لعنت به مادر طبیعت آرام: Gull چلچله خرگوش کل

gull-vs-rabbit.jpg

این یک فیلم کوتاه از یک بزرگ سیاه و سفید مورد حمایت مرغ دریایی به سرعت کشتن خرگوش و سپس بلع آن تمام چیزی که جای تعجب نیست از عادی یا عید پاک فیلم ترسناک است. برخی از جزئیات بیشتر در:

بزرگ سیاه و سفید مورد حمایت مرغان (کاکایی marinus) بزرگترین gull گونه در جهان و آنها نژاد در Skomer [جزیره]. خرگوش ها بخش مهمی از رژیم غذایی خود را هنگامی که چند کوچکتر seabird یا seabird جوجه ها در دسترس هستند.

به طوری که آنها به طور معمول شکار پرندگان دریایی و seabird جوجه, اما خوردن خرگوش زمانی که وجود ندارد عرضه آماده از این. که آه که خیلی gnarly. بنابراین شما فکر می کنم آن می تواند پرواز بلافاصله پس از یا تا به حال به قطع کردن و هضم برای یک بیت ؟ زیرا چگونه دیوانه می شود آن را اگر شد یک گونه از راه رفتن ماهی است که تمام مرغان که بیش از حد سنگین برای پرواز تا آنجا که آنها می خواهم فقط خورده خرگوش ؟ قرار است که در دایره خود را از زندگی لوله و دود آن. “چی؟” گفتم دود آن سیمبا! Timon و Pumbaa در حال حاضر آن را ضربه.

نگه داشتن رفتن برای تصویری که احتمالا برای بی میل.

با تشکر از Zootghost که موافق طبیعت مادر ممکن است در واقع یک crueler دلبر از سرنوشت.

ادامه مطلب: وحشیانه, خوردن چیزهایی که همه را عاشق غذا خوردن, gnarly (اعطا شاید نه به عنوان gnarly به عنوان kickflip من بعد از مدرسه دیروز اما چیزی که بود یک ده) خدا خوب آن یک گل خوردن خرگوش جهان, طبیعت مادر طبیعت به طوری که آنچه که به نظر می رسد مانند دایره, زندگی, تصویری,

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>