راهنمای Windstream-سازگار با مودم و روتر

راه اندازی سرویس اینترنت نیست و همیشه به عنوان ساده (یا ارزان) به عنوان انتخاب یک طرح و تبدیل آن ، اغلب وجود دارد تجهیزات به راه اندازی و اجاره و هزینه های مرتبط با گفت و تجهیزات. مثلا Windstream مشتریان اینترنت باید اجاره یک دروازه مودم-روتر دسته کوچک موسیقی جاز برای $11.99/mo.*

شما می توانید با استفاده از خود را Windstream مودم و روتر? از نظر فنی بله, اما وجود دارد برخی از چیزهایی که شما باید بدانید قبل از اینکه شما خرید خود مودم یا روتر.

Windstream-سازگار با مودم و روتر

در حالی که وجود مودم و روتر است که سازگار با Windstream خدمات اینترنت, شرکت نمی کند, حفظ یک لیست از تایید تجهیزات اینترنت شما می توانید خرید خود را. به جای لیست Windstream-سازگار با مودم و روتر معمولا تولید شده بر اساس ورودی کاربر در آمازون, انجمن ها و سایت های بررسی.

Windstream متحده در وب سایت خود را که آنها را “بسیار محدود پشتیبانی” برای پهنای باند DSL مودم که نه تایید شده و یا صادر شده توسط آنها.

“Windstream می تواند به شما توصیه می کنیم از این نوع اتصال و تنظیمات اولیه دستگاه خود را” ایالات وب سایت خود را. “با این حال Windstream نمی خواهد می دانم که چگونه به راه رفتن شما را از طریق راه اندازی روتر یا مودم که نیست آنهایی که در حال حاضر ارائه شده توسط Windstream.”

با که گفت, شما هنوز هم می توانید خرید تجهیزات خود را. فقط آگاه باشید که شما خود را هنگامی که آن را می آید به پشتیبانی فنی و یا اشکالات در خدمات با توجه به مودم شما.

Allconnect® از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. اما Allconnect مسئول تمام مطالب این صفحه.

بهترین Windstream-سازگار دروازه روتر

NETGEAR Nighthawk AC1900 Smart WiFi Router

سرعت: 1900 مگابیت در ثانیه
آنتن: 3
Wi-Fi باند: 2

لذت بردن از سرعت 600 مگابیت در ثانیه در گروه اول و 1300 مگابیت بر ثانیه با ترافیک شبکه پویا اولویت بندی های مورد علاقه خود را جریان برنامه ها از جمله YouTube و Netflix بکشد. اتصال این هوشمند روتر خود را به خانه های هوشمند hub برای مدیریت شبکه خانگی خود را با استفاده از صدای خود را و آپلود Nighthawk برنامه به گوشی های هوشمند خود را به کنترل همه چیز را بر روی بروید.

موتورولا MD1600/VDSL2 ADSL2+ Modem به همراه AC1600 Gigabit Router

سرعت: 100 مگابیت در ثانیه
آنتن: 5
Wi-Fi باند: 2

این دروازه دستگاه شایع است برای ارائه اینترنت با سرعت 100 مگابیت در ثانیه بسته به Windstream DSL خدمات. چهار gigabit ethernet پورت اجازه می دهد تا به کاربران برای پشتیبانی از چندین دستگاه متصل به اینترنت و خدمات بدون دخالت.

Actiontec GT784WN DSL مودم روتر بی سیم

سرعت: 300 مگابیت در ثانیه
آنتن: 2
Wi-Fi باند:1

این مودم برای آن شناخته شده است نصب و راه اندازی آسان و مقرون به صرفه قیمت. این Actiontec دروازه دستگاه نه تنها یک مودم و روتر اما چهار پورت سوئیچ به عنوان به خوبی.

TP-Link TD-8816 ADSL2+ Modem Router

سرعت: 24 مگابیت در ثانیه
آنتن: 0
Wi-Fi باند: 0

این 2 در 1 دستگاه توابع به عنوان یک مودم DSL با سرعت بالا و یک پورت 10/100 مگابیت در ثانیه NAT روتر با یک متصلند اتصال. IP QoS ویژگی اجازه می دهد شما را به کنترل ترافیک اینترنت شما و اولویت بندی پهنای باند. همچنین دستگاه شما پشتیبانی از آخرین IPv6 پروتکل اینترنت تا دستگاه خود را با این نسخهها کار به خوبی به آینده است.

Windstream مودم و روتر پرسش و پاسخ

اگر چه من هنوز هم می خواهید برای خرید خود من مودم و روتر با استفاده از Windstream اینترنت ؟

شما می توانید خرید خود مودم و روتر با استفاده از Windstream خدمات اینترنت اما می دانم که شما نمی ممکن است قادر به تکیه بر Windstream فنی تیم پشتیبانی اگر شما همیشه باید مسائل. اگر شما علاقه مند در Windstream خدمات اینترنت و می خواهید به استفاده از خود مودم برای صرفه جویی در هزینه های ماهانه شما می توانید تماس خود را در 800.347.1991.

باید چه کار کنم اگر من باید مسائل را با خریداری مودم و روتر?

اگر شما خریداری شده خود مودم و روتر با استفاده از Windstream اینترنت و داشتن مسائل فنی شما نیاز به تماس با تولید کننده تجهیزات به طور مستقیم. در هنگام صحبت با تولید کننده لطفا با ارائه آنها را با اطلاعات زیر:

سابق CTC مشتریان
نوع اتصال: DHCP
VPI/VCI: 0/35

غیر CTC مشتریان
نوع اتصال: PPPoE
VPI/VCI: 0/35
احراز هویت: PAP

آیا من می توانم خرید یک مودم و روتر از Windstream به طور مستقیم ؟

هیچ. Windstream تنها فراهم می کند تجهیزات اینترنت برای اجاره خرید نیست. مانند اجاره Windstream مودم و روتر را به شما هزینه یک هزینه ماهانه به علاوه یک بار هزینه ی فعال سازی اینترنت. انتخاب برنامه ها و تبلیغات ممکن است چشم پوشیدن یک بار هزینه ی فعال سازی.

می توانم خود نصب کنید من Windstream مودم و روتر?

بله. شما ممکن است انتخاب کردن به نفس خود را نصب کنید Windstream تجهیزات اینترنت بدون هیچ هزینه اضافی. نصب حرفه ای, اما, نیاز به هزینه یک بار. اگر شما انتخاب می کنید خود نصب Windstream را کشتی شما مودم شما دستورالعمل نصب و راه اندازی و اطلاعات در مورد کمک های فنی در دسترس از طریق تلفن. بازدید خود صفحه نصب برای اطلاعات بیشتر.

اینترنت من آهسته به نظر می رسد. من گرفتن سرعت من برای پرداخت ؟

اگر خود را Windstream اتصال به اینترنت آهسته به نظر می رسد و یا شما در حال مواجهه با بسیاری از بافر شما می خواهید برای اجرای یک تست سرعت برای اندازه گیری خود را دانلود و آپلود با سرعت. برای نتایج دقیق ترین مطمئن شوید که برای اجرای آزمون خود را در حالی که با استفاده از اترنت طناب بدون هر دستگاه دیگر در شبکه.

اگر شما هنوز گرفتن سرعت شما برای پرداخت شما ممکن است نیاز به تماس با Windstream. آنها می تواند کمک به رفع مشکل و, اگر شما مستاجر شما اجازه می دانم اگر شما نیاز به تجهیزات ارتقا دهید. اگر شما خریداری شده خود را در اینترنت تجهیزات و نیست شدن در 80 درصد از طرح های خود را به سرعت آگهی خود مودم یا روتر ممکن است به طور کامل سازگار است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در Windstream مودم و روتر ما تماس بگیرید کارشناسان اینترنت امروز… و برای همه پهنای باند, اخبار, اقامت متصل به ما مرکز منابع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im