Filson Mackinaw رزمناو


نوشته اصلی توسط Grayland

من به دنبال خرید یک Filson Mackinaw رزمناو. تلاش برای تصمیم گیری بین سنتی Mackinaw یا دو Mackinaw. من زندگی می کنند در شمال ایالت نیویورک اما نگران هستم که این دو ممکن است بیش از حد سنگین به عنوان من در حال برنامه ریزی برای استفاده از آن برای شکار/کمپینگ. من فکر دو خواهد بود بیش از حد گرم (مگر اینکه من مشغول به کار در خارج از منزل). من آن را می پوشند به عنوان یک بازی گاه به گاه کت زمستان بیش از همه چیز از شلوار جین تا شاید یک tweed sportcoat.

1) هر کسی که با تجربه با هم/هر دو کت?
2) من واقعا حفر جنگل سبز بلکه مانند زغال چوب. هر ورودی که به انتخاب رنگ? قرمز/سیاه و سفید شطرنجی یک گزینه نیست!

http://www.filson.com/product/index….entPage=family

http://www.filson.com/product/index….entPage=family

من زندگی در سیاتل کردم و سنتی Mackinaw برای کریسمس. من رفتم به Filson فروشگاه سعی کنید هر دو آنها را در. من واقعا دوست دارم این ایده از دو اما نگران است که در پایان آن خواهد فقط نشستن در گنجه من 11 ماه از سال است. آن را واقعا جدی است قنتد, ژاکت خواهد بود که بیش از حد برای من در شهر استفاده می کند. من عینک من سنتی Mackinaw در سیاتل در ژانویه و فکر می کنم نتیجه گیری من درست بود.

فکر کردن در مورد تعداد هفته در هر سال از فصل در سیاتل سنتی Mackinaw مفید تر است (قابل استفاده از احتمالا 0ct.-Feb., در مقایسه با نوامبر.-Jan. برای دو) به خصوص اگر شما برنامه ریزی در پوشیدن آن بیش از ژاکت پشم و پشم ونخ راه راه sportscoats. من نمی توانم صحبت می کنند به درجه حرارت در شمال ایالت نیویورک است.

Bic

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de