G / اتصالات گسترده ای کفش چرم

سلام به همه

من یک کار حرفه ای در لندن در یک محافظه کارانه تر بخش تقریبا به طور انحصاری چرم سیاه و سفید توری یو پی اس. من اندازه معمول است که به طور معمول در بریتانیا 11 G مناسب اگر چه من سعی کردم در یک Crockett & Jones 341 آخرین G مناسب آکسفورد در 10.5 و آن را به بهترین اتصالات کفش من تا به حال در. من گسترده تخت, پا, پس از آن G مناسب و یا مجسمه نیم تنه.

من باید قوی دوست نداشتن برای چرم کف. من فکر می کنم آنها اما من از آنها بدم میاید پوشیدن آنها. به خصوص در فرش دفاتر (من می خواهم به لغزش و سقوط) و خیابان های سنگ فرش در کشور است که باران زیادی (من می خواهم به لغزش و سقوط دوباره). به همین دلیل من از خرید لاستیک کفش. من می دانم که وجود دارد کمی منصفانه میلی برای آنها, اما پس از آن باشد. این موضوع را من پیدا کردن این است که بسیاری از لاستیک های کفش استفاده از آن clunky Dainite کف که مانند گلف cleats در پیاده رو برای 6 ماه اول به طور منظم می پوشند. اول من “مناسب” کفش خریداری شده تقریبا 3-4 سال پیش هستند Loakes (“ساخته شده در انگلستان” خط که دیگر ساخته شده در انگلستان). ساده آکسفورد پا کلاه و یک نوک بالها هر دو با اصل Dainite کف. اینها در راه خود را و در نهایت نیاز به تعویض. من یک Cheaney آکسفورد پا کلاه با Dainite و سعی کنید چیزی جدید خریداری چرم تنها Cheaney نیمه brogue و تا به حال نیمی از لاستیک اضافه شده پس از خرید. که یک اشتباه بود و من خوشحال با نتیجه.

پرس و جو: من به دنبال یک g اتصالات کفش من را می پوشند برای کار با کسانی که الماس برش نازک لاستیک کف. Crockett & جونز “شهر تنها” و آن را کامل خواهد بود به جز تنها راه من می توانید 341 آخرین کفش که من می خواهم در یک گرم مناسب با شهر تنها با یک MTO خرید است که راه خروج از محدوده قیمت. آن بود و نزدیک به £700 آخرین بار از من خواسته. تا کنون در اندازه من من فقط در بر داشت 4 گزینه از کلیسا: ساده کفش آکسفورد یک نوک بالها یک پرسه زن و راهب بند. من ممکن است قادر به گرفتن دور با راهب بند در محل کار, اما به احتمال زیاد نمی پرسه. آنها همه قیمت حدود £410-450 که احتمالا حد بالایی از محدوده قیمت من برای آینده قابل پیش بینی. من با توجه به چک کردن برای دیدن اگر من می تواند پیدا کردن آنها را ارزان تر در کارخانه خود را ذخیره کنید. Cheaney دارای 3 گزینه دیگری برای من اما دوباره همه Dainite. من دوست دارم با کیفیت از Cheaney رویه که من تا به امید چیزی قابل مقایسه است.

چه گزینه های دیگر آیا باید در بودجه به حدود 450 پوند?? من حتی نظر رسمی تر دربی (تقسیم پا, ساده, کفش, نیمه-brogue حتی). امید سبک فروم می توانید توصیه چند مارک های به اتمام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>