داستان خنده دار با رنگارنگ پینه دوز

سلام به همه

بنابراین من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن یک نوع وضعیت خنده دار من تجربه امروز. من در کانادا زندگی کنند و دستور داد یک جفت از تاج Northampton کفش با چرم Horween رویه (Chromexcel). داستان کوتاه مدت, آنها بیش از حد کوچک است. بنابراین من آنها را در زمان به یک پینه دوز به آنها کشیده شده است. آمد به آنها را انتخاب کنید تا امروز. این پینه دوز بالاتر ارمنستان آقایی که بسیار شدید و اغلب قطع است.

به هر حال او از من پرسید چقدر پول به من پرداخت می شود و او به من می گوید من پاره کردم و من فقط برای پرداخت نام – شما می دانید چرا که تاج فوق العاده محبوب ، او به من می گوید که از چرم با کیفیت ضعیف و من سعی کردم به او توضیح آن را از Horween دباغي و من فکر نمی کنم آن را که بد هستم و بی درنگ قطع به عنوان او به من می گوید این رویه به ارزش بیش از $5 و قسمت پایین کفش $2.50. او به من می گوید او با استفاده از به کار Birks و 3000 دلار+ دلار کیف و که او ساخته شده $5000+ کفش و که همه چکمه های او باعث می شود در حال بکر با کیفیت و تنها زبردستی. (برای اینکه عادلانه آنها را نگاه خوب)

بنابراین من از این مرد چگونه به تشخیص چرم با کیفیت چه خوب دباغ خانه نگاه کردن است ؟ او توضیح می دهد به من به نگاه هرگز در نام و به سادگی با احساس. من از آنچه من به دنبال زمانی که احساس می … نرمی? کشش ؟ منافذ? مانند آنچه که دقیقا آن من باید به دنبال. او به من می گوید آن بستگی به نوع نرم افزار و قبل از من می پرسیدن سوالات بیشتر او می رود به پشت درهای بسته و به من می گوید که او کار را به انجام و برگ من به پرداخت برای کار با دختر در مقابل.

به هر حال من نسبتا مشخصی تاج است با کیفیت خوب و او فقط تلاش برای بدست آوردن من به خرید کالاهای خود را, اما من یک ضربه از آن است. اجازه دهید من می دانم که افکار خود را در زیر! و اگر شما تا به حال تجربه مشابه لطفا به اشتراک بگذارید!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de