همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد زوم

اگر چه میلیون ها نفر شده اند موظف به “پناهگاه در محل” جنبه های مختلف زندگی از جمله کار و مدرسه همچنان به حرکت رو به جلو برای بسیاری از. کلاس نیاز به آموزش داده شود و جلسات کسب و کار برگزار شد. وارد محبوب ویدئو کنفرانس نرم افزاری به نام زوم است که شما به احتمال زیاد شنیده در مورد در هفته های اخیر. اما چگونه می توانم به شما برای شروع در زوم و آن را امن برای کودکان و نوجوانان به استفاده از? ما توضیح خواهیم داد که همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد پلت فرم و نحوه تکمیل و راه اندازی خود را.

چه زوم?

زوم یک پلت فرم های ارتباطی است که با کسب و کار و کارگران از راه دور. اخیرا زوم تبدیل شده است یک منبع کلیدی در بسیاری از خانواده ها به عنوان یک نتیجه از COVID-19 شیوع. با توجه به فوربس سرویس ویدئو تا به حال بزرگترین آن بعد از محبوبیت در طول هفته از 14 مارس (343,000 کاربران).

صوتی و تصویری ابزار شامل بیش از چند ویژگی های است که کمک به دانش آموزان و کارگران در طول این زمان غیر قابل پیش بینی از جمله:

 • تیم و 1:1 چت
 • HD تماس های ویدئویی با صدا
 • ضبط و رونویسی از جلسات
 • به اشتراک گذاری صفحه نمایش و co-حاشیه نویسی
 • پشتیبانی از بیش از 1000 تصویری شرکت کنندگان و 49 فیلم در صفحه نمایش

ویژگی های زوم خود را حساب شامل بستگی به طرح شما را انتخاب کنید. اگر شما یک تفریحی کاربر دنبال به چت تصویری با خانواده و دوستان در طول پناهگاه در محل, شما ممکن است بخواهید به انتخاب کردن برای رایگان طرح اولیه. گروه های زیادی درگیر با کسب و کار و مدارس باید در نظر پیچیده تر برنامه اجازه می دهد تا برای یک ظرفیت بزرگتر و امکانات بیشتر.

چگونه می توانم زوم?

ثبت نام برای یک طرح اولیه است آسان و رایگان اگر شما یک شخصی در Facebook و یا حساب Google شما از ذهن نیست و حتما با حساب. کلیک کنید ورود به سیستم با شبکه ای از انتخاب خود را به سرعت ثبت نام برای زوم حساب.

برای ثبت نام در دستی:

 1. ایمیل خود را وارد کنید و صبر کنید برای زوم ایمیل شما حاوی لینک تایید. را انتخاب کنید فعال کردن حساب در ایمیل تایید.
 2. خود را وارد کنید نام و نام خانوادگی و رمز عبور از انتخاب شما به زمینه. رمز عبور شما باید حداقل هشت کاراکتر و یک حرف, یک شماره و بالا و پایین مورد شخصیت.

3. ورودی چند نفر از دوستان یا اعضای خانواده را دعوت به زوم و یا شما می توانید انتخاب کردن به جست و خیز این مرحله و شروع به تست خود را ملاقات.

4. شروع آزمون خود را ملاقات با انتخاب شروع جلسه در حال حاضر. در صفحه زیر را انتخاب کنید دانلود و اجرا زوم.

5. هنگامی که شما دانلود کرده و زوم و حرکت خود را به آدرس شخصی در زوم فعال سازی صفحه را انتخاب کنید و لینک خود را برای شروع جلسه آزمون.

6. شما باید گزینه های برای پیوستن به با یا بدون کامپیوتر صوتی و تصویری با استفاده از وب کم خود. خود را تست بلندگو و میکروفون قبل از اینکه شما تلاش برای چت تصویری با خانواده یا دوستان است.

7. دعوت از دوستان و خانواده خود را نیز دانلود و استفاده از زوم به طوری که شما قادر به چت با دیگران است.

است زوم امن برای کودکان و نوجوانان?

نگرانی های امنیتی مطرح شد و پس از محقق Jonathan Leitschuh منتشر شده یک پست وبلاگ ترسیم آسیب پذیری در داخل نرم افزار.

یکی لینک entryway روش زوم استفاده می کند برای وارد کردن ویدئو کنفرانس ممکن است آسان و راحت برای کاربران است اما با توجه به Leitschuh آن را نیز می تواند اجازه می دهد تا کاربران مخرب برای شروع یک جلسه و فعال کردن وب کم خود.

این پلت فرم منتشر شده قصد دارد برای رسیدگی به این نگرانی در آینده تکرار از ابزار به کاربران کنترل بیشتری از خود تصویری تنظیمات. این شرکت همچنین گفت که آنها هنوز هم غافل از یک نمونه که در آن آسیب پذیری در بیان Leitschuh پست ها استثمار شده است.

که یکی از همان لینک entryway روش می تواند در یک مدت شما به احتمال زیاد هرگز شنیده قبل از این ماه گذشته: “Zoombombing.”

Zoombombers می توانید لینک به جلسه خود را و می توانید بنشینید و یا نمایش هر یک از مطالب است که آنها می خواهم. Zoombombers شناخته شده است به اخلال در جلسات کسب و کار و حتی مدرسه ابتدایی کلاس های آنلاین.

اخیرا در مارس 6, نیویورک شهرستان, وزارت آموزش و پرورش هشدار داد مدیران در برابر پلت فرم با توجه به گزارش Zoombombing و تایید خدمات توسط گوگل و مایکروسافت به جای.

“ایمنی و امنیت کارکنان و دانشجویان در خط مقدم هر تصمیم ما را در اطراف از راه دور یادگیری و به همین دلیل ما خواسته مدارس برای انتقال دور از استفاده از زوم در اسرع وقت” یک سخنگوی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: CNBC.

زوم مدیر عامل اریک یوان علنا اذعان پلت فرم مشکل با Zoombombing و منتشر شده یک پست وبلاگ و جزئیات مراحل آنها گرفته شده برای محافظت از کاربران از جمله به روز رسانی سیاست حفظ حریم خصوصی و حذف Facebook PSK در iOS خود مشتری است.

اگر شما نگران امنیت خود را برای کنفرانس های ویدئویی سعی کنید چند اقدامات احتیاطی برای نگه داشتن همه چیز امن برای همه درگیر در این شماره تماس بگیرید:

 1. به اشتراک نمی فراخوان دعوت: نگه داشتن لینک به ویدیو خود را در کنفرانس بین شما و کلید شرکت کنندگان است.
 2. راه اندازی منحصر به فرد جلسات: آن را آسان و سریع برای استفاده شخصی خود را ملاقات ID به میزبان هر جلسه اما آن را فقط به عنوان آسان برای هکرها برای دسترسی به تماس های خود را پس از آنها به دست آمده ID خود را.
 3. نیاز به یک رمز عبور: رمز عبور محافظت از تمام تماس های خود را در تنظیمات پیشرفته برای اضافه کردن یک لایه اضافی از حفاظت.
 4. غیر فعال کردن به اشتراک گذاری صفحه نمایش: در خود تنظیمات پیشرفتهشما می توانید غیر فعال کردن صفحه نمایش تنظیمات به اشتراک گذاری است که اجازه می دهد هکرها برای به دست گرفتن کنترل یک جلسه و به اشتراک گذاری مطالب خود را.

شما همچنین می توانید استفاده از برخی از منابع آنلاین است که کمک خواهد کرد که شما خودتان را و خانواده خود را با زوم:

به دنبال راه های بیشتری برای ارتباط با عزیزان ؟ را بررسی کنید برخی منابع اضافی که در محبوبیت رشد کرده در طول COVID-19 شیوع.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>