مناسب مغازه ملبوس مردانه به نگاه کردن به در اتاوا?

راستش من جلوگیری از E. R. فیشر. من خریداری چندین MTM پیراهن و 2 MTM مناسب از آنها و تجربه است که در بهترین حالت متوسط.

این پیراهن هستند خوب آنها هزینه 200 دلار در هر اما حتی نمی آیند با تک سوزن دوخت اما من نمی خواهد آنها را سرزنش چرا که تولید کننده – Lipson گسل.
در مورد MTM مناسب آنها وحشتناک است. من برای اولین بار کت و شلوار ساخته شده است Coppley و پس از آن جعبه مانند که آنها تا به حال به تغییر شانه!

سپس من 2 MTM کت و شلوار ساخته شده توسط Samuelsohn و نتیجه نهایی خیلی بهتر یا به عنوان وجود دارد تقریبا هیچ کمر سرکوب و صاحب سونیا هم فراموش کرده به اضافه کردن بلیط جیب به عنوان یک گزینه. در نهایت ما به یک معامله برای من به بازپرداخت جزئی را دریافت کنید.

من فکر می کنم مشکل اساسی در این فروشگاه این است که آنها به اندازه کافی بزرگ هستند و آنها را به اندازه کافی مدل برای شما به را امتحان کنید در واقع آنها تنها حمل مدل های خاصی از Coppley و Samuelsohn است که احتمالا به همین دلیل من 2 وحشتناک MTM مناسب به من شک دارم آنها حتی انتخاب الگوی مناسب برای شروع با.

اگر شما به دنبال چیزی شیک و مد روز, من می خواهم برای جلوگیری از این محل به دلیل آنها تنها حمل Coppley و Samuelsohn و همه ما می دانیم کسانی که مارک نیست نشان دادن مد. هری روزن بدیهی است که انتخاب بیشتر وجود دارد و یکی دیگر از فروشگاه به ارزش چک کردن نام Morgante ارائه می دهد که برخی از مارک های اروپایی همچون Canali, Zegna و پیراهن مانند امانوئل برگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>