چشمان خود را انجام دهد نیاز به یک استراحت ؟ این صفحه خوانندگان کمک اینترنت با شما صحبت کنم

داشتن فقط در مورد هر چیزی که شما می خواهید برای دیدن و یا خواندن در مورد در نوک انگشتان خود را به لطف دیجیتال انقلاب لوکس است تعداد کمی از ما می خواهم به ترک.

اما این به این معنی بسیاری از ما صرف حداقل بخشی از روز را با چشم ما چسب به یک صفحه نمایش دیجیتال. و آن را بسیار آسان برای بسیاری از مردم است.

خواندن از صفحه نمایش سخت است بر روی چشم

خوانندگان صفحه که تلاوت کلمات در یک صفحه و یا سند با یک کامپیوتر-سنتز صدا و دیگر تطبیقی فن آوری ساخته شده اینترنت بسیار قابل دسترس بیشتر را به نابینا و کاربران.

همانطور که همه ما می دانیم اختلال بینایی منجر به رشد به عنوان سن ما و شما یا کسی که شما می دانید ممکن است داشتن یک زمان سخت تر از خواندن از فقط یک یا دو سال پیش. بزرگ شدن متن کمک می کند اما صفحه نمایش را در تابش خیره کننده هنوز هم می تواند منجر به خستگی چشم.

افراد دیگری که مناسب نیست که در توضیحات نیز مشکل خیره به نور پس زمینه صفحه نمایش برای ساعت در یک زمان. آن را احتمالا شایع ترین علت فشار چشم که منجر به درد و آبکی و یا خشکی چشم و تاری دید.

این می تواند اتفاق می افتد به هر کسی — دانشجویان, محققان, وکیل و هر کس دیگری نیاز به مقدار زیادی از اطلاعات به سرعت.

دیگران از جمله بسیاری از کسانی که همان دانش آموزان نمی تواند به عنوان صفحه نمایش بسیار زمان به آنها نیاز دارید و یا می خواهید به توجه به خود و خانواده و کار و تعهدات و دوست دارم که قادر به چند کاره هستند با داشتن این کلمات به عنوان خوانده شده به آنها.

راه حل مقرون به صرفه برای کمک به حل فشار چشم

بسیاری از پیچیده سخت افزار و نرم افزار توسعه یافته برای آوردن اینترنت به بینایی در یک قیمت می آید اما وجود دارد گزینه های مقرون به صرفه برای خوانندگان صفحه یا همراه با کامپیوتر خود و یا به عنوان دریافت رایگان و یا مبتنی بر وب و برنامه های.

سهولت استفاده از صفحه نمایش خوانندگان می تواند متفاوت باشد بسته به نوع نرم افزار طراحی و وابستگی به دستورات صفحه کلید یک ضرورت برای کم بینایی کاربران که نمی توانید ببینید, صفحه نمایش در تمام و یا نمی توانید خواندن مطالب و یا ببینید که در آن یک موس اشاره شده است.

نابینا و دانش آموزان آموزش دیده در چگونه به استفاده از صفحه نمایش خوانندگان و بسیاری از کاربران با تجربه می تواند درک گفتار در حد بالاتر از متوسط سرعت. در اینجا یک مثال از اینکه چگونه این مهم دسترسی به ابزار می تواند مورد استفاده قرار گیرد:

در میان این تنظیمات در بسیاری از این برنامه ها مجموعه ای از صداهای (مرد و زن) با حجم و سرعت و “گزاف گویی” و یا سطح از جزئیات سخنران می رود به هنگامی که توصیف یک صفحه.

ساخته شده در صفحه خوانندگان

مایکروسافت راویکه در “سهولت دسترسی” تحت تنظیمات. این نرم افزار گنجانده شده است که با ویندوز از 2000 نسخه و باید کار بر روی هر کامپیوتر با یک کارت صدا و بلندگو/هدفون. آن را می توانید به خواندن ایمیل و صفحات وب و اسناد و مدارک. آن دستورات کلیدی به روز شده اند را بهتر منعکس کننده آنچه که مورد استفاده در دیگر برنامه های صفحه خوان.

VoiceOver — زیر پیدا کنید “دسترسی” در تنظیمات. اپل بسته های این خواننده با هر کامپیوتر مک آی فون ، iPad و دستگاه های دیگر. این تکنولوژی از همان لای شیار دستگاه های مورد استفاده در دستگاه های دیگر و یا به نوبه خود می تواند لای شیار به یک نقشه از صفحه شما به دنبال در. یکی دیگر از ساخته شده است در اپل ویژگی HoverOver اجازه می دهد تا کاربر بزرگنمایی متن و یا تصاویر را با فشار دادن کلید فرمان و معلق در هوا مکان نما بر روی آیتم استفاده کنید.

دانلود رایگان

NVDA — دانلود رایگان این نرم افزار منبع باز توسعه یافته و نگهداری می شود توسط یک غیر انتفاعی و می خواند و محتوای یک پاراگراف در یک زمان به عنوان شما شناور مکان نما در آغاز. آن را می توانید نقل نامه به عنوان شما آنها را از نوع Microsoft Word اما این کار با Google Docs.

ChromeVox کلاسیک فرمت — در دسترس در فروشگاه کروم به عنوان ساخته شده است و به Chromebooks به عنوان ChromeVox این بدیهی است که تنها با یک موتور جستجو, اما آن را به موتور جستجو گوگل. با یک تلنگر از مچ دست گسترش می توانید به خواندن یک مقاله کامل اما من پیدا کردم آن را به راحتی از خط خارج توسط pop-ups و تصادفی دیگر عناصر است.

کپی و چسباندن خوانندگان

این برنامه می تواند یک راه حل ساده تر برای کسانی که قادر به انتخاب و کپی کردن بخش هایی از صفحه نمایش آنها را می خواهید به عنوان خوانده شده.

ClipSpeak — این دانلود رایگان برای دستگاه های در حال اجرا ویندوز 7 را از طریق 10 آغاز خواهد شد خواندن بخشی از یک صفحه به شما به عنوان به زودی به عنوان شما آن را انتخاب کنید و با کلیک بر روی “کپی.” این همچنین شامل یک ویرایشگر متن که در آن شما می توانید فعال کردن صرفه جویی در هر گونه صحبت کردن متن به یک فایل MP3.

طبیعی Reader — این سایت دارای یک جعبه که در آن ویندوز و مک کاربران می توانند چسباندن متن از هر صفحه وب یا سند. هنگامی که شما ضربه “بازی” کامپیوتر شما شروع می شود و خواندن آن به شما. این شهر همچنین دارای گزینه ای برای نشان دادن متن در “نارساخوان فونت” که همراه با صحبت عنصر می تواند کمک به درک مطلب برای کسانی که با این ناتوانی در یادگیری.

TTSspeak — شبیه به خواننده با یک پنجره برای چسباندن متن و هر دو برنامه نمایش بزرگ و برجسته متن آن را به عنوان در حال صحبت. TTSspeak همچنین یک نسخه پرداخت می شود با امکانات بیشتر, بنابراین عدم پرداخت کاربران می توانند تنها 20 دقیقه در روز با وب سایت “حق بیمه صداها” در مقابل استفاده نامحدود از استاندارد صدای بسته بندی خود را با کامپیوتر.

خط پایین

صفحه خوانندگان کمک به کسانی که هستند و نیستند بینایی با اجازه گوش خود را بیش از برای چشم خود را حداقل برای مدتی. اگر شما احساس می کنید مانند شما صرف زمان زیادی در مقابل صفحه نمایش خود را در نظر چشم خود را استراحت با استفاده از این ابزار.

برای بینش بیشتر در مورد همه چیز پهنای باند می باشد که به نشانه های ما مرکز منابع و اقامت متصل به کارشناسان ما در Facebook و Twitter.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>