آیا کسی بازخورد در “هری Suits”?

من یک انجمن جدید عضو و پوستر فقط به خاطر من تا به حال هرگز هر چیزی به پست های قبل از, حتی اگر من شده است خواندن این فروم برای برخی از زمان. من تا به حال واقعا وحشتناک تجربه با هری مناسب. من دستور داد یک دست کت و شلوار و پارچه نمونه. تنها چیزی که رفت و درست شد و نمونه ها. آنها وارد شدند و در زمان خوب و منطقی با کیفیت خوب با توجه به قیمت.
من دستور داد متوسط خاکستری 2 دکمه کت و شلوار فوق العاده 130 فاستوني پشم خالص. اولین بار از طریق من به دنبال دستورالعمل خود را و خود نيز با کمک همسرم. یک فاجعه به دلیل تنها در یک قسمت به ما ineptness در اندازه گیری آن به سادگی unwearable. درست کلمه خود را به آنها ارائه کامل دوباره را. این بار من رفتم به یک فروشگاه محلی بود و من اندازه گیری را تایید کرد. دوباره ساخته شده و با توجه به حال بسیار با آن اشتباه است که آن را نیز unwearable. زمانی که از من خواسته شد به نظر من نظم در هری کت و شلوار, وب سایت من و با اشاره خاص گسل ها عمدتا در کت و شلوار کت. من خواسته شد به ارسال عکس از مناطق مشکل که من خوشحال به انجام. که دو هفته پیش و من شنیده ام و نه از آنها را دوباره و به عنوان یکی ممکن است گمان من, نقد و بررسی, هرگز آن را به وب سایت خود را. من در زمان این کت به یک فروشگاه محلی و برای $130.00 آنها را به ایجاد برخی از تغییرات که در آن ممکن است اما آنها هنوز هم نمی تواند تضمین نماید که این کت را همیشه نگاه درست است. من به احتمال زیاد به این حل و فصل به نفع من و am ارسال در اینجا به طوری که دیگران با توجه به هری مناسب می دانم که به بررسی 5 ستاره در وب سایت خود را نه کل داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>