پسر می رود آجیل مسواک زدن دندان ها در طول کنسرت زنده

توجه: حجم نگه داشتن آن کم است.

این تصویری از برخی از مجنون رفتن آجیل مسواک زدن دندان های خود را و تمام اطراف از دست دادن ذهن خود را در حالی که در یک زندگی Merzbow کنسرت که صدا کمتر مانند یک کنسرت و بیشتر آشکار تلاش من برای از بین بردن پرده. برخی از اطلاعات بیشتر در مورد Merzbow:

Merzbow ژاپنی است سر و صدا پروژه آغاز شده و در سال 1979 توسط Masami آکیتا. Merzbow بهترین و شناخته شده برای یک سبک سخت مقابله و سر و صدا.

هممم بهترین و شناخته شده برای یک سبک سخت مقابله و سر و صدا ؟ شما می دانید که *به نظر می رسد در اطراف عصبی باعث کاهش صدا* آنها باید واقعا من دختر در یک مسیر است. “48 با رعد و برق پراکنده.” متعجب? “پیش بینی خود را برای خواب امشب.” آن را یک شوخی بود عسل!

نگه دارید برای رفتن به یک فیلم کوتاه از فقط دیوانه وار به عنوان به خوبی به عنوان دیگر تصویری از کل مسیر با شخص بسیار به وضوح قابل مشاهده در بسیاری از عکس (او را سخت به دست).

با تشکر از آلن که موافق بهداشت شخصی مهم است.

ادامه مطلب: حال شما خوب است؟, کنسرت دیوانه مردم عزیز به خدا من دوست دارم که چگونه هر کس به نظر می رسد در دوربین من فکر می کنم شما در حال ترساندن دختر در کنار شما زندگی خود را بهترین زندگی, دیوانه, موسیقی, سر و صدا, آه, وای, به طوری که آنچه که به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل مانند, آره, شما, شما را, شما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im