شرق سیسیل خیاط

البته من می دانستم که وجود دارد باید خیاط در سیسیل اما یک بار من تو را دیدم Sleevehead کتاب من می دانستم که من تا به حال به آن را بخشی از سفر بعدی.

ما فرود آمد در پالرمو و صرف یک زن و شوهر شب با بانوی پیر که می دانستند به سختی هر چیزی در مورد او شهر اما پخته شده مواد غذایی شگفت انگیز: caponata اره ماهی و غیره. من حدس می زنم شما نمی توانید آن را تمام. ما تور خودمان و به پایان رسید تا رفتن به منریل یک پیشنهاد از فرانکو که با این نسخهها کار در Molinari در کلمبوس خیابانی در سان فرانسیسکو. وجود دارد شما می توانید این کلیسا که دارای یکی از شگفت انگیز ترین نمونه های موزاییک رفته وحشی. بسیار توصیه می شود.

ما سپس به مرکز تاریخی که در آن ما متوجه آنچه به نظر می رسید به یک مزه کردن شراب در موزه Contemporaneo. در واقع آن را یک شب بسته شدن برای یک نمایشگاه از پائولو Troilo که شخصا به ما یک تور نمایشگاه خود را. تنها با استفاده از انگشتان دست خود را (بدون قلم) او ایجاد حرکت نقاشی پر از حرکت و انرژی است.

ما پس از آن سوار به Messina برای دیدن Pippo Arrigo. از پارچه و گفتن او آنچه را که من می خواستم او را به خود جلب کرد طرح کت. یکی خواهد بود single breasted سه رول دو قنتد, ژاکت در RAF آبی نقاشی با آبرنگ روی گچ با spalla camicia سه پچ جیب دارای عقاید درز و دو دریچه. دیگر خواهد بود, یک دو سینه ژاکت در NMWA بلغور جو دوسر فاکس جامه فلانل یا پشمی (با تشکر از گرگ!) که می تواند دکمههای یا در وسط و یا پایین maniche col rollino فلپ جیب و دو دریچه.

در مقایسه با پالرمو است که پیر و بزرگ و کمی تنگ, Messina به نظر می رسد بسیار روشن و با روح. از آنجا شما می توانید ببینید سرزمین اصلی است که کمتر از 2 مایل دور در سراسر تنگه.

ما سپس به کاتانیا به بازدید ویتوریو Palmisciano. من او را با DWW tabacco نقاشی با آبرنگ روی گچ و پشم/کتانی gunclub از اد. هر دو ساخته خواهد شد در سینه تنها سه رول دو قنتد, ژاکت, با spalla morbida cadente, سه پچ جیب دارای عقاید درز و دو دریچه.

چند روز بعد Sig Arrigo آماده بود برای prima prova. من رفتن به ساحل آن روز رفتم در شورت بنابراین شما باید به بهانه پیراهن صورتی:

یکی از آستین نیاز به چرخش و کوتاه کمی. این seconda prova خواهد بود این جمعه درست قبل از اینکه ما را ترک Aolean سلیمان.

Sig Palmisciano کمی شلوغ اما امروز صبح او فرستاده من این:

پریما prova خواهد بود این جمعه. نمی توانید صبر کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>