اعطای سنگ – رسمی وابسته به موضوع

من نمی دانم این موضوع وجود داشته است اما کسی که در جای دیگر در SF خواسته در مورد آنها و اشاره من به این موضوع.

من نمی دانم اگر آن را خوب است برای ارسال لینک به غیر SF مکان (به عنوان مثال ق) بنابراین در اینجا یک کپی-ماکارونی از آنچه من نوشته شده وجود دارد:
—————————————————————-
tl;dr
این لعنتی زیبا, چکمه, به خصوص برای پول است. بزرگ, چرم, طراحی, نگاه, ساخت و ارزش. بسیار توصیه می شود. من نمی توانم باور کنم تایپ شده به طوری سریع است. من فکر می کنم من فقط غافلگیر شده و بیش از یک کمی دمیده راه است.

داستان کامل
سابقه و هدف:
من آرزو می کنیم برای LeatherSoul ساخت از Alden تانکر بوت (با نام مستعار NST) در آخرین باری قهوه ای CXL در Commando برای مدت زمان طولانی. آنها اجرای یک دسته کوچک هر چند سال و در صحبت کردن را از طریق ایمیل آن را به نظر می رسد آنها به جست و خیز یک سال برای آن ساخت. من بعدا شنیدم که Alden از مدیسون اجرا میکنه در اصل همان ساخت و برنامه ریزی شده برای خرید آن – آنها لطف قرار دادن یک جفت رزرو برای من بدون سپرده (11.5 D رفتن سریع!). متاسفانه برای من و تهویه مطبوع مرده و جایگزینی آن 6000 دلار (آن انجام شد و امروز در واقع). همراه با آن درگذشت هر گونه شور و شوق برای هزینه $600 در یک جفت چکمه. پس از انتظار بیش از یک سال به آرایش من می خواستم (من یک فن از پا در Truebalance نسخه های دیگر باریک می کشد نیست برای من) من خیلی لعنتی bummed در مورد آن.

در حدود همان زمان متوجه شدم یک نظر در مورد اعطای سنگ در اینجا در GYW رفت به سایت خود را و خود را دیدم Ottowa بوتاست که مشابه NST طراحی. من خواندن برخی از مقالات و نظرات و موضوعات مورد آنها فکر (یک) آنها مانند نگاه بسیار خوبی ساخته شده, چکمه, به خصوص برای قیمت و (ب) آنها مقدار زیادی از سایه برای “ساخته شده در چین” چیزی که فکر کردم این به نظر می رسید بسیار ناعادلانه حداقل در شرایط فوری باور است که چین=تلخه با کیفیت. اگر شما ترجیح می دهند به پشتیبانی ایالات متحده آمریکا-از محصولات ساخته شده من به طور کامل با این اما قاضی همه چیز را برای آنچه که آنها در واقع هستند. من شده است به چین بسیار کمی وجود دارد مقدار زیادی از همه چیز با کیفیت ساخته شده وجود دارد. به هر حال با تمام این پول از جیب یک دانشجوی سال اول در دانشگاه و سایر اخیر خرید من قادر به انجام آن است. در ضربه من رسیده به وایات وجود دارد و از او خواست اگر او می خواهم در نظر گرفتن تخفیف اگر من بررسی چکمه (البته هیچ وعده ساخته شده بودند و یا درخواست برای مطلوب تن – که بعدا بیشتر بیش از حد). او موافقت کرد و به من پیشنهاد یک کد برای حدود 40 ٪ خاموش. بین کنجکاوی من و این واقعیت که من احتمالا می تواند در حدود نیمی که برای J. Crew, Kenton, چکمه (من بررسی و پیگیری از کسانی که اینجا) این به جای آن ساخته شده آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال.


سفارش و تحویل:
من دستور داد در سه شنبه شب و آنها از حمل GS انبار در سی تی در روز چهارشنبه. آنها وارد شدند بعد از ظهر امروز (جمعه). گذشته از نشاط از سفارش/حمل و نقل, من هم احساس خوبی است که این نبودند خصوص آماده جفت برای نقد و بررسی.

آرایش و مواد اطلاعات بیشتر:
* ساز: اعطای سنگ
* کفش نام: اتاوا بوت
* طراحی: NST (نروژی تقسیم پا) نیز نامیده می شود “تانکر بوت”
* ساخت: GYW ساخت و ساز
* چرم: “تمشک” – قهوه ای Horween Chromexcel با کمی ته رنگ مایل به قرمز
* پوشش: دستکش چرم
* Welt: تقسیم معکوس طوفان ولت
* آخرین: لئو گذشته
* کابل: 4 چشمان, 3 سرعت قلاب
* سخت افزار: برنج عتیقه
* تنها: دو (?) چرم تنها
* اطلاعات بیشتر: چوب پنبه نرمی footbed, فولاد, shank
* آلبوم اینجا
سریع کلمه در نقد و بررسی چیز:
در زندگی حرفه ای من, من یک محصول تحلیلگر در صنعت فن آوری و من هم یک وبلاگ عکاسی که در آن از من خواسته شده است که به نقد و بررسی همه چیز (به طور عمده ارائه شده بدون پرداخت هزینه) در مناسبت. آیا رایگان با تخفیف یا پرداخت به طور کامل من نمی مدیریت نظرات لطفا به هر کسی. گذشته از آن که سایه, من فقط نمی بینید صعودی در آن است. من ارزش شهرت من و من صادقانه و ساده ، نگاهی که با هر دانه نمک شما می خواهید. در کفش سمت من قضاوت بر اساس آنچه که من در حال حاضر خود: سه جفت از Alden, چکمه, به همراه دو جفت کفش و دوست دارم همه آنها بسیاری – رک و پوست کنده GS تا به حال به منظور بلند برای رقابت با این. من یک جفت از J. Crew لودلو چکمه های ذکر شده در بالا این است که این جایگزین خواهد شد. من هم نه جفت AE کفش (من یک فن از چکمه های خود را با های اخیر یک استثنا ذکر شده در زیر). شخصیت حکیم, من ضربه زننده در مورد جزئیات اما با چشم انداز (به عبارت دیگر من می دانم که جهان ناقص است ، من انجام داده ام بررسی چند و برداشت اول در اینجا (و برنامه ریزی برای انجام بیشتر هنگامی که من به برخی از خرابی). Net: این همه فقط نظر صادقانه من.

بسته بندی:
خوب جعبه. هیچ چیز عمومی است و واضح است که آنها در حال رفتن برای یک تجربه در اینجا – حتی کاغذ بسته بندی مارک و سرد طراحی در آن است. کفش من آمد و قبل از رنگ و لعاب با بندهای چرمی (نیمه سرد) و داخل جعبه وجود دارد, “با تشکر از شما” کارت از وایت که به نظر می رسد به دست امضا (که تجدید نظر به طبیعت جنوب). خوب جامه فلانل یا پشمی قهوه ای, کیسه, با چوب-knobbed pull-رشته شدند به عنوان یک keychain پاشنه کش که دو برابر به عنوان یک بطری بازکن. + در این یکی.

خارج از جعبه افکار:
راستش من اول فکر کردم “وای این چیزها freakin’ فربه!” چرم احساس و نگاه آنها واقعا خوب است. من بلافاصله شروع به گرفتن عکس (گوشی من بزرگ نیست – بهتر pix در نهایت). آن است که CXL بنابراین وجود چند سطحی چیزهایی که اینجا و آنجا در چرم, اما همه چیز به نظر می رسد واقعا خوب است.

طراحی:
همانطور که ذکر شد قبل از این یک دست دوخته تقسیم پا اغلب به نام NST یا تانکر. برخی از مردمی که در اتاوا چکمه بد گویی کردن آف از Alden NST و در حالی که در یک نگاه آنها را به طور کلی آنها شبیه من می خواهم بگویم این صنعت کفش به بسیاری از بسیاری از طرح های کلاسیک است که سازندگان قرار داده و چرخش خود را در. چگونه بسیاری از longwings شما می توانید تعداد دفعات مشاهده ؟ اگر شما با قرار دادن یک AE MacNeil بعدی به یک Alden longwing در شبیه پوست, بسیاری از مردم در تلاش برای شناسایی است که. همان چیزی که با من قشنگتر CXL AE Academys مقابل Alden ساده پا دربی. نیست که فقط برای گفتن وجود دارد تفاوت در ساخت طول می کشد و…. اما بسیاری از طرح های کلاسیک دریافت و با قرار دادن یک چرخش در. و پس از آن است که در اینجا. پاشنه شمارنده است که بیشتر در منطقه از یک سرویس بوت (که در آن Alden بسیار ساده و تمیز طراحی) و اعطای سنگ (GS) شامل برخی از حرکت در برش. آنها با 4/3 روزنه/طراحی قلاب مقابل Alden 5/4 که beefier به دنبال و اجازه استفاده از بندهای چرمی. من به روشن (از جمله) پنبه laces که نمی مومی. من کمی chafed در آن اما یک بار آنها را در کفش آنها نگاه بسیار خوب است. من هنوز هم ممکن است به عقب و موم آنها. لسس در حال گسترده تر از من Alden laces 1-2mm و با مقدار beefier چشمان و قلاب فکر نمی کنم باریک laces را نگاه خوب است. احتمالا بیشتر در زمانی که من به دنبال. فراتر از پاشنه, ضد برش, آخرین شکل و دوخت انتخاب هستند کمی متفاوت است زمانی که من در این دو و به دنبال در Alden باری-به طول انجامید ، این Aldens NSTs حاضر ظرافت اعطای سنگ ها کمی بیشتر گاه به گاه و ناهموار به دنبال, اما هنوز هم می توانید لباس تا. آنها آمده از شبیه ریشه, اما آنها واقعا متمایز به نظر می رسد.

ساخت و با کیفیت
به غیر از چند برجستگی کوچک است که من حدس می زنم آمد از sloshed در اطراف جعبه من به معنای واقعی کلمه می تواند هر چیزی را پیدا کند به نق نق زدن در مورد. دوخت مناسب به نظر می رسد. وجود دارد صفر سست موضوعات در داخل یا خارج. تنها دوخت کاملا انجام می شود و بسیار premium نگاه به آن است. در دوخت این رویه تنگ است و به خوبی انجام می شود از همه چیز من می توانید ببینید. این ولت می پیوندد بسیار تنگ است. پوشش فوق العاده نرم – فقط من Alden جیر WTB را به عنوان نرم افزاری. من حدس می زنم تنها کنایه من است در معرض پشتوانه در چشمان که Alden را پوشش می دهد با یک نوار چرمی برای محافظت از زبان.

مناسب: لعنت نزدیکی کامل. لئو گذشته نزدیک به آخرین باری برای من ابعادی اما احساس می کند و در واقع ممکن است جا بهتر از من چرم Alden نوک بالها در بری. آنها مناسب به طور مشابه در خارج از جعبه به عنوان جیر Alden, چکمه, نوک بالها (که من راحت ترین بوت هر چند این در حال حاضر نزدیک دوم در خارج از جعبه). گذشته احساس می کند کمی شل تر در پاشنه پا (هر چند درک من این است که نرمی footbed بسیار سخاوتمندانه در چوب پنبه, بنابراین من حدس می زنم که موقت است – آن است که بسیار جزئی در هر صورت) کمی بیشتر مخروطی در اواسط و پس از اتمام در راه است که به نظر می رسد تناقض بیشتر مخروطی و سخاوتمندانه تر در پا. من باید برای رفتن به عقب و مخلوط جفت در پای من در برخی از نقطه که من را دنبال کنید اما خالص است لئو گذشته بسیار کامل برای من پا (حداقل از سعی و یک شب می پوشند). من تا شکستن است انجام می شود به آن تماس بگیرید, بین لئو و باری. اما از آن خواهد شد مگر اینکه چیزی معافیت در GS.

افکار نهایی:
این آسان است – این عالیه. من می خواهم آنها را توصیه به هر کسی بر اساس شایستگی به تنهایی. با توجه به قیمت آنها شگفت انگیز است. من دوست داشتم Kentons اما این ها در لیگ های مختلف در فقط در مورد هر راه. من یک فن بزرگ از آلن ادموندز Higgins آسیاب چکمه های بیش از حد, اما تقریبا همان چیزی که در اینجا اعمال می شود بیش از حد. این HM را واقعا زیبا چکمه اما اعطای سنگ پانچ در یک وزن بالاتر کلاس با وجود مشابه لیست قیمت. شخصیت های مختلف از Alden – من فکر نمی کنم هر کسی که به نظر می رسد بیش از سطحی فکر می کنم این Alden NST – اما برداشت اول کیفیت واقعا مشابه است. من می خواهم برای دیدن برخی از گزینه های با تکاور کف (من به نظر می رسد در اقلیت از مردم که نمی خواهم Dainite) و برخی از پوسته خوبی خواهد بود…
من از رفتن به ژاپن در یک روز یا بیشتر, و من قصد دارم به این و پایکوبی در اطراف آنها. این در واقع همان چیزی که من با من قشنگتر CXL ایندی چکمه و من به دنبال به جلو به آن است. من سعی کنید به گرفتن برخی از خوب pix. امیدوارم که این ابلهانه طولانی نوشتن کمک می کند. من چند شانس برای پاسخ به سوالات در روز شنبه را از جیب سفر در حالی که پس از آن اما به دنبال خواهد داشت تا در طول سفر.
—————————————————————-
بعد به روز رسانی:
پس از ژاپن به روز رسانی: آلبوم – من آنها را پوشیده ام 7 بار قرار داده و به راحتی 35 مایل در چکمه (راه می رفت و همه جا در ژاپن) و اتاوا چکمه های انجام شده واقعا خوب است. من به مدیریت دینگ تنها در این پا و آن bulged کمی برای چند روز در حالی که من…روت…آن را به شکل (به معنی من در اثر مالش آن بر روی فلز و یا سنگ مرمر طبقه برای دریافت آن به شکل منظم).

آسایش: در یک کلام بی عیب و نقص. من درست بود در مورد لئو گذشته است. نه به حال شانس به من Alden دوباره روی پای من پس از گرفتن اما من واقعا خوشحال هستم با مناسب و راحتی لئو گذشته است. من AE بودند واقعا کار من انگشت کوچک پا این روز من عینک آنها را – به طور معمول یک موضوع در صفحه اصلی به عنوان آنها را ببینید 1/2 مسافت پیموده شده – اما احساس خوب هر روز بعد از پوشیدن اعطای سنگ.

دوام/کیفیت: من تحت تاثیر قرار است. هیچ شواهد سست دانه در همه فقط برخی از ظریف رول و به طور کلی سایش – من حدس می زنم آنها در حال نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی کلیک – احتمالا ساده تر زمانی که حجم تولید است اما واقعا عالی با این وجود. این CXL است که واقعا نرم و ضخیم و پس از آن گرفتن علائم و…. اما آنها تقریبا ناپدید می شوند با یک شرکت مالش را با یک مرطوب و کمی از مسواک زدن. همانطور که انتظار می رود این زبان است که مصرف پوشیدن از در معرض پشت چشمان, اما من فقط محو کمی Saphir Renovateur در آنها و براق و چرمی و بازگشت به آن به طور منظم رنگ هر چند دندانه باقی می ماند. من خوب با آن است. از روزنه پشت بسیار صاف و من فقط نگه داشتن چشم در آن است.

نظر نهایی: من چند ماه صبر کنید برای انجام یک دیدار رسمی جداگانه به روز رسانی اما من یک unreserved فن در این نقطه است. به صورت اولیه با کیفیت, من می خواهم رای GS, چکمه, به عنوان خوب یا بهتر از نظر ساخت و کیفیت را به هر یک از Alden چکمه – نه چیزی است که من می گویند به آرامی در همه.
—————————————————————-

جایی که من هستم امروز:
من به راحتی 70 مایل در این چکمه و آنها شده اند فقط ساده فوق العاده است. آنها احساس می کنید مانند طول عمر با کیفیت. چرم پیری است واقعا خوب است. من عینک آنها را در سفر به نیویورک در هفته گذشته و قرار دادن حداقل یکی دیگر از ده مایل در آنها stomping در اطراف. من احساس می کنم هر گونه مسائل من می خواهم نشان داده اند تا در حال حاضر و آنها در حال گرفتن بیشتر پوشیدن از هر یک از دیگر در این نقطه است. این عکس پس از یک روز طولانی در حال اجرا در اطراف نیویورک:

من واقعا دوست دارم که یک جفت از آنها قهوهای مایل به زرد گوساله ساده انگشتان پا و احتمالا پیدا کردن بهانه ای برای سفارش یک جفت دیر یا زود.

در حالی که من کردم و معدن در, تخفیف, من می خواهم احساس فقط به عنوان به خوبی در مورد آنها را در کامل خود را با قیمت 360 دلار و توصیه آنها را بدون رزرو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>