کشف تفاوت بین یک مودم و یک روتر

در یک سطح سطح تفاوت بین یک مودم و یک روتر ساده است: یک مودم شما متصل به اینترنت و یک روتر فراهم می کند Wi-Fi و یا اتصال بی سیم در سراسر خانه خود را.

دانستن بیشتر در مورد چگونه خود را به مودم و روتر کار و تعامل خود را با اینترنت-دستگاه قادر به می تواند به شما صرفه جویی در پول و زمان و سرخوردگی. ما شکستن این اجزای حیاتی بنابراین شما می توانید تصمیم بگیرید که چه شما نیاز به دریافت بیشتر از خانه خود را به اینترنت.

چه تفاوت بین یک مودم و یک روتر?

قبل از Wi-Fi شد یک چیزی که اکثر خانه ها تنها یک کامپیوتر رومیزی (در صورت وجود!), و تنها دستگاه مورد نیاز شما برای اتصال کامپیوتر خود به اینترنت مودم. در اطراف 2001, Wi-Fi انفجار در محبوبیت باعث تعدادی از Wi-Fi دستگاه در هر خانه به موشک وار رفتن و علاوه بر این از یک خانه روتر بی سیم می شود ضروری است.

اطلاعات بیشتر: چه تفاوتی بین Wi-Fi و اینترنت ؟

چه مودم انجام دهید ؟

مودم شما است خانه خود را اتصال به اینترنت. مودم دریافت سیگنال از سرویس دهنده اینترنت شما (AT&T, Cox, طیف, و غیره.) و ترجمه آنها را برای دستگاه های خود را به استفاده از. هر مودم اختصاص یک آدرس IP منحصر به فرد شبیه به یک شماره امنیت اجتماعی است که می تواند شناسایی دستگاه در شبکه جهانی وب است.

مدت بدانید: آدرس آی پی — IP آدرس یک شماره شناسایی برای خود شبکه است که اجازه می دهد تا وب می دانم که در آن برای ارسال اطلاعات است. و یا قرار داده راه دیگر اگر شما یک آدرس IP آن را مانند در اختیار داشتن یک خانه بدون آدرس پستی.

چه یک روتر انجام دهید ؟

روتر خود را عمل به عنوان واسطه بین خود را به مودم و اینترنت خود را متصل به دستگاه هایی مانند لپ تاپ ها و گوشی های هوشمند و تلویزیون های هوشمند. یک روتر ایجاد یک شبکه محلی (LAN) در اطراف خانه خود را که اجازه می دهد تا دستگاه های متعدد برای اتصال به Wi-Fi است.

مدت بدانید: LAN — فکر می کنم از یک شبکه به عنوان نامرئی “حباب” در اطراف خانه خود را که در آن خود را از Wi-Fi سیگنال زندگی می کند. بدون روتر شما نمی قادر خواهد بود به یک اتصال Wi-Fi را به برق وصل هر دستگاه به طور مستقیم به مودم با استفاده از یک کابل اترنت.

چه دروازه 2-در-1 دستگاه ؟

در گذشته روتر و مودم آمده اند به عنوان دو دستگاه جداگانه است که کار در پشت سر هم. اخیرا یک روتر/مودم دسته کوچک موسیقی جاز نیز نامیده می شود یک دروازه و یا بی سیم, دروازه تبدیل به امری عادی در صنعت. یک دروازه جایگزین نیاز به دو دستگاه جداگانه در نتیجه تسهیل تنظیم کردن و در نظر گرفتن فضای کمتر در خانه خود را. بسیاری از سرویس دهندگان اینترنت (Isp) ارائه این 2-در-1 گزینه های برای اجاره و یا خرید خود را با ماهانه خدمات اینترنت.

مدت بدانید: دروازه — یک دستگاه است که انجام تمام توابع از یک مودم و یک روتر بی سیم.

مودم با روتر: کدام بهتر است ؟

مشخصات فنی زبان, مودم اساسا مهم تر از یک روتر از آنجا که شما قادر نخواهد بود برای اتصال به اینترنت بدون. اما به عنوان مصرف کنندگان در مجموع حرکت به دور از رایانه های استاندارد و تکیه بیشتر بر روی دستگاه های دستی مانند گوشی های هوشمند و قرص داشتن Wi-Fi می تواند به نظر می رسد به عنوان مهم به عنوان آب.

آنچه که یک مودم برای استفاده می شود ؟

مودم انتقال دریافت و تبدیل داده ها. این که آیا شما با استفاده از DSL و کابل و فیبر یا اینترنت ماهواره ای یک مودم دستگاه است که ترجمه سیگنال از آن دیجیتال و یا آنالوگ فرم به آنچه شما را بر روی صفحه نمایش خود را. به عبارت دیگر یک مودم می شود اینترنت را به دستگاه های خود را. یک مودم می تواند به طور مستقل از یک روتر.

آنچه که از یک روتر استفاده می شود ؟

یک روتر استفاده می شود برای توزیع سیگنال Wi-Fi در سراسر یک منطقه و در نتیجه ایجاد یک شبکه بی سیم است. یک روتر کار نمی تواند بدون مودم. هر چند این دو دستگاه می تواند شبیه یک روتر را اغلب دارای آنتن خارجی و چندین پورت اترنت.

فکر می کنم از این راه — یک مودم است که مانند موتور در ماشین خود را. بدون آن ماشین خود را نمی خواهد اجرا شود. اما روتر مانند یک پمپ سوخت, است, به خاطر آن بنزین (یعنی اینترنت) که در آن نیاز به رفتن.

بیشتر بدانید: نهایی اینترنت روتر راهنمای

چه چیزی است که یک شبکه مش?

یک شبکه مش است که یک نوع شبکه است که با استفاده از بیش از یک روتر به گسترش Wi-Fi خود را فراتر از استاندارد نشیب. این بیشتر روترها نیز نامیده می شود گره های کوچکتر از یک روتر معمولی و نمی تواند عملکرد بدون اتصال به اولیه روتر در خانه خود را.

چگونه می توانید یک شبکه مش به شما کمک کند ؟ یک شبکه مش تقویت می کند خود را از Wi-Fi و به شما بیشتر اتصال کلی است که می تواند مفید باشد به خصوص زمانی که کار از خانه.

من باید اجاره یا خرید یک مودم و روتر?

امروزه Isp ها مشتاق هستند به اجاره شما تجهیزات خود را معمولا در قالب یک 2-در-1 دستگاه برای حدود $10/mo. مزایای وجود دارد به ارائه اجاره تجهیزات از جمله ویژگی های خاص پشتیبانی و ارتقاء تجهیزات. اما اگر شما به دنبال به صرفه جویی در پول و سرمایه گذاری در تجهیزات خود را ممکن است راه را برای رفتن. بررسی برخی از جوانب مثبت و منفی از اجاره در مقابل خرید یک مودم و روتر.

اجاره یک مودم و روتر

جوانب مثبت به اجاره تجهیزات:

  • تعمیر و به روز رسانی نرم افزار گنجانده شده است
  • تضمین ارائه دهنده سازگاری
  • پشتیبانی فنی در دست

منفی به اجاره تجهیزات:

  • استفاده از شامل اجاره ماهانه پرداخت
  • پرداخت صرفا می رود به سمت استفاده

اینکه آیا یا نه شما باید سرمایه گذاری در تجهیزات خود را بستگی به وضعیت زندگی خود و تعهد خود را در زمان دسترسی به اینترنت برنامه ریزی و که به شما امکان به اشتراک گذاری خرید با.

خرید یک مودم و روتر

جوانب به خرید تجهیزات:

  • یک بار خرید
  • خرید یک سرمایه گذاری بلند مدت
  • کاهش سالانه اینترنتی قبض
  • مشتری می شود را انتخاب کنید تجهیزات خود را

منفی به خرید تجهیزات:

  • تعمیر و پشتیبانی فنی و به روز رسانی تجهیزات و مشروط به ضمانت نامه را

حالا که شما می دانید تفاوت بین یک مودم و یک روتر اطلاعات بیشتر در مورد تجهیزات اینترنت در خانه شما و اینکه آیا شما باید سرمایه گذاری!

دنبال کارشناسان ما در Facebook, Twitter و یا حق در اینجا ما در مرکز منابع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>