در اینجا آخرین دانشجو معاملات اینترنتی و تکنولوژی تخفیف شما می توانید با استفاده از در حال حاضر!

از کتاب های درسی به شهریه دانشجویان هیچ کمبود هزینه در ماراتن است که درآمد خود را درجه است. بسیاری از ارائه دهندگان خدمات اینترنت و فن آوری, تولید کنندگان درک به طوری که آنها ارائه تخفیف و در برخی موارد سرویس اینترنت رایگان به دانش آموزان و خانواده ها و معلمان است. به شما صرفه جویی در وقت و پول ما گرد یک لیست از اینترنت می پردازد که می تواند کمک به صرفه جویی در پول برای چیزهای مهم مانند نیمه شب پیتزا اجرا می شود.

دانشجو اینترنت معاملات و تخفیف

Comcast Xfinity, دانشجو, اینترنت تخفیف

دانشجویان علاقه مند به بهترین معاملات در و یا خارج از دانشگاه باید نگاه هیچ بیشتر از Comcast Xfinity. واجد شرایط با وارد کردن نام و نام خانوادگی ایالات متحده عنوان درجه چهارم-اعطای کالج یا دانشگاه شما حضور و Xfinity با شما تماس در مورد معاملات منحصر به فرد در منطقه شما. دانش آموزان را نیز دریافت خواهد کرد یک $150 ویزا® کارت اعتباری رایگان خود نصب کیت و داده نامحدود بدون هیچ هزینه اضافی تا 30 ژوئن 2020.

اگر شما یک شرکت کننده در برنامه کمک های مانند ناهار مدرسه ملی برنامه مسکن کمک پزشکی, ضربه محکم و ناگهانی و یا SSI, شما ممکن است واجد شرایط برای اینترنت از ملزومات Comcast. شما می توانید سرعت بخشیدن به 25 مگابیت در ثانیه با هزینه نصب و یا قرارداد فقط برای $9.95/mo.* اعمال امروز برای دریافت تخفیف خود را Xfinity خدمات اینترنت.

Cox دانشجو اینترنت تخفیف

خانواده ها با دانش آموزان در نمرات K-12 که برای دریافت کمک های دولت می تواند صفحه اصلی اینترنت سرویس فقط برای $9.95/ماه.*, نصب و راه اندازی رایگان و مودم اجاره بدون سپرده و یا قرارداد سالانه با کاکس Connect2Compete برنامه.

واجد شرایط و درخواست دانشجویان باید در حال حاضر شرکت در برنامه ناهار مدرسه ملی (NSLP), طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP), کمک های موقت به خانواده های نیازمند (TANF) یا مسکن دولتی و برجسته Cox صورتحساب unreturned تجهیزات یا باید برگزار Cox اشتراک اینترنت در گذشته 90 روز. بررسی وضعیت برنامه انتظار برای Cox دانشجو اینترنت تخفیف و یا ثبت نام در این برنامه با مراجعه به Connect2Compete سایت.

اگر شما واجد شرایط برای Cox Connect2Compete کاکس هنوز مقرون به صرفه اینترنت پاسخ اضطراری ارائه می دهد. کاکس در اینترنت استارت 10 طرح, برای مثال, رایگان برای ماه اول و تنها $19.99/ماه. باقی مانده از سال است. فروشگاه بدون قرارداد طرح از Cox امروز.

ظرف دانشجو اینترنت تخفیف

شروع قیمت به عنوان کم به عنوان $19.99/mo. دانشجویان و کارکنان دانشگاه و فارغ التحصیلان می توانید با تخفیف قیمت گذاری بر روی ظرف های رایج اینترنتی برنامه به عنوان به خوبی به عنوان تلویزیون و اینترنت, بسته های نرم افزاری با دو سال تلویزیون قیمت تضمین کند. با استفاده از این دانش آموز کد تخفیف DISHE50 دانش آموزان نیز دریافت 50 دلار مستر کارت هدیه سه ماه از حق بیمه کانال های رایگان HD برای زندگی و رایگان در همان روز نصب و راه اندازی در هنگام ثبت نام. برای انتخاب کردن دیش و قفل کردن قیمت خود را برای دو سال با قیف 3 ارتقا دهید. پیدا کردن چگونه به صرفه جویی تا 25% در سرویس ظرف با مراجعه به ظرف دانشجویی تخفیف سایت.

طیف دانشجو اینترنت تخفیف

دانشجویانی که واجد شرایط برای NSLP جامعه واجد شرایط ارائه و یا مکمل امنیتی درآمد ممکن است واجد شرایط برای طیف کم درآمد اینترنتی از طریق طیف اینترنت™ کمک کند. واجد شرایط خانواده ها ممکن است دریافت اینترنت با سرعت بالا با سرعت 30 مگابیت در ثانیه نامحدود دیتا و اینترنت رایگان مودم بدون قرارداد هستند. در خانه Wi-Fi در دسترس است برای تنها 5 دلار بیشتر در هر ماه. اطلاعات بیشتر در مورد چگونه دانش آموزان و سالمندان می تواند طیف اینترنت در قیمت مقرون به صرفه.

دانشجو tech تخفیف و معاملات

اپل تکنولوژی تخفیف دانشجویی

زمان و تازه-پذیرش دانشجویان خود را پدر و مادر و اعضای مدرسه و دانشکده و homeschool معلمان در تمام سطوح درجه می توانید برای دریافت تا $200 در مقدماتی مک و تا 50 دلار مقدماتی اپل با اپل, آموزش و پرورش قیمت گذاری شده است. ببینید اپل سایت برای جزئیات قیمت گذاری و درخواست برای تامین مالی خاص است.

Comcast XFINITY tech تخفیف دانشجویی

شرکت کنندگان در این Comcast Xfinity اینترنت ملزومات برنامه واجد شرایط برای تخفیف سرویس اینترنت و همچنین دریافت رومیزی و یا لپ تاپ کامپیوتر با Microsoft Office, Norton Security Suite و 90 روز گارانتی برای تنها $149.99 به علاوه مالیات. ببینید اینترنت ملزومات سایت برای یک نگاه مشخصات تجهیزات و به منظور مکان خود را امروز.

دل tech تخفیف دانشجویی

Dell دانشگاه دارای انواع معاملات و قدرت پردازش برای خریداران از طریق UNiDAYS. عضویت یا ورود به سیستم خود را UNiDAYS حساب برای لذت بردن از 10% تخفیف دانشجویی در dell.com خرید. دانش آموزان نیز ممکن است کسب درآمد به 6% در دل مزیت پاداش و دریافت رایگان تسریع تحویل با مشارکت در دل مزیت برنامه های وفاداری. شرکت کنندگان واجد شرایط تضمین بهترین قیمت در دل رایانه های شخصی با دل ضمانت قیمت.

مایکروسافت تکنولوژی تخفیف دانشجویی

دانش آموزان و معلمان می توانند دسترسی رایگان به Office 365 که شامل Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Microsoft تیم و بیشتر از طریق Office 365 آموزش برنامه. همه واجد شرایط دریافت کنندگان نیاز به شروع یک مدرک معتبر آدرس ایمیل مدرسه.

پدر و مادر K-12 دانش آموزان و استادان را ذخیره کنید تا 10 درصد معتبر سطح تجهیزات و وقت اضافی به پرداخت زمانی که آنها ثبت نام برای شش یا 12 ماه تامین مالی در موارد storewide. بازدید مایکروسافت سایت به استفاده از این و دیگر معاملات برای دانش آموزان و معلمان.

بهترین خرید قرص تخفیف دانشجویی

دانش آموزان می توانید بهترین خرید حساب کاربری و ثبت نام برای دریافت, دانش آموز معاملات مستقیم خود را به ایمیل و عضو منحصر به فرد ارائه می دهد صفحه. دانش آموزان دریافت کوپن, کدهای ساخته شده فقط برای آنها را به گرو در اوردن آنلاین و یا در فروشگاه در هر بهترین خرید محل سکونت خود را انتخاب. ایجاد یک حساب کاربری و ثبت نام دانشجویی با تخفیف از بهترین خرید امروز.

خیر tech معلم و دانش آموز تخفیف

کالج, دانش آموزان, معلمان و دیگر اعضای هیئت علمی فوق العاده را دریافت کنید 5% هر گونه ایده و یا فکر می کنم محصول از خیر. فقط اضافه کردن دستگاه های مورد نظر به سبد خرید شما بررسی واجد شرایط بودن شما با استفاده از ID.من و شما تخفیف اعمال خواهد شد. فروشگاه واجد شرایط Lenovo محصولات و کسب اطلاعات بیشتر در مورد Lenovo معلم و دانش آموز تخفیف.

به دنبال مقرون به صرفه اینترنت قیمت گذاری را به ماندن متصل در طول COVID-19 همه گیر? بررسی شکست کامل ما را از معاملات و کمک از ارائه دهندگان عمده ای در نزدیکی شما.

را وارد کنید برای برنده شدن Allconnect نهایی کالج, بسته نرم افزاری, مسابقه

شما در حال حاضر ثبت نام در کالج و یا آیا شما برنامه ریزی برای ورود به این آینده سقوط ؟ دانش آموزان شرکت کننده در دو یا چهار سال برنامه می توانید وارد کنید Allconnect نهایی کالج, بسته نرم افزاری مسابقه برای یک شانس برای برنده شدن یک نام تجاری جدید لپ تاپ و/یا پول برای کتاب های درسی کالج.

برای ورود به ارسال مقاله به ما گفتن که رشته تحصیلی خود را خواهد بود اگر اینترنت هرگز اختراع شده است. قضات را انتخاب کنید سه جایزه برندگان بر اساس خلاقیت و کیفیت نوشتن:

  • اول-برنده مقام با بالاترین نمره را دریافت خواهید کرد یک لپ تاپ به ارزش حدود $600 و 250 دلار ویزا کارت پاداش استفاده کنید برای خرید کتاب.
  • دوم-برنده مقام با بالاترین نمره را دریافت خواهد کرد $500 ویزا کارت پاداش استفاده کنید برای خرید کتاب.
  • سوم-برنده مقام سوم-بالاترین نمره را دریافت خواهد کرد $250 ویزا کارت پاداش استفاده کنید برای خرید کتاب.

برندگان را نیز دریافت خواهد کرد یک کوله پشتی کیسه Allconnect-مارک اقلام تبلیغاتی ( ارزش 25 دلار).

متقاضیان می توانند با ارسال مطلب و مقالات از طریق این فرم. ببینید قوانین رسمی در اینجا. ارسالی پذیرفته خواهد شد تا سپتامبر. 14, 2020, در 11:59:59 p. m. ET. برندگان تماس گرفته خواهد شد توسط Sept. 28.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>