پرواز ماهیگیری

شما لازم نیست ذکر است نحوه آشنایی شما با طعمه خود را آب می خواهد ماهیگیری و یا تجربه خود را با ماهیگیری به طور کلی. گوگل سریع نشان می دهد Roscoe است “ماهی قزل آلا شهر در ایالات متحده آمریکا” بنابراین من حدس می زنم ما می توانیم فرض کنیم که ماهی قزل آلا چیزی است که شما تعقیب. این ماهی می تواند هر دو leery و شیک و گاهی اوقات سخت برای گرفتن اما واقعیت این است که در خارج از مکانیک و آنها قابل اعتماد catchable هنگامی که شما کشف کردن جایی که آنها هستند و آنچه را که آنها در حال غذا خوردن.

ماهی قزل آلا قابل پیش بینی هستند (به عنوان بسیاری از ماهی ها) که در آنها معمولا در نقاط خاصی (فکر می کنم آرام آب احاطه شده توسط زمان – مانند در استخر و یا در پشت یک سنگ). برای پیدا کردن این نقاط شما باید یاد بگیرند که به “خواندن” آب است. وجود دارد بسیاری از کتاب و فیلم و غیره. در مورد این موضوع اما هنگامی که شما آن را کشف کردن (نقاط تغییر به سطح آب پایین تر و یا افزایش و جریان آب بیشتر به آرامی یا به سرعت) محل ماهی تبدیل خواهد شد بسیار آسان برای تعیین.

هنگامی که شما کشف کردن که در آن آنها گام بعدی این است برای کشف کردن آنچه که آنها در حال غذا خوردن. وجود یک اصطلاح برای آن که فراموش کنم اما ماهی قزل آلا هستند مشروط به خوردن غذاهای خاص در زمان های خاص…به این معنی که آنها در برخی شکار و چشم پوشی از هر چیز دیگری (تا حدودی). “تطبیق تخم” است که دقیقا…دانستن آنچه که در حال حاضر در آب است که از ماهی ها تغذیه بر این که آیا آن بود caddis, mayflies و…. اما از آن جایی که می شود به نوعی از روی حیله و تزویر است که آن را تغییر فصل به فصل و ماه به ماه و هفته به هفته و روز به روز ساعت به ساعت. اگر شما نگاهی به چرخه زندگی از یک caddis پرواز شما را ببینید که ماهی قزل آلا را به خوردن لارو از پایین در صبح و آنها به عنوان دریچه در آفتاب بعد از ظهر به شفیره افزایش خواهد از طریق آب (ساخت آسان غذا برای ماهی قزل آلا) جایی که آنها بر روی سطح شناور تبدیل شدن به بزرگسالان با بال. سه مجزا مراحل مختلف با سه متفاوت ظاهر تمام در بخش های مختلف ستون آب در زمان های مختلف روز. ریشهشناسی یک موضوع اجباری به طور مداوم گرفتن ماهی قزل آلا ..حمل خالص و گرفتن هر چه را در آب و “مطابقت با تخم”.

عذر خواهی اگر شما در حال حاضر آشنا با تمام این اما به سوال اصلی…هیچ من نمی توانم توصیه می کنیم هر کسی در آن منطقه است اما به خصوص اگر اطلاعات بالا به شما جدید است و یا اگر شما هرگز صید این آبها قبل از شما کوتاه منحنی یادگیری با 30 یا 40 روز (حداقل) اگر شما مایل به سرمایه گذاری 400 دلار یا بیشتر در یک راهنمای. به طور کامل در صف مقابل با راهنمای خود و به آنها بگویید که دقیقا چه سطح مهارت خود است و آنچه شما می خواهید. ارزش واقعی یک راهنمای هر چند در دانش خود را از آب و گونه. سعی کنید به شکل از مصاحبه خود را. میله متوقف می شود در 10 و 2 و کلیدی این است که اجازه دهید میله بار در پشت بازیگران. اجازه دهید میله انجام کار (و نه سلاح های خود را). حرکت در می آید به طور عمده از آرنج و شما در حال استفراغ کردن, خط, یک فریب…مطمئن شوید که خط خود را منطبق راد (یا از آن خواهد شد غیر ممکن است برای بازیگران). برای این رودخانه به شما خواهد شد نیاز به 4# 5# set-up.

به هر حال متاسفم برای چنین پست طولانی. Flyfishing یکی از معدود خالص شادی در زندگی من است. من به یاد اغلب از آن در SF وقتی که من در مورد نحوه شنیدن حساس چرم کفش به آسیب آب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de