مهندسین ایجاد اولین تولید غیر cuttable مواد

proteus-uncuttable-material.jpg

با الهام از ساختار پوسته و گریپ فروت یک تیم بین المللی از محققان ایجاد کرده است چه آنها می گویند اولین تولید غیر cuttable مواد که آنها به نام Proteus پس از تغییر شکل افسانه ای خدا. با توجه به SciTech روزانه:

مواد ساخته شده از تلفن همراه آلومینیوم ساختار پیچیده در اطراف سرامیک حوزه و این مضاعف اثر مخرب بر ابزار برش. هنگامی که برش با فرز و یا تمرین ارتعاشات ایجاد شده توسط سرامیک حوزه در داخل پوشش بلانت برش دیسک و یا مته.

“اساسا برش مواد ما مانند برش از طریق یک ژله-پر شده با قطعات. اگر شما از طریق این ژله شما ضربه قطعات و مواد ارتعاش را در چنین راهی که آن را از بین می برد برش دیسک و یا مته.

“سرامیک جاسازی شده در این مواد انعطاف پذیر نیز ساخته شده از ذرات ریز که سفت و مقاومت در برابر فرز یا دریل هنگامی که شما در حال برش در سرعت در راه همان است که یک گونی پر از شن می مقاومت و متوقف کردن یک گلوله در سرعت بالا است.

مطمئن شوید که آن را می تواند تحمل زاویه چرخ مته و حتی جت آب, اما آنها سعی برش آن را با oh I dunno, قیچی?! که چه ؟ قیچی کار نمی کنند یا? خوب من از ایده های. من حدس می زنم آن را واقعا غیر cuttable.

نگه دارید برای رفتن به یک 3D CT اسکن از مواد و همچنین به عنوان یک تصویری از آنها اقدام به قطع از طریق آن با یک زاویه چرخ.

3D CT اسکن از یک استوانه پروتئوس نمونه نشان دادن برش دیسک سرامیک در حوزه آبی ذرات قرمز و ترک با رنگ سبز:

و چرخ زاویه حمله در پروتئوس مواد:

داستان قبلی

برای نشان دادن خطرات ناشی از deepfakes یک تیم از دانشگاه MIT Center for Advanced مجاز ایجاد یک deepfake از رئیس جمهور نیکسون ارائه واقعی احتمالی سخنرانی نوشته شده…

مردمی در تحقیقات دیزنی استودیو نقل مکان کرد و یک گام نزدیک تر به جای بشر بازیگران در حال توسعه توسط این الگوریتم برای وضوح بالا صورت مبادله در تصاویر و ویدئوها….

چرا که جهان نیست به اندازه کافی ترسناک به عنوان آن است که محققان از اسرائیل را در دانشگاه بن گوریون را توسعه داده اند یک راه برای استراق سمع در مکالمات با تجزیه و تحلیل ارتعاشات ،

برای نشان دادن خطرات ناشی از deepfakes یک تیم از دانشگاه MIT Center for Advanced مجاز ایجاد یک deepfake از رئیس جمهور نیکسون ارائه واقعی احتمالی سخنرانی نوشته شده…

با استفاده از آنچه که آنها ادعا می شود بزرگترین چاپگر 3D در اروپا, کمپ گروه C در آنتورپ, بلژیک به تازگی ساخته شده یک نمونه 3D-چاپ خانه با…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de