ظرف را خرید افزایش می گذارد و آن را یک گام نزدیک تر به آن 5G رویاهای


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

چه یک تلویزیون ماهواره ای شرکت باید با 5G? اگر همه می رود با توجه به ظرف قصد دارد همه چیز.

این هیچ راز است که ظرف ریختن است تلویزیون مشتریان (و درآمد) در حالی که برای. در پایان سال 2014 این شرکت تا به حال 14 میلیون ماهواره مشترکین. امروز این عدد به سختی بیش از 9 میلیون به عنوان ظرف گزارش خود بدترین تا کنون سه ماهه مشترک از دست دادن در سال 2020 است. حتی زنجیر دیش را زنده تلویزیون جریان خدمات نشان داده است برخی از نشانه های نگران کننده با مشترکین را به 2.31 میلیون — 4.7% افت از سال قبل است.

ظرف می رود همه در 5G با افزایش خرید

سرمایه گذاری در فن آوری بی سیم 5G یک پرچین در برابر این روند است. بیش از دهه گذشته ظرف صرف 20 میلیارد دلار در FCC مزایده — اساسا هر بیت از سرمایه این شرکت — در بی سیم در سراسر طیف متوسط و بالا-باند فرکانس. این فرکانس را قادر به ارسال ویدیو و دیگر اطلاعات در رعد و برق سرعت بدون نیاز به کابل یا آنتن ماهواره.

پس از سال ها از خرید بی سیم طیف آن را به نظر می رسد مانند ظرف است و در نهایت آماده برای شروع به استفاده از آن. در ماه مه سال 2020 این شرکت به دست آورد افزایش همراه از T-Mobile برای $1.4 میلیارد و موثر شد چهارم کشور را به ارائه دهنده تلفن همراه در کنار Verizon, AT&T و T-موبایل.

این حرکت نه تنها به ظرف 9 میلیون مشتریان که با استفاده از افزایش, اما این معامله نیز تضمین دسترسی به T-Mobile از شبکه های بی سیم برای هفت سال آینده. به عبارت دیگر ظرف در حال حاضر همه چیز به آن نیاز دارد به مشروع رقابت در مسابقه به 5G.

ما در حال ساخت یک شبکه باند پهن خواهد بود که حسادت از جهان است.

چارلی Ergen

این نیز جذاب به وزارت دادگستری از نظر رقابت. با ادغام بین T-Mobile و Sprint به طور موثر از بین بردن یکی از چهار حامل های بی سیم در ایالات متحده ظرف است که در حال حاضر قرار است برای پر کردن این شکاف.

ظرف بازی های برگزار شده است تا از این زاویه نیز هست. با توجه به پر کردن FCC در ماه ژوئن 2019, Ergan ذکر شده “نیاز به حداقل چهار در سراسر کشور شبکه تلفن همراه اپراتور” او به عنوان استدلال برای DOJ تصویب ظرف را خرید T-Mobile دارایی.

ناظران شده اند شک و تردید از ظرف را 5G طرح در گذشته

تا حالا ظرف را از تاخت و تاز کردن به 5G تا به حال مشخص شده است با دوز سنگین از شک مجادله و اتهامات از بازی ناپاک است. بسیاری از ناظران را آشکارا شک که آیا یا نه این شرکت در واقع قصد دارد با استفاده از تمام بی سیم طیف آن خریداری شده در طول سال و یا اگر آن را به سادگی انباشت دارایی های آن به فروش در تاریخ بعد.

T-Mobile مدیر عامل John Legere حتی ارسال یک سخت جیر تشبیه ظرف را با استفاده از بی سیم طیف برای تلویزیون نشان می دهد Hoarders:

وال استریت تحلیلگر بازار شرکت MoffettNathanson به نظر می رسید به توافق برسند و نوشت که فروش شد ظرف را تنها راه است. “یک طیف فروش (و در قیمت بالاتر از آن است که در حال حاضر ضمنی در ظرف در قیمت سهام) تنها سناریو مثبت برای سهام.”

در حالی که سرمایه گذاران (و رقبا) امیدوار شده اند ممکن است برای یک فروش قریب به اتفاق کسانی که طیف دارایی ظرف باقی مانده است متعهد به ایجاد کردن شبکه خود را.”ما در گذشته نقطه بدون بازگشت در این نقطه به انجام کاری متفاوت” ظرف بنیانگذاران و رئیس چارلی Ergen گفت: در تماس با سرمایه گذاران در ماه فوریه 2019.

او دو برابر کردن بر احساسات که دوباره ماه بعد گفت: “شما را افزایش می دهد شانس خود را هنگامی که شما سوزاندن پل و همه در.” او همچنین اشاره کرد که ظرف بود “هر پنی [آن] است تا کنون به دست آورده و سرمایه گذاری به یک شبکه بی سیم است.” با خرید آن از افزایش همراه نهایی این ماه بیانیه ای که هرگز نگاه واقعی تر.

هنگامی که ظرف یک گزینه قابل دوام برای 5G?

در حالی که ظرف ساخته شده است گام های موثر در طول دو سال گذشته ما احتمالا یک راه طولانی کردن از در واقع از دیدن آن در عمل است. با توجه به گزارش از ولز فارگو ظرف امضا کرده است صدها نفر برای اجاره برج های سلولی برای برگزاری آن 5G تجهیزات در ماه های اخیر. علاوه بر این یکی دیگر از وال استریت شرکت تخمین زده است که “اکثر ظرف را buildout” آغاز خواهد شد در سال 2022.

که ممکن است به نظر می رسد مثل یک راه طولانی کردن اما رهبران در ظرف همواره تاکید صبر به عنوان آنها در ساخت آن 5G شبکه. Ergen حتی تا آنجا رفت که به جای تن-ناشنوا مقایسه: “من در این شهر کوچک به نام اوک ریج در ایالت تنسی که معروف بود به این که بخشی از پروژه منهتن” گفت: بلومبرگ در ماه دسامبر سال 2018 است.

آنها را در زمان چهار سال برای طراحی و ساخت بمب اتمی. و این که در مورد چه مدت آن را برای رفتن به آمریکا را به طراحی و ساخت بزرگترین شبکه 5G.

چارلی Ergen

نزدیک به دو سال بعد از آن و ظرف را تا حد زیادی گیر به این طرح. این که آیا آن خواهد بود که “بزرگترین شبکه 5G” باقی مانده است دیده می شود.

اما این 2023 مهلت بیش از فقط هوا گرم است. هنگامی که ظرف خریداری شده افزایش از T-Mobile آن را به امن تایید از وزارت دادگستری. به عنوان بخشی از این معامله ظرف وعده داده است که در آن خدمات 5G را پوشش 20 درصد از جمعیت ایالات متحده در ماه ژوئن 2022 و 70% در ماه ژوئن 2023. اگر آن را نمی کند, دیدار با کسانی که معیار آن مجبور خواهد شد $2.2 میلیارد دلار به FCC.

برای آخرین اخبار در 5G و بی سیم, نشانه, منابع ما مرکز و همیشه در ارتباط ماندن با کارشناسان ما در Facebook و یا توییتر.

Joe Supan Joe Supan

@allconnect

جو نظارت همه چیز بی سیم و جریان برای Allconnect از خدمات موسیقی, موسیقی به تلویزیون های hd. خود را در جریان خدمات نظرات در میان محبوب ترین مقالات در کل سایت. … بیشتر بخوانید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im