مرز ارتباطات رسما فایل برای فصل 11 ورشکستگی

مرز ارتباطات برای ورشکستگی زمینه در 14 آوریل سال 2020 با برنامه ای به پرداخت بیش از 10 میلیارد دلار در بدهی های برجسته.

موجود در 29 ایالت آمریکا ارائه دهنده خدمات یکی از بزرگترین DSL ارائه دهندگان خدمات در سطح کشور خدمات 2.6 میلیون مشترکین اینترنت. مرزی به طور پیوسته اند و از دست دادن مشتریان خود را پس از سال 2016 کسب ورایزون wireline کسب و کار در کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا. اگر چه مرزی شده است قادر به کاهش بیش از 1 میلیارد دلار در هزینه های ارائه دهنده خدمات شده است قادر به اندازه کافی به گزاف گویی.

این به چه معنی برای Frontier مشتریان ؟

پس از ورشکستگی اعلام Frontier اطمینان فعلی و بالقوه مشترکین است که خدمات خود را نمی خواهد رنج می برند.

“مرز انتظار دارد که به ادامه ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان خود را بدون وقفه و کار خود را با شرکای کسب و کار به طور معمول در طول دادگاه نظارت روند. این شرکت دارای نقدینگی کافی برای پاسخگویی به آن در حال انجام تعهدات” ارائه دهنده گفت.

مرزی قصد دارد به پرداخت بیش از 10 میلیارد دلار در یک ورشکستگی توافق است که به دارندگان اوراق قرضه بیشتر سهام خود در این شرکت است. ارائه دهنده نیز امن 460 میلیون دلار وام برای “ادامه داد: سرمایه گذاری در آن رشد بلند مدت.”

FCC با صدور بیانیه ای بیشتر تضمین زمان Frontier مشتریان به ماندن متصل به 911 صوتی و خدمات باند پهن. این آژانس همچنین مطمئن شوید که مرزی قرار می دهد هر گونه وجوه فدرال دریافت به اتصال امریکا صندوق.

Follow us on Facebook یا Twitter برای اطلاعات بیشتر با ارائه دهنده به روز رسانی, اخبار و معاملات و یا نشانه های ما مرکز منابع.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>