برای عشق از d’Avenza

من نوع وسواس با d’Avenza – از این جا به آزادی پوشاک (که گمان می رود دست در دست) به سطح ساخت فوق العاده مواد به دکمه به under-the-رادار طبیعت از نام تجاری خود را…به جالب backstory نام تجاری: یک RTW خیاطی خانه ارائه بهترین از بهترین ها را به هر کس از براندو برای مک کوئین.

D’Avenza برای برخی از این دلیل هرگز ترک خورده بازار آمریکای شمالی – و (تا زمانی که آن مجلس سال گذشته به عنوان یک حساس نام تجاری لباس) آن واقعا هرگز شکست خارج از اروپا است. آن رفته ورشکسته در موارد متعدد. وجود دارد یک افسانه شهری که Brunello Cucinelli خریداری این شرکت (او نمی – راه – او فقط آب پز خود را خیاط). لایحه سفید از Scarpe دی بیانکو تلاش برای آوردن d’Avenza به امریکا – اما هیچ بودجه بازاریابی خود تلاش کنند. در حال حاضر مایکل Sestak است تلاش برای انجام همان را بدست d’Avenza به Barneys و اکسل و یک تعداد انگشت شماری از بالا پایان بوتیک…و خواهیم دید که چگونه است که می رود. آن را به همان شرکت در آن یک بار بود: تاکید در حال حاضر در Moorer-سبک لباس: ژاکت که هزینه $1000 و ترمه تریل که داخلی کانال جلیقه. به اندازه کافی جالب توجه یکی از بزرگ اسلحه در Moorer (یک شرکت بزرگ اگر شما آنها را نمی دانم) سابق CCO در د’Avenza.

هر کسی که می خواهید به صحبت در مورد تجربه خود را با d’Avenza – آنچه شما خریداری کرده ام که در آن شما در پیدا کردن و خرید لباس های خود را, تریل, ورزشی, کت و کاپشن آنچه شما فکر می کنم برش ، هر تجزیه و تحلیل مقایسه ای ممکن است جالب (یا مفید) و همچنین – چگونه d’Avenza در مقایسه با Kiton یا Attolini یا Brioni. وجود دارد یک معامله خوب از زبردستی خاصی d’Avenza مدل. در تمام موارد (از آنچه که من خوانده ام و دیده می شود دست اول) d’Avenza تکمیل همه چیز با دست – به جز دلبستگی قنتد, ژاکت پوشش.

من هم تعریف d’Avenza که من بحث در اینجا به عنوان “سابق” – آن دیگر وجود دارد به عنوان یک به طور کامل دست برش (الگو و پارچه) به طور کامل با دست دوخته خیاطی خانه.

فعلی d’Avenza ارائه می دهد بسیاری از پوشاک هستند که با لیزر برش. به حدی که این شرکت در حال حاضر ارائه می دهد به طور کامل-اظهارنظر کت (به عنوان مثال) است ،

من خیلی بیشتر علاقه مند به SF اعضای با تجربه و سابق d’Avenza – یکی که رفت ورشکسته در 90s و در 2000s – هنگامی که هزاران نفر از لباسهای خود را منحل برای سکه بر روی دلار – و (به نظر می رسد) که نیم دوجین re-salers خریداری کل سهام. یک بار در در حالی که من به اجرا سرکش روبنده برای مثال یک مرد از استرالیا خریداری شده که 100 مناسب در یکی از تصفیه اولیه فاز. به نظر می رسد هر چند که بسیاری از چیزهای خوب است طولانی رفته – re-salers داشتن فروش آنها را به مشتریان در Ebay. Sierra Trading post, به عنوان بسیاری از شما می دانید هنگامی که حال برخی از بسیار پرطرفدار قطعه برای فروش. آن ها نیز هست.

افکار و تجربه خود را با d’Avenza?

عکس از آنچه که در گنجه خود را?

هر داستان از چگونه شما می دانید نام تجاری و اگر شما یافت هر چیزی بیشتر می پسندید ؟

من همیشه فکر می کردم یک Brioni پسر – تا زمانی که من سعی کردم در یک d’Avenza مانتو اسپرت…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>