انزو سفارشی – واقعا سفارشی Menswear – سهامداران فروشنده موضوع


@انزو سفارشی آنچه شما می بینید که شما مجموعه جدا از دیگر مشابه MTM/custom عملیات در خارج وجود دارد (SuitSupply, Kent, وانگ, سالن مدن عضله و Mackay, الکتروشوک.)?

آیا شما یک لیست از گزینه های سفارشی سازی در دسترس هستند برای کت زنانه/شلوار/پیراهن (یعنی یقه اشکال, عرض شانه, عبارات جیب ، همچنین چه پارچه ای کتاب آیا شما در دسترس را انتخاب کنید ؟ آیا قیمت گذاری و شکستن برای همه گزینه ها/ارتقاء های موجود را در سایت خود ؟

با تشکر برای علاقه.

آنچه که ما را مجموعه جدا از دیگر عملیات منحصر به فرد در کل ارزش. چرا که ما باید روابط خود را با کارخانه های تولید از خرید مقادیر زیادی از پارچه به عنوان یک توزیع کننده ما قادر به دریافت بهترین قیمت ممکن در اکثر زمان انتخاب از Loro Piana و Ermenegildo Zegna. ما کم نیست در جزئیات ساخت که تعداد شانه ما ساخت و ساز و دکمه دوخت جیب جزئیات و پوشش داخلی لوله/لوله کشی دوخت تمام برگزار شد به یک استاندارد بالا است. و همانطور که قبلا ذکر شد, ما در حال ایجاد یک الگوی از ابتدا که به معنی دیکته نهایی پارچه های اندازه گیری به جای استفاده از یک بدن اندازه گیری به حداکثر رساندن کنترل نهایی پوشاک.

ما یک لیست از گزینه های سفارشی سازی در دسترس هستند به عنوان این امر می تواند بسیار طولانی و چه امکانات تولید است که قادر و مایل به ارائه تا حد زیادی متفاوت است در طول زمان است. ما به شدت توصیه می گفتن ما آنچه را که شما پس ما می توانیم تایید اگر یک سبک خاص و ترکیبی امکان پذیر است و بهتر است.

ما ارائه می دهیم پارچه از خود ما برچسب انزو Sartori همراه با برخی از معروف ترین کارخانه های تولید در جهان – Loro Piana, Ermenegildo Zegna حیاتی Barberis هلند & شری ، ما همیشه خرید آنها را برش به طول به طور مستقیم از کارخانه – بدون شخص ثالث خرید فصل-پیر پیچ و مهره.

در این نوشته ما مناسب شروع در $495 و پیراهن ما در 95 دلار – قیمت گذاری تغییرات با پارچه انتخاب شده که در آن چیزهایی مانند محبوبیت رنگ و طراحی همراه با ترکیب پارچه مانند شماره فوق العاده و پارچه مخلوط دفعات مشاهده شده است. ما برای شارژ دو اصلی ارتقاء – canvassing (75$در هر قنتد, ژاکت به صورت نیمه کامل و 195 $در هر قنتد, ژاکت به صورت کامل) و دست ساز دکمه (30 دلار فقط برای برگردان دکمه, $125 برای همه دکمه.) دیگر از آن, وجود دارد برخی از لنت های که در دسترس هستند در نمایشگاه ما در ارتقاء $20, $95 $195; و در بیشتر موارد نادر اگر شما می خواهم یک کاملا دست ساز با توجه این است که ممکن است در $990 ارتقاء (دوباره – در زمان نوشتن این مقاله است.)

ما نیاز به همه مشتریان برای آمدن به نمایشگاه ما نصب می شود و توسط یک متخصص ما clothiers در اولین بازدید خود را – این است که زمان زیادی به معرفی جامع به ما محصول, قیمت گذاری و گزینه های. شما می توانید برنامه 30 دقیقه مشاوره به عنوان اگر شما می خواهم به فقط در مورد روند بدون اینکه نصب شده است.

امیدوارم که این کمک می کند تا به شما عمیق تر شیرجه رفتن به جهان از انزو سفارشی! اجازه دهید من می دانم اگر من می تواند کمک های بیشتر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de