فورد فایل های ثبت اختراع برای سقف-پوشش جمع که پتو خودرو در پانل های خورشیدی هنگام پارک

ford-solar-panel-cocoon-patent.jpg

این نمودار به همراه فورد درخواست حق ثبت اختراع برای یک سقف جمع شدنی “پیله” که پتو یک خودرو پارک شده با پانل های خورشیدی آرایه به سرقت انرژی خورشید و استفاده از آن برای خود. برخی از جزئیات بیشتر در حالی که من فریاد زدن در خورشید برای روشن هنگامی که آن را می داند که من را فراموش کرده من عینک آفتابی امروز:

Tarp ساخته شده از یک شکل-حافظه پلیمر محافظت خواهد ماشین از عناصر, در حالی که بهره برداری از انرژی خورشید است.

از آنجا که انعطاف پذیر خورشیدی پارچهای را به طور چشمگیری افزایش سطح نسبت به ساده پانل سقف آن می تواند در جذب بیشتر انرژی خورشیدی است. درخواست حق ثبت اختراع نیز توصیف یک نوع از این اختراع که می تواند به طور خودکار به عقب زمانی که آن را دریافت یک سیگنال که راننده آماده است برای بازیابی خود را از آن فضای پارکینگ.

اما آیا شما فکر می کنم مفهوم *قرار دادن بر روی مرد سرد سایه* هرگز نور روز را مشاهده کنید? “من فکر کردم شما گفت که شما خود را فراموش کرده اید عینک آفتابی.” من من در واقع فقط نگه داشتن عینک ذره. “شما کور نشده است؟” قطعا نزدیک است.

با تشکر از علامت گذاری به عنوان B که موافق به علاوه شما می توانید freaky زیر وجود دارد بدون آنکه کسی دیدن.

ادامه مطلب: و این خوش شانس, پیر خورشید هیچ ربطی به اما رول در اطراف آسمان در تمام طول روز و ماشین و وسایل نقلیه الکتریکی فورد, انرژی سبز, جالب, حق ثبت اختراع, ثبت اختراع در انتظار, انرژی خورشیدی, سرقت خورشید, قدرت, خورشید, مطمئن, چرا که نه, آینده, حمل و نقل, هر آنچه با این نسخهها کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>