Equus چرم – انگلیسی Handstitched افسار کمربند چرم رسمی وابسته و بررسی موضوع

سلام به همه

ما شده اند اعضای اینجا برای یک سال و نیم یا بیشتر و من می دانم که برخی از شما از محصولات ما است. من فکر کردم آن زمان ما وابسته شد بنابراین ما می تواند بخشی را در جامعه به طور کامل و کمک کمی به آن ادامه موفقیت است. من همچنین شامل 10 ٪ تخفیف کوپن زیر را برای تشکر از اعضای خود را سفارشی.

برای کسانی که نمی دانم ما در بریتانیا بر اساس شرکت را که دست ساز قرار دادی افسار کمربند چرمی. نام من چارلی من تاسیس این شرکت هستم و پرشور مؤمن در آنچه که ما انجام دهد. همه چیز ما را 100% دست ساز توسط ما به مشتریان مورد نیاز از مواد خام و اجزای منابع در انگلستان است. ما با استفاده از بهترین از همه چیز صرف نظر از قیمت ما چرمی است که به طور انحصاری J&E, Sedgwick, چرم افسار در طیف وسیعی از 9 رنگ از سیاه و قهوه ای از طریق کبود به بلوز سبز و لندن قهوهای مایل به زرد. ما با استفاده از تنها جامد (hallmarked) نقره و نیکل و برنج و یا فولاد ضد زنگ و اتصالات. ما دست کوک همه چیز برای طول عمر و هدف به شما یک کمربند است که کاملا متناسب و آخرین برای سال های بسیاری است. من همیشه خوشحال برای پاسخ به سوالات در مورد هر جنبه ای از آنچه که ما انجام دهید – لطفا فقط در اینجا ارسال و یا با استفاده از اطلاعات تماس در وب سایت و یا به من PM اگر شما ترجیح می دهند.

وب سایت ما است www.equusleather.co.uk ما یک مقدار زیادی از اطلاعات بر روی سایت برای کسانی که علاقه مند هستند اما به عنوان یک بیت از یک taster من شامل برخی از تصاویر که ممکن است جالب باشد.

وینچستر انتشار سریع کمربند در استرالیا مهره – این یکی جالب است. دست و پنجه نرم معمولا اعتقاد بر این استفاده شده است توسط آتش نشانی قبل از استفاده از پلاستیک انتشار سریع نخ و نه ناپدید شد پس از.

جامد نیکل وست در بطری سبز افسار چرم – انتخاب شخصی من از کمربند در لحظه ای – ظریف و نسبتا زیبا IMHO

صف و مطرح در درخت فندق – 1000 + بخیه همه با دست

این Fillis در لندن قهوهای مایل به زرد – یکی از بهترین فروشندگان

کنزینگتون در کبود

برای کسانی که استفاده از Facebook ما یک صفحه اینجا و برای تویتر ما اینجا هستیم – ما پست محصولات جدید اطلاعات و تخفیف ها به طور منظم در هر دو. به عنوان یک تشکر از شما برای کسانی که دریافت این دور اگر شما با استفاده از کد کوپن StyleForum10% ما سبد خرید شما 10% تخفیف در حال حاضر و تا پایان ماه اوت.

با تشکر از همه برای خواندن

چارلی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>