تکراری کفش ؟

سلام به همگی

تا تابستان آینده اجتماعی و زندگی دوباره به دنده دوباره و من یک سوال برای همه شما; آیا شما و یا آیا شما تا به حال خریداری شده از دو جفت (تقریبا) دقیقا همان کفش قبل از ؟

من 25M زندگی و کار کردن در لندن (انگلستان). اصلی معضل من رو در این تابستان است که آیا برای یک کبود غلامرضا باس پنی loafer یا برای یک جفت دوم قهوه ای تیره meermin پنی کفش راحتی. تابستان کفش من در حال حاضر خود هستند (یک) قهوه ای تیره جیر meermin پنی کفش راحتی (50 ٪ از زمان) قهوه ای تیره جیر meermin دو راهبان (20%) نیروی دریایی جیر دلار (20 درصد) و کبود قایق کفش (10% حداکثر). من می خواهم بگویم که من سبک شخصی بسیار preppy – OCBDs نیم زیپ ژاکت گهگاه ورزشی کت (هر چند من فقط باید 2). شلوار 2 جفت بژ chinos, 1 جفت خاکستری chinos, 1 جفت سفید (که من به ندرت فرصتی برای پوشیدن متاسفانه) و یک جفت جین تیره که من می پوشند در طول سال.

من فکر می کنم که 80% از زمان, من می خواهم برای کفش های قهوه ای و من می ترسم که اگر من خریداری کبود کفش من واقعا نمی خواهد آنها را می پوشند به اندازه کافی در روز به روز زندگی (شاید 20% از زمان). من همچنین نگران از meermin به GH باس هر چند من واقعا سعی کردم دومی در قبل از. از سوی دیگر در سال گذشته وجود دارد یک زن و شوهر از بار وقتی که من ناراحت بود در مورد دسترسی نداشتن به کبود سکه, به خصوص زمانی که من پوشیدن پیراهن سفید و بژ chinos, و برای کسانی که چند مورد خاص به نظر می رسد من داشتن آنها را دوست دارم. من همچنین نگران است که تنها کفش رنگی بودن کمی خسته کننده است .

چه چیزی شما بچه ها فکر می کنید ؟ با تشکر در پیشبرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im