پیدا کردن خانه خود را بکر تکنولوژی بالقوه

بسیاری از ما در حال کار آموزش و سرگرم کردن خودمان از خانه, بنابراین در حال حاضر زمان مناسبی برای گرفتن سهام از دستگاه های با تکنولوژی ما را و مطمئن شوید که آنها در حال استفاده می شود به پتانسیل خود را بداند.

شما سرگرم ؟

خانه به طور متوسط آمریکایی شامل 11 دستگاه های متصل به اینترنت در سال 2019 هفت نفر از آنان از جمله صفحه نمایش که در آن برای نمایش محتوای یک نظرسنجی توسط شرکت Deloitte مرکز فن آوری ارتباطات و رسانه یافت.

ما تلویزیون های هوشمند است که می تواند پرش به طور مستقیم آنلاین و یا از طریق یک جریان دستگاه مانند آمازون آتش چوب یا Roku. ما گوشی های هوشمند و قرص به دنیا آمد و برای اتصال; اما شما ممکن است موارد دیگر قادر به بیش از شما متوجه شدم:

  • Blu-ray/دی وی دی پلیر — شما ممکن است با استفاده از این بیش از حد از جریان انقلاب اما بسیاری از مدل های ساخته شده است در دسترسی به عمده صوتی و تصویری جریان خدمات از جمله Netflix, YouTube, آمازون, اسپاتیفای و بیشتر. البته اکثر این برنامه نیاز به یک اشتراک برای مشاهده محتوا.
  • DVR — این دستگاه ضبط به طور کلی ارائه شده توسط کابل و یا تلویزیون های ماهواره ای و خدمات و به شما این ظرفیت برای ضبط و پخش محتوای زندگی می کنند و نه به امید تکرار شده است. اما بسیاری از جمله کسانی که ارائه شده توسط کابل و ماهواره ای ارائه دهندگان آمده حاوی نخست برنامه های در جریان بیش از حد.
  • کنسول های بازی — دسترسی آنلاین برای علاقهمندان به بازی هر یک از دیگر است استاندارد بر روی اکثر کنسول های این روزها اما کسانی که تنها بازی در برابر خود و یا دیگران در همان اتاق ممکن است آگاه باشند از این گزینه است.

افتادن به دامان خود

لپ تاپ و کامپیوترهای رومیزی نیز در میان اغلب دیده می شود به نمایش دستگاه در آمریکا و قابلیت های خود را تا حد زیادی پیش افتادن از آنچه یافت می شود در دمای تلویزیون هوشمند.

بسیاری از مردم به نوبه خود به این دستگاه های بزرگتر برای کارهای خیلی خاص, به خصوص در حال حاضر که بسیار می تواند مراقبت از گرفته شده با گوشی های هوشمند. بسیاری از استفاده از رایانه های خود را برای کار از خانه اسکایپ به جلسات و سپس هاپ خاموش هنگامی که آنها انجام می شود. پارسه تو بازی و بسیاری از souped تا دسکتاپ خود را غرق در گرافیک و صدا. اما چگونه بسیاری از سرگردان خارج از منطقه راحتی خود را در حالی که آنها وجود دارد ؟

این ماشین بسیار بکر و بالقوه است که می شود از دست رفته, به عنوان خریداران عجله از طریق “شروع سریع” بروشور آمده است که حمل محصول. بسته به چه چیز دیگری وجود دارد زمانی که شما فاقد بسته بندی کامپیوتر یا لپ تاپ خود را به احتمال زیاد شما می توانید مدیریت امور مالی خود را ویرایش فیلم, ارسال آهنگ های خود را سازماندهی غیر streaming, کتابخانه, کشف واقعیت مجازی گزینه و البته جریان فیلم و تلویزیون را نشان می دهد اگر تمام صفحه نمایش دیگر اشغال شده و یا اگر شما فقط به دنبال یک کمی بیشتر به حریم خصوصی.

خانه خود را بررسی کنید ضریب هوشی

اگر شما خریداری کرده اید و عمده لوازم خانگی در چند سال گذشته وجود دارد یک فرصت بسیار خوب است و برخی با تکنولوژی بالا, ویژگی های هوشمند و اتصال به اینترنت است. یخچال و فریزر محدوده و کوره دارای صفحه نمایش لمسی است که گسترش به تنظیمات بیشتر از شما همیشه می دانستم که شما مورد نیاز است. برخی از مایکروویو می توانید دانلود دستورالعمل های پخت و پز با اسکن بارکد واشر می توانید توزیع مواد شوینده پس از سنجش وزن و اندازه یک بار از لباس های شسته شده.

تقریبا تمام “هوشمند” لوازم می توانید اتصال به Wi-Fi به طوری که آنها را می توان از طریق گوشی های هوشمند خود و یا دیجیتال هوشمند بلندگو مانند الکسا یا گوگل دستیار. اگر شما شده اند با استفاده از این ویژگی ها از لوازم خانگی خود را در حال حاضر خواهد بود زمان خوبی برای دریافت راحت با آنها. بازی در اطراف با این برنامه گوشی های هوشمند که می توانید آنها را از هر نقطه و در نظر گرفتن اگر شما می خواهم به جای دادن دستورات صوتی به هوشمند بلندگو در خانه اگر شما در حال حاضر نیست که یک.

ترموستات هوشمند عملکرد درست مثل خود مدرسه قدیمی برادران زمانی که متصل به یک شبکه Wi-Fi سیستم: شما می توانید به صورت دستی کنترل سیستم تهویه مطبوع خود را از طریق آن کنترل. اما زمانی که آنها در حال حاضر آنها اجازه دهید به شما در تنظیم برنامه دقیق برای بهره برداری برای هر روز از هفته است. برخی با سنسور شما می توانید در اتاق که در آن خانواده خود را صرف بیشتر وقت خود را, بنابراین هر کس می تواند یک دما و راحت در هر کجا که هستید راحت ترین.

پیدا کردن دقیقا همان چیزی ترموستات خود را می تواند انجام دهد و اگر آن را “هوشمند” نگاه به اینکه آیا جایگزینی آن را حس می کند: یکی خوب می تواند صرفه جویی در انرژی و پول نقد با نگه داشتن سخت تر از مهار در چه مدت سیستم تهویه مطبوع خود را در حال اجرا است.

خط پایین

اقامت نزدیک به خانه را می توان کشیدن هنگامی که آن را انجام شده توسط انتخاب, اما آن را می توانید از مزایای آن. بسیار شبیه به هزینه های اضافی در زمان اتصال مجدد به خانواده خود را, شما همچنین می توانید reacquaint خود را با فن آوری دستگاه های شما و ارزیابی اینکه آیا این زمان برای ارتقاء برخی از آنها.

برای اطلاعات بیشتر از آخرین پهنای باند و خانه های هوشمند, تکنولوژی, نشانه, منابع ما مرکز و اقامت متصل به کارشناسان ما در Facebook و Twitter.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>