پل گلدن گیت در حال حاضر Hums ترسناک (و با صدای بلند) با تشکر از نصب و راه اندازی جدید Guardrails

golden-gate-bridge.jpg

سان فرانسیسکو یاد پل گلدن گیت در حال حاضر به طرز مرموزی hums در بادهای با تشکر از نصب و راه اندازی جدید guardrails طراحی شده به پایین تر از پل را به مقاومت در برابر باد. صاف حرکت مهندسین! برخی از جزئیات بیشتر در حالی که من ایمیل بزرگ ” من به شما گفته!’ به پل دروازه طلایی بزرگراه و حمل و نقل منطقه برای انتخاب من جعلی شرکت مهندسی برای این کار:

مردم شروع به توجه به یک eery زوزه چند ماه با یکی گفت: آنها فکر چه سر و صدا بود در ماه آوریل است. صدا پروژه های در سراسر سان فرانسیسکو و حتی در سراسر خلیج طول بادهای شدید–برای بهتر یا بدتر. مهندسین تبلیغ این عنوان مورد انتظار “ویژگی” های جدید guardrail سیستم هر چند کسانی که زندگی می کنند نزدیک لزوما در عشق با پل جدید throaty لوله های.

در حال حاضر راه آهن جایگزینی 75 درصد کامل معنی آن می تواند حتی بلندتر به زودی.

Woops! ظاهرا صدا می شوند بنابراین با صدای بلند بر روی پل در بالا بادها که آن را غیر قابل تحمل می شود و لطمه می زند و گوش خود را. که آه که برای تلفن های موبایل مانند خیلی جدی نقص طراحی. آنها می خواهند به انجام هر چیزی در مورد آن ؟ فقط زمان خواهد شد بگویید. من شخصا پیشنهاد می کنم آنها را نصب boombox هر ده پا بازی حتی بلندتر موسیقی اما این که فقط من و *داکت-مداخله تلفن همراه به گونه برای عملیات دست آزاد* من حل مشکل.

نگه دارید برای رفتن به یک شات از guardrails (بالا) در مقابل جدید (پایین) و سه فیلم از صدا از مناطق مختلف از جمله یکی از واقع در پل.

golden-gate-bridge-humming.jpg

با تشکر

ادامه مطلب: پل انجام می شنوید چیزی?, مهندسی, زمزمه, من نمی تواند تمرکز که با راکت!, در حال حاضر شما آن را انجام داده ام!, به طوری که آنچه در آن مانند تلفن های موبایل برای تلفن های موبایل که سرد که آرامش بیگانگان در حال آمدن است!, ویدئو راه رفتن خوب است که قرار نیست اتفاق می افتد woopsie شما آن را اشتباه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de