در نهایت آبی جین که تغییر رنگ بر اساس میکسر اضافه شده

این ملکه 1908 یک جین به نظر می رسد که نیلی رنگ با توجه به گنجاندن پروانه نخود شکوفه در مخلوط آن از گیاهی. آن پس از آن می توانید از نور صورتی به قرمز تیره تا بنفش بسته به میکسر استفاده می شود که ساخت کوکتل های مختلف. برخی از اطلاعات بیشتر در حالی که من یاد در مورد زمان مشروب الکلی نمی نیاز به Hypercolor:

پروانه نخود شکوفه می دهد ملکه 1908 آن متمایز نیلی رنگ. …نخود شکوفه imbues جین با مشخص خاکی توجه داشته باشید که توازن سنتی, یادداشت های مرکبات و بازده غنی از رنگدانه. … بدون رنگ های مصنوعی و یا تثبیت کننده استفاده می شود, بنابراین در حالی که طعم خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای منحصر به فرد رنگ نیلی را در طول زمان محو شدن. محو شدن است شتاب توسط قرار گرفتن در معرض نور خورشید بنابراین ما توصیه می کنیم که شما تجربه هر بطری ظرف یک سال از خرید و ذخیره آن را در جای خنک و تاریک.

جین هزینه حدود $40 برای 750 میلی لیتر بطری بنابراین حداقل آن را از خط قیمت عاقلانه با دیگر قفسه بالا gins. اگر چه چرا کسی حتی سفارشات بالا-قفسه جین است که فراتر از من — این همه سلیقه مثل شما فقط فرار از طریق یک جنگل همیشه سبز با دهان خود را باز. من فقط نوشیدنی جین وقتی که من از خودم متنفرم و من همیشه فرض بر این است که تمایلات جهانی شد. من نمی توانم تصور کنید که هر کسی که به تماشای من سفارش جین نوشیدنی در نوار و تفکر “در حال حاضر که به نظر می رسد مانند یک زمان خوب است که کاملا نمی خواهید برای پایان دادن به مبارزه با و یا استفراغ و احتمالا هر دو.”

نگه دارید برای رفتن به یک شات از بطری بنابراین شما می دانید چه به دنبال در liquor store شما و حیوانات شما.

blue-color-changing-gin.jpg

با تشکر از Lyndsey P که من اطلاع او در واقع خوشحال جین آبخوری است که به طور کامل می اندازد تئوری من از ضربت سخت زدن.

ادامه مطلب: الکل و مشروب الکلی گیاهی, سکته های مختلف به صورت های مختلف مردمی نمی chug آن! نمی chug آن! نمی chug آن!, نوشیدن چیزهای مواد مخدر و الکل, آتش سوزی در سوراخ!, gin, هک, اگر من می دانم hypercolor مشروب الکلی گیاهان صبر کنید من فکر کردم من می نوشند قرار بود با آمدن دود از کجا دود این هزینه $30

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>