سقوط سفر به مردانه, مشاوره خوش آمدید.

با سلام و تشکر برای گرفتن وقت برای خواندن از طریق این پست. مشاوره خود را, افکار و عقاید خواهد بود بیشتر خوش آمدید.

من به تازگی معامله در مالش به صورت حرفه ای لباس به عنوان من در حال حاضر کار دیدن بیماران در درمانگاه. میدان پنجه کفش لباس اتصالات سست, لباس, شلوار, و بیش از حد الگو لباس پیراهن از من روز دانش آموز بیش از یک دهه پیش جایگزین شد با باریک مناسب chinos, oxford دکمه پایین پیراهن و کفش راحتی.

به عنوان در پاییز و زمستان نزدیک هدف خواهد بود به اضافه کردن برخی از بافت به کمد لباس. بعد از دیدن پشم ونخ راه راه / معماری ورزشی, کت, من شروع به دیدن چه جهت من می خواهم برای رفتن به.

من به دنبال انتقادات و پیشنهادات خود را به کار کردن جزئیات. پرسش ها در کج (ایتالیک) و هر گونه مشاوره است که به طور خاص خواسته مینماید. TLDR در پایین.

کت

در اینجا دو عکس از این نوع کت من خواهد بود به دنبال. من فکر بین 1-2 برای سقوط. اینها سال گذشته tweeds از عضله و مککی (من جزئی از آنها به عنوان من خود یک ژاکت از آنها در حال حاضر و من از زندگی در کانادا).

من فکر خاکستری و احتمالا یکی دیگر در قهوه ای که من فکر می کنم آنها خواهد شد تا اینکه کاملا متنوع و کلاسیک. شاید سبز باید در نظر گرفته شود به عنوان به خوبی.

افکار در انتخاب رنگ یا مارک های دیگر برای چک کردن ؟

مناسب
من کتانی ورزشی کت از S&M در 38S بود که من به دنبال ظهر به کمی کوتاه تر به منعکس کننده مدرن مناسب است. برای سقوط من فکر 38 در طول منظم به جای.

در اینجا یک عکس از من در S&M ژاکت در 38S معاصر مناسب است.

اگر من برای 38R من می دانم که غیر کاربردی دکمه آستین ساده به خیاط اما آنچه در مورد خیاطی ظهر اگر آن را به پایان می رسد که بیش از حد طولانی ؟ همچنین من فکر می کنم باریک مناسب خواهد بود ایده خوبی است اما می خواهم برخی از بینش به این.

کفش

پس از کت من هم هیجان زده در مورد اضافه کردن دو جفت کفش برای این پروژه است. معیار: متوسط تا قهوه ای تیره لاستیک کف (باران زیادی اینجا) گودیر welted. به عنوان این خواهد بود زوج با جامه فلانل یا پشمی گرم, chinos جین گاه به گاه گذشته است که بیش از حد دور یا بیش از حد اشاره کرد. من فکر ساده پنجه دربی/bluchers یا longwings/shortwings brogues در pebbled چرم یا chromexcel. اگر چه من کشیده به پوسته cordovan هزینه حس را ندارد در حال حاضر.

در اینجا این است که یک کمک هزینه سنگ PTB. من واقعا مانند شکل و چرم در این. یک loafer از GS, بنابراین من می تواند بسیار امن برای اندازه.

یکی از جزئیات کوچک من مطمئن هستم در مورد برنج چشمان. می خواهم بدانم که اگر این امر برخورد با جامه فلانل یا پشمی یا دقیق در کل. من از فرسایش بیش از یک بی اهمیت جزئیات ؟

در اینجا تصاویری از pebbled longwings. یکی از Meermin و یکی از TLB مایورکا.

این longwing الگوی چرم نقش ونگار ریگی دادن ممکن است به نظر می رسد بیش از حد “زبر” به سایش با chinos و یا حتی بیش از حد شلوغ است. این بیش از حد ؟

شلوار

جامه فلانل یا پشمی
من واقعا دوست دارم نگاه از جامه فلانل یا پشمی آستین و من به دنبال اضافه کردن دو جفت این سال است. به عنوان کسی که از شروع این هدف خواهد بود قادر به تبادل هر جفت با هر کت و این جایی که من هستم گیر کرده است. من خواندن چند راهنما و سایه های مختلف خاکستری به نظر می رسد این پیشنهاد. اختلاط فام های مختلف از خاکستری به نظر می رسد کمی بیش از حد پیشرفته برای من به عنوان من می خواهم برای اضافه کردن یک خاکستری کت پشم ونخ راه راه.

آن را ساده به نظر می رسد به یک مورد در نور خاکستری و آیتم های دیگر در زغال چوب برای کنتراست اما چه کار می کنید اگر یکی از آیتم های اواسط گری ؟

من از دست رفته از هر رنگ شلوار است که به عنوان متنوع به عنوان خاکستری شلوار?

در حال حاضر به سبک/مناسب. تا آنجا که من فکر می کنم این افزایش بالا سمت برگه جامه فلانل یا پشمی آستین نگاه بزرگ من نگران هستم که آنها می تواند یک کمی بیش از حد خارج از منطقه راحتی من برای رفتن فقط رتبهدهی نشده است.

خواهد این S&M نمونه به طور منظم با حلقه کمربند بود امن تر انتخاب کنم ؟ من فقط باید این شانس را در بالا افزایش می یابد ؟

این به نظر می رسد مانند یک انتخاب شخصی است اما توصیه می کنید cuffing این جامه فلانل یا پشمی آستین?

جین
من در حال حاضر خود دو جفت جین تیره شستشو و یک جفت. آن است که کمی گیج کننده است فکر پوشیدن شلوار لی با مانتو اسپرت.

وجود دارد چیزی متفاوت در مورد شلوار جین که فرسوده با تریل اما من کاملا نمی تواند با قرار دادن انگشت من بر روی آن. است وجود دارد یک سبک خاص از جین به زوج با تریل?

من باز به فکر خرید یک جفت جین به طور خاص برای جفت کردن با این کفش و کت. هر گونه پیشنهاد ؟

Chinos
وجود دارد چند جدید باریک مناسب chinos من به دست آورد و در این سال اعم از نیروی دریایی کبود و سیاه سنگ و غیره. من می خواهم به قادر به استفاده از این به عنوان به خوبی.

هر گونه مسائل را با مخلوط کردن و تطابق بالا با باریک مناسب chinos?

من فکر می کنم این است که آن را در حال حاضر. در نهایت من سوالی در مورد پیراهن, ژاکت های بافتنی/ژاکت کش باف پشمی/جلیقه/لرزند و احتمالا روابط بعد.

TL;DR نسخه
من یک menswear تازه کار و می خواهم برای شروع به ساخت یک سقوط کمد لباس. الهام می آید از من چقدر دوست دارم نگاه از بافت های ورزشی کت در سبک آرام. من واقعا می خواهم نگاه خاکستری معماری tweed ورزشی کت زوج با شلوار در قالب جامه فلانل یا پشمی و جین در بالای علی کفش لباس.

  1. برای احتمالا یک دوم کت قهوه ای یا رنگ دیگری?
  2. برای قنتد, ژاکت ظهر: چقدر می توانید از یک خیاط کوتاه شدن طول?
  3. برای کفش: یک PTB در chromexcel (Grant سنگ کشور در دربی تیره گردو) و pebbled دانه longwings (Meermin یا TLB مایورکا) در رسانه به قهوه ای تیره کافی است ؟ من به طور خاص بدانم در مورد برنج چشمان یا سنگریزه دانه در یک longwings.
  4. برای آستین: چه رنگ در جامه فلانل یا پشمی را ترکیب و مطابقت برای بالا دو کت? چگونه می توانم شما جفت خاکستری جامه فلانل یا پشمی آستین با یک خاکستری ورزشی کت ؟
  5. برای شلوار: افزایش بالا, شلوار با طرف زبانه خاصی به من درخواست تجدید نظر. این سبک آسان برای دریافت به یا من باید چوب به متوسط افزایش با حلقه کمربند سبک ؟ همچنین باریک یا معاصر مناسب است ؟
  6. جین: راستش من خیلی گیج چگونه برای اضافه کردن جین به این کپسول کمد لباس. کمک کند.
  7. برای chinos: می باریک مناسب chinos کار با این کفش و کت که من در ذهن ؟
  8. هر گونه افکار و نظرات و یا پیشنهادات ؟
  9. در نهایت, من می گویند که این نوشتن در ارتفاع تابستان ساخته شده من احساس می کنم کمی گرمتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im