eCigs / Vapingآره این امر می تواند بزرگ اگر شما می توانید آن را بررسی. فقط میخواستم بدونم چقدر نیکوتین می کند این e-cigs باید نسبت به یک سیگار به طور منظم ?

با تشکر

آن را باید امروز ارسال خواهد شد یک بررسی صادقانه. تا آنجا که nic سطح….که این سوال آسان به پاسخ ، شما انتخاب می کنید دوزهای خود nic, 36mg (اوه اکثر فروشگاه ها حتی نمی آن را به فروش برساند که بالا اما برخی انجام می دهند) 24mg, 18میلی گرم, 12mg, 6mg.

اکثر فروشگاه ها برابر 24mg به مارلبورو قرمز و 6mg به Marlboro چراغ…اما واقعا به این بستگی دارد که چه نوع از مخزن شما و چه نوع از باتری به عنوان به خوبی. اگر شما یک دوز بالا از nic در نفس نوع سیستم آن را به نظر می رسد مانند بسیار کمتر از اگر شما علاقه داشتن به وزارت دفاع راه اندازی با یک مخزن بزرگ است که اجازه می دهد تا شما را به بازدید گسترده حتی در سطح پایین مانند 6mg.

بهترین توصیه من این است رفتن به یک فروشگاه آجر و ملات و آنها را به اجازه شما سعی می کنید متفاوت nic سطوح. همچنین نگه داشتن در ذهن شما ممکن است vaping بیشتر از شما استفاده می شود به سیگار کشیدن. من در بر داشت که به مورد با خودم. در محل کار من تا به حال 10 صبح و 3 بعدازظهر دود می شکند….در حال حاضر من نشستن در میز من و vape هر زمان که جهنم من می خواهم.

ویرایش: تا آنجا که دنده می رود این است که من می خواهم راه اندازی rec برای یک مبتدی…

مخزن:

Kanger Protank Mini 2

طول می کشد به طور منظم Kanger سر (هر یک از سیم پیچ سر 1-2 هفته طول می کشد هزینه حدود 2 دلار یک قطعه یا کمتر اگر شما با نام تجاری از چین)

مخزن پیرکس….بسیار مهم است زیرا بسیاری از ecig آب کرک شد/ذوب پلاستیک مخازن

باتری

Innokin Itaste VV نسخه 3.0

ظرفیت 800mah

رشته برای هر دو 510 و نفس نوع اسپری (که به معنی شما می توانید چوب هر مخزن در آن باتری است که شما می خواهید به جز rebuildable زیر اهم اسپری…اما اگر شما به خودتان پیدا کنید در این وضعیت شما باید به مراتب پیشی عرصه مبتدی)

نقطه فروش بزرگ: نه تنها شما می توانید تنظیم ولتاژ…این پسر بد را به طور خودکار تشخیص مقاومت از خود کویل در اهم و سپس به طور خودکار تنظیم ولتاژ مناسب برای دریافت وات مورد نظر شما. بیشتر به دنبال در ولتاژ/اهم نمودار برای دریافت بهترین vape.

اکثر مردمی را فقط کوچک قلم به اندازه Ego-C باتری و ارزان نفس clearomizer. احتمال دارد که آنچه شما را دیده ام مردم با استفاده از اگر شما را دیده ام کسی vape. هیچ چیز با آن اشتباه اما شما به خودتان پیدا کنید در حال حرکت به چیزی بهتر به هر حال من فکر می کنم که VV و مینی 2 یک شیرین راه اندازی دسته کوچک موسیقی جاز. می تواند تنها راه اندازی شما هرگز نیاز به خرید است.

این یک Itaste VV با Kanger مینی 1 مخزن. تنها تفاوت بین مینی 1 و مینی 2 که 2 تا چکه قابل جابجایی نکته در مورد شما نمی مانند گرفتن بازدید از فلز. سازگار با هر 510 چکه نکته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>