نکات آسان برای افزایش سیگنال Wi-Fi و دریافت بیشتر از اتصال به اینترنت خود را


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

اگر شما نمی توانید سرعت اینترنت شما برای پرداخت خود را به اینترنت بی سیم روتر سیگنال است که احتمالا به این دلیل است. اگر چه بسیاری از عوامل بر سرعت اینترنت خود سیگنال Wi-Fi می تواند باعث شکستن و یا خانه خود را در اینترنت تجربه کنید.

زمانی که Facebook نمی خواهد بار طبقه بالا با توجه به سرعت اینترنت ممکن است زمان خود را به Wi-Fi سیگنال قوی تر در خانه. استفاده از هر یا همه از راهنمایی های زیر برای افزایش سیگنال Wi-Fi و با سرعت اینترنت خود را.

وبلاگ منو:

 1. راه هایی برای افزایش خود را از Wi-Fi
 2. راه خود را برای تقویت سیگنال اینترنت محدوده و قدرت

5 راه برای افزایش خود را از Wi-Fi و اینترنت خود را سریع تر

قبل از اینکه شما را در داشتن سریع Wi-Fi شما همیشه از رویای سعی کنید این نکات ساده و ترفندها به سوپر شارژ خانه خود را از Wi-Fi. پنج توصیه زیر می تواند افزایش Wi-Fi با سرعت و کیفیت.

1. به روز رسانی های امنیتی خود را برای قطع پهنای باند زالو

اضافی کاربران آهسته اتصال به اینترنت خود را با در نظر گرفتن پهنای باند اینترنت. عدم اضافه کردن حفاظت از خود را از Wi-Fi به معنی باز کردن شبکه خود را به freeloaders. به همین دلیل سیمی به همه توصیه به مالکان محافظت از دسترسی به روتر خود را با یک رمز عبور پیچیده و WPA2 امنیت.

نگه داشتن خانه خود را از Wi-Fi امن از مزاحمان است مضاعف مهم است اگر خانه شما خودکار است. هر دستگاه متصل با استفاده از پهنای باند و بیشتر در خارج از دستگاه های که با استفاده از شبکه خود را کمتر احتمال دارد خود را خودکار دستگاه های خانگی را دریافت پهنای باند آنها نیاز دارید. به علاوه عدم حفظ شبکه خود را امن ممکن است ارائه غریبه با کمی بیش از حد کنترل خود قهوه ساز تهویه مطبوع و یا خودکار سیستم امنیتی است.

2. بهینه سازی تنظیمات روتر خود را

تست های مختلف تنظیمات در روتر خود را می تواند بهبود قدرت سیگنال و سرعت در خانه خود را.

 • برخی از روتر باید سرگرمی تنظیمات که اولویت بندی پهنای باند در حالی که شما بازی بازی های ویدئویی و یا جریان محتوا. این استراتژی این است که کمتر موثر است که چند کاربر به اشتراک گذاشتن یک اتصال Wi-Fi به طور همزمان بنابراین سعی کنید خاموش کردن سرگرمی تنظیمات.
 • تنظیم مجدد درخواست برای ارسال (RTS) آستانه در روتر خود را. اساسا RTS آستانه پروتکل تخلیه اطلاعات کانال انتقال قبل از بسته های داده در حال ارسال بر روی آن. در شلوغ Wi-Fi مانند یک مجتمع آپارتمانی تنظیم خود را RTS آستانه به تعداد کمتر می تواند کمک به بهبود Wi-Fi عملکرد.
 • شما همچنین می توانید کمانچه با روتر را تکه تکه شدن و RTS آستانه تنظیمات. تنظیمات خود را تکه تکه شدن آستانه به یک مقدار پایین تر می تواند کمک به بسته های داده انتقال موثرتر و بهبود قابلیت اطمینان شبکه مسائل. اما تنظیم آستانه های کوچکتر بسته داده ها اندازه می تواند کاهش عملکرد شبکه اگر شما در حال حاضر یک شبکه قابل اعتماد.

3. جدید را انتخاب کنید و Wi-Fi channel

سعی کنید تعویض روتر از استاندارد 2.4 GHz Wi-Fi کانال به 5 گیگاهرتز کانال برای افزایش سرعت اینترنت.این باید نتیجه گرفتن پهنای باند بیشتر و کمتر دخالت.

هر دو فرکانس 2.4 GHz و 5 GHz فرکانس ارائه متعدد در اینترنت کانال های انتقال اما 2.4 GHz تنها ارائه می دهد 14 کانال های با هم تداخل دارند در حالی که 5 گیگاهرتز را ارائه می دهد 23 non-کانال های با هم تداخل دارند. کانال همپوشانی می تواند باعث بسته های داده در سفر به عقب و جلو در همسایه کانال به تداخل با یکدیگر است که مسدود کردن پهنای باند و بدن افت می کند به اتصال خود را.

برخی از روترهای محدود به باند 2.4 گیگاهرتز. اگر روتر خود را محدود به 2.4 GHz را انتخاب کنید هر دو کانال 1 و 6 یا 11. این کانال تجربه حداقل همپوشانی از کانال های دیگر به خصوص اگر شما می توانید همسایگان خود را تنها به استفاده از کانال های 1 و 6 یا 11.

4. خرید جدیدتر بالا پایان روتر

بزرگترین مسئله عقب نگه داشتن خانه خود را از Wi-Fi ممکن است خود را در پیری روتر. خوشبختانه مزایای متعدد وجود دارد به خرید یک نام تجاری جدید روتر بنابراین شما می تواند سرمایه گذاری در بیش از سریع تر سرعت اینترنت.

یک روتر جدید همچنین می تواند به شما در بهبود صفحه اصلی ویژگی های امنیتی و سازگار با طیف گسترده ای از دستگاه های. امنیت بیشتر و سازگاری با کمک صاحب خانه علاقه مند در اتوماسیون خانه خود و یا ساخت شبکه خود را امن تر است.

5. روتر خود را تنظیم مجدد

آن را برای تلفن های موبایل ساده اما گاهی اوقات ریست کردن روتر شما می توانید سرعت اینترنت خود را. فقط به عنوان راه اندازی مجدد کامپیوتر شما به طور ناگهانی می تواند رفع ناشناخته کامپیوتر و مسائل مربوط به راه اندازی مجدد روتر بی سیم خود را می تواند کاهش دهد اتصال به اینترنت رفع مشکلات و افزایش سرعت خود را.

6 راه برای افزایش سیگنال اینترنت محدوده و قدرت

نکات زیر می تواند در بهبود تا چه حد سیگنال های Wi-Fi رسیدن به در خانه خود را و همچنین می تواند افزایش قدرت سیگنال در نتیجه سریع تر به اینترنت. سعی کنید یک یا همه از این ایده ها به بهترین شکل ممکن سیگنال Wi-Fi در خانه خود را.

1. زاویه یک آنتن Wi-Fi در بالا و یکی به سمت

سیگنال های Wi-Fi گسترش عمود به روتر خود را, اما ورایزون هشدار می دهد که سیگنال های Wi-Fi تضعیف هنگام سفر از طریق دیوار در زاویه. نه همه Wi-Fi روتر باید آنتن مانند همه-در-یک مودم و روتر دروازه. اگر روتر اینترنت دارای آنتن شما می توانید زاویه آنها را به کمک Wi-Fi سیگنال سفر مستقیم از طریق دیوارها و حفظ قدرت سیگنال.

خود را افزایش سیگنال Wi-Fi توسط ماهیگیری یک آنتن به صورت عمودی تا سیگنال های Wi-Fi سفر به طور مستقیم از یک سمت به سمت دیگر از طریق دیوار. زاویه دیگر آنتن به طور افقی به طوری سیگنال های Wi-Fi سفر به طور مستقیم به سمت بالا و رو به پایین از طریق سقف به طبقه دیگر.

2. چک کردن آنتن و ارتقاء آنتن چندوجهی

دیگری جایگزین این است که خود را ارتقا آنتن. برخی از روتر مدل مجهز به یک آنتن قابل مشاهده و اینترنت با سرعت بالا به مشتریان با این مدل را در شانس هستند. چرا ؟ زیرا برخی از تولید کنندگان شخص ثالث تولید و جایگزینی آنتن با قوی تر سیگنال از آنهایی که ارائه شده توسط خود را در کابل و یا از طریق اینترنت. برخی از آنتن های چندوجهی هستند تا موقعیت خود را بی ربط است برای به حداکثر رساندن سخت افزار خود را ارتقا دهید — شما حتی نمی باید به زاویه آنتن برای افزایش سیگنال Wi-Fi.

3. حرکت روتر بی سیم خود را به بالا روشن, نقطه

محل خود را از Wi-Fi روتر دارای یک تاثیر بزرگ در قدرت سیگنال خود را. موقعیت دستگاه را در یک فضای باز با محدود انسداد برای بهتر سیگنال Wi-Fi نتایج. به عنوان ما در حال حاضر ذکر شده, سیگنال سفر عمود به روتر خود را. اگر روتر شما بر روی زمین بسیاری از خود سیگنال های Wi-Fi را به صورت افقی در امتداد کف و رسیدن به قطعات کمتر از خانه خود را.

شما ممکن است قادر به بهبود سیگنال و بالا بردن سرعت اینترنت با راه اندازی روتر در طبقه دوم اگر شما یک چند سطح خانه. قرار دادن روتر خود را بیش از حد نزدیک به مواد مانند بتن یا آجر می تواند به محدود کردن توانایی خود را برای پخش به بقیه از خانه خود را. متراکم تر اشیاء اطراف روتر بی سیم خود هستند و بیشتر از دست دادن سیگنال.

4. حرکت روتر بی سیم خود را به یک بخش مرکزی از خانه خود را

قرار دادن روتر خود را در یک نقطه مرکزی می تواند کمک به حداکثر رساندن خود را که در آن سیگنال های سفر. از آنجا که شما احتمالا نمی خواهد خود را آویزان روتر Wi-Fi را مانند یک اتاق نشیمن لوستر در اینجا برخی از جایگزین مکان شما می توانید روتر خود را برای افزایش سیگنال Wi-Fi و بالا بردن سرعت اینترنت.

بهترین مکان برای قرار دادن روتر اینترنت

 • در گوشته در مرکزی اتاق نشیمن یا اتاق خانواده
 • در یک میز قهوه کوچک قرار می گیرد استراتژیک در یک مرکزی راهرو یا فضای زندگی
 • در طبقه دوم فرود اگر شما لازم نیست که یک زیرزمین

مکان هایی برای جلوگیری از قرار دادن روتر اینترنت

 • در آشپزخانه که در آن دستگاه های دیگر منتشر می کنند امواج است که می تواند تداخل با سیگنال شما
 • در گوشه ای از خانه خود و یا در یک پنجره—ترین سیگنال را در سفر خارج که در آن شما با استفاده از آنها
 • در زیرزمین

5. پیکربندی و یا خرید یک Wi-Fi تکرار

بالا بردن سرعت اینترنت در بخش های خاصی از خانه خود را ممکن است به عنوان ساده به عنوان اضافه کردن Wi-Fi را تکرار. یک تکرار کننده کمک می کند تا حمل خود را از Wi-Fi سیگنال بیشتر در حالی که همان SSID و رمز عبور خود را در تنظیمات. اساسا تکرار شامل یک روتر بی سیم که بر میدارد تا خود را در زمان سیگنال Wi-Fi. سپس یکی دیگر از روتر بی سیم داخل repeater تقویت و انتقال قوی تر سیگنال Wi-Fi به دستگاه های دیگر در خانه خود را.

شما همچنین می توانید مد یک تکرار از یک روتر اضافی. با اتصال یک دوم روتر به روتر از طریق پورت LAN و پیکربندی تنظیمات شما قادر خواهید بود به استفاده از دستگاه های اضافی برای حمل سیگنال های بی سیم خود را. برخی از روترها این ویژگی ساخته شده است در به عنوان “نقطه دسترسی” حالت بین بردن نیاز برای شما به یک ظرف غذا با تنظیمات دستگاه.

6. اضافه کردن یک اینترنت extender

Wi-Fi extender با این نسخهها کار شبیه به یک شبکه Wi-Fi تکرار خود را برای تقویت سیگنال اینترنت به اتاق دیگر. مزیت آن این است که توسعه دهنده ی کمتر احتمال دارد به منظور محدود کردن پهنای باند خود را از Wi-Fi را تکرار و آنها را در دستگاه های متصل با اتصال به اینترنت. یک powerline ethernet کیت با استفاده از یک اتصال سیمی و لینک به روتر خود را به ارائه سیگنال های Wi-Fi به دستگاه های دیگر در خانه خود را. چون سیمی از آن استفاده نمی اضافی Wi-Fi پهنای باند برای برقراری ارتباط است.

یک powerline ethernet کیت معمولا یک راه خوب برای تقویت اینترنت برای زیرزمین تجهیزات بازی و یا دستگاه را در یک گاراژ. پس از آن نیاز به سیم کشی, هر چند, آن را, بهترین اینترنت را تقویت راه حل برای همه.

چگونه به بگویید که در آن شما از Wi-Fi است بهترین

یک راه بسیار خوبی برای ارزیابی فعلی خود را در اینترنت سیگنال تست سرعت اینترنت خود را در نقاط مختلف خانه خود را. اگر شما متوجه است که اینترنت خود را به طور قابل توجهی سریع تر در اتاق نشیمن خود را از در زیر زمین و یا در طبقه دوم اتاق شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن حرکت روتر شما و یا با استفاده از یکی دیگر از راهنمایی های ما برای افزایش سیگنال شما محدوده.

تست سرعت اینترنت شما

به یاد داشته باشید خود را از Wi-Fi router بسیار مهم در تعیین سرعت اینترنت شما در سراسر خانه شما. با استفاده از هر یک از این نکات می تواند به شما کمک کند خود را به حداکثر رساندن صفحه اصلی سیگنال Wi-Fi و لذت بردن از سرعت اینترنت در خانه. اگر شما هنوز هم نمی گرفتن سرعت شما نیاز به پس از تلاش این پیشنهادات ممکن است زمان برای فروشگاه جدید خدمات اینترنت در نزدیکی شما.

اطلاعات بیشتر در مورد بهینه سازی اتصال به اینترنت خود را در منابع ما مرکز و پیگیری کارشناسان ما در Facebook و Twitter.

Lisa Iscrupe Lisa Iscrupe

@allconnect

لیزا با استفاده از سالها تجربه در فروش و خدمات مشتری برای اینترنت-ارائه دهندگان تلویزیون به اطلاع او نوشتن در پهنای باند. کار او شده است اشاره شده توسط سی ان ان و دیگر منابع ملی. … بیشتر بخوانید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>