنده. من نمی خواهم نشان یا بدون در نظر گرفتن مبدا – کمی رودخانه جزیره است.

به هر حال من بسیار خوشحالم برای دیدن شما. خود را در حال تحول کفش تحولات عالی شد. در حال حاضر سعی کنید با استفاده از برخی از این اصول به بقیه – شما از این ابزار برای این کار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>