پسر هلیوم استنشاق و هگزا فلوراید گوگرد به طور همزمان برای دیدن آنچه که او را صدا مانند

helium-and-sulfur-hexafluoride-at-the-same-time.jpg

این یک ویدیو از کودی کودی آزمایشگاه (قبلا: گرگرفتگی 152 کیلو جیوه مایع کردن, توالت, شناور سندان در مایع جیوه و طعم تست جیوه چند بار) استنشاق هلیم (با وزن مولکولی پایین ایجاد می کند با سرعت بالا صدا) و هگزا فلوئورید گوگرد (با وزن مولکولی بالا ایجاد سرعت پایین صدا) به طور همزمان برای دیدن (شنیدن) آنچه که او برای تلفن های موبایل مانند. آنها حتی یکدیگر را ؟ نه واقعا خود تن نوع تناوب میان بالا و پایین است که او نسبت به جلوگیری از این گازها از مخلوط کردن بهترین که او می تواند (منابع او دیگر افرادی که تلاش کرده اند این در یوتیوب با پایان دادن به یک میانگین تن که او می گوید که در نتیجه گازهای مخلوط در ریه ها به علت صحبت کردن و با وجود آن صدایی متضاد با منطق و نه تنفس هلیوم برای اولین بار). بنابراین وجود شما آن علم در کار است. و بعد ؟ *باز طرف پالتو به فاش کردن استوانه مدرج و فلاسک حجمی به شکل اسباب بازی های جنسی* علوم در بازی.

رفتن نگه دارید برای این ویدئو در حالی که من راه رفتن توسط نزدیکترین ایستگاه گاز برای کمی تنفس سنگین.

با تشکر Jeffrey S که موافق علم فقط یک کلمه برای توضیح سحر و جادو.

ادامه مطلب: شیمی, انجام کار خداوند انجام علم, اکو, اکو, اکو, جذاب, گاز, سلام, جهنم سلام neato, فیزیک, علوم, بنابراین چیزی که برای تلفن های موبایل مانند بیشتر شما می دانید سرعت صوت, ویدئو, چطور در مورد آن!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>