خوب تلاش: سه برادر جوان در بیمارستان بستری و پس از گرفتن نوبت گاز گرفته شدن توسط عنکبوت سیاه به دست آوردن ابرقدرت

spider-man.jpg

سه برادر جوان در سن 8 و 10 و 12 در بولیوی راه سخت آموخته است که کتاب های کمیک هستند که یک دروغ پس از گرفتن نوبت گاز گرفته شدن توسط یک عنکبوت سیاه در تلاش برای به دست آوردن مرد عنکبوتی مانند ابرقدرت. مسلما نه احمق ترین چیزی که من شنیده ام از کسی و نه حتی فقط امروز از جمله بزرگسالان است. جزئیات:

پسران شروع به تجربه علائم در عرض چند دقیقه و نگران مادر با عجله آنها را به محلی در یک مرکز درمانی که در آن شرایط خود را ادامه داد و به بدتر و از آنها گرفته شده است به یک بیمارستان در ویللزن.

روز بعد آنها منتقل شده به بیمارستان کودکان در La Paz, که در آن آنها بستری شده با تب و tremours تعریق و درد های عضلانی پیترو گفت.

پسر بودند و با موفقیت درمان در بیمارستان و قادر به تخلیه یک هفته بعد.

پیترو گفت: این حادثه باید به عنوان یک هشدار است که ‘برای کودکان, همه چیز واقعی, فیلم واقعی هستند’.

این یک تلاش شجاع اما آنچه که بچه ها درک نمی باشد *اجازه عنکبوت خزیدن را از طریق چوب تب و تاب بودن مایع من ریخت بر روی میز* عنكبوت است به رادیواکتیو ، “این یک اشکال تعفن و هیچ چیز وجود دارد رادیواکتیو در مورد میله های براق.” هر *اجازه دادن به اشکال خزیدن در قفسه سینه* ده دلار می گوید: من بافندگی نوک پستان-ابریشم توسط 5PM شرقی.

با تشکر از کریستوفر C که موافق شما نمی دانید تا شما را امتحان کنید و حتی پس از آن شما نمی توانید مطمئن شوید که شما نه تنها از انجام آن اشتباه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im