به طور کلی موضوع دوچرخه (Desiderata, سوالات عکس)

نه به طور خاص برای BMX اما هر نوع دوچرخه. نه به ذکر است من شکل مردم می تواند درخواست برای توصیه هایی برای دوچرخه و از جمله در یک موضوع. این هم من خودخواه راه پرسیدن چند سوال و ارسال تصاویر اخیر من خرید..

پدال توصیه برای یک newb? کفش توصیه برای یک newb? من به دنبال در سیدی بنابر این 2 دلیل است که من آنها را در حدود نیم با برخی از Speedplay صفر و پس از آن با خودم فکر کردم من نمی نیاز به StyleForum رویکرد به دوچرخه سواری و احتمالا می تواند دور با چیزی خوب اما ارزان تر است. به نظر می رسد وجود دارد طرفداران برای هر پدال سیستم پس از شنیدن برخی از بازخورد از شما بچه ها خواهد بود. چرا که هر کسی صرف پول در Campy سوپر رکورد 11 در مقابل خود Shimano Ultegra? آن shaves کردن برخی از وزن و ایتالیایی است که.. در پایان روز, من شک 2 پوند واقعا چه چیزی باعث می شود هر کسی به کلاس جهانی دوچرخه سوار اما من پرت شدن. من تعجب کردم این چرا که من دیده ام در تعدادی از موارد مردم می گویند شما نمی ارتقا تا زمان قطعات یکی با ماهی و حتی پس از آن من نمی بینم که چرا من با SRAM قرمز (سرد آن را به عنوان به نظر می رسد) تا کنون خواهد بود ایده خوبی است. من می پرسیدن این سوالات را در اینجا بدون گرفتن lambasted توسط BF’ers. انجمن در آمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>