انگلیسی کفش با کیفیت heirachy

نوشته اصلی توسط patrickBOOTH

من نمی توانم باور بسیاری از مردم قرار داده کلیسا به عنوان کم به عنوان آنها را. آنها فوق العاده جامد کفش نیز Grenson رز بارکر دست گردد و Trickers بیش از C&J Benchgrade من فکر می کنم مسخره است. به نظر من C&J راه بالاتر از هر دو. من فکر می کنم بارکر سیاه احتمالا در مورد قابل مقایسه با C&J Benchgrade.

جالب است. من موافق کلیسا را بسیار جامد مناسب و معقول کفش و پا هستند به خصوص خوب است اما من پیدا کردن چرم استفاده در رویه در این جفت من خود (و دیگران من به کار گرفته شده) به یک کمی سفت و نسبتا صاف است. من خود را یک زن و شوهر از جفت C&J Benchgrade و مانند آنها, اما توجه به جزئیات در پايان ندارد به عنوان خوب به عنوان این که من Grenson رز بارکر دست گردد و یا Trickers.

آن را دشوار است نرمتر بیشتر انعطاف چرم بالا مانند بارکر در دست گردد بهتر از این سخت تر بیشتر آسیب چرم مقاوم در برابر Grenson استفاده از در رز مجموعه ؟ من مطمئن نیستم. برخی از مردم ارزش بیشتری در بسته هدایت – ارائه بخیه ها احتمالا به اندازه کافی برای من آن است که مهم است.

آن را نیز دشوار است را به ارزش در نظر میگیرد.

من فقط می توانم ارزیابی کیفیت در چگونه چرم به نظر می رسد و احساس می کند آنچه به اتمام است و که در آن من آنها را خود (و من خود را حداقل یک جفت از بسیاری از شرکت انگلیسی تولید کنندگان به ادوارد سبز قیمت نقطه) چگونه به خوبی آنها را می پوشند چگونه به خوبی آنها را به لهستانی و غیره. من نه پول یا دانش به آنها را قطع کردن و بررسی داخلی ساخت و ساز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>