Dacks و دیگر کانادا کفش مارک

این است آنچه که من پیدا کردم در این وب سایت نوشته شده است نه بیش از حد طولانی پس از شرکت جويد:

http://www.canadianbusiness.com/article/11264–the-ode-dack-s-shoes

توسط Matthew McClearn | آوریل 07, 2011

Dack کفش متولد شد و در سال 1834 زمانی که ایرلندی مهاجر متی Dack افتتاح یک فروشگاه برای خوبی پاشنه بلند در گوشه ای از پادشاه اردن خیابان در مرکز شهر تورنتو و سپس حل و فصل برخی از 10,000 روح. خود را در مرگ نابهنگام از ذات الریه که در ماه دسامبر دست کنترل به پسر ارشد او ادوارد که به طور گسترده سفر در جستجوی سبک های جدید و منابع چرم با کیفیت. نام خانوادگی مترادف با کیفیت کفش در میان کسانی است که می تواند ساخته شده به اندازه کفش و چکمه.

در آن برای اولین بار 80 سال Dack کفش باقی مانده small; در طول جنگ جهانی اول آن شامل یک خیابان کینگ فروشگاه با یک کارخانه در عقب. گسترش آغاز شد و پس از مدت کوتاهی با فروشگاه جدید باز کردن در وینیپگ مونترال و در جای دیگر نه به ذکر است پر رونق mail-order کسب و کار. با جنگ جهانی دوم آن را به حال فروشگاه ها و نمایندگی ها در سراسر کشور است. آخرین خانواده صاحب استنفورد Dack شخصا بازرسی به پایان رسید کفش پوشیدن یک دستکش سفید می گوید: یکی دیرین کارمند. “اگر او را دیدم هر سیاه و سفید یا قهوه ای, لهستانی, خود دستکش سفید وجود دارد جهنم به پرداخت. او می خواهم برش کفش در نیمه به جای ارسال آن را با از دست رفته کوک. این نوع از پسر او بود و این که چگونه این شرکت اجرا شد.”

Dack فروخته شده در سال 1948 به AH Marston پارسیان تورنتو, که به نوبه خود به فروش می رسد این شرکت به prestgious انگلیسی کفاش کلیسا & Co. Ltd. در 1960s. تحت استراليايي Dack را خریداری گیاه در فردریکتون, N. B. نقل مکان کرد و در سال 1957 تولید وجود دارد. این سن بود که فرزندان عینک کفش همان پدران خود را و مشتریان چرم-کفی کفش بازسازی شده به طور منظم. حتی به عنوان ارزان تر لاستیک کفی کفش تولید شده دریایی شروع به ظاهر شدن در کانادا قفسه در دهه های بعدی این شرکت اعتقاد بر این به اندازه کافی مصرف کنندگان خواهد اصرار بهتر-اتصالات بیشتر محصولات با دوام است. در سال 1985 شرکت تاریخچه و سپس رئیس جمهور Lorne Grainger اعلام کرد: “آن است که به راحتی ممکن است به تصور Dack کفش ساخته شده با همان فلسفه و حتی موفقیت بیشتر از 150 سال از هم اکنون.”

سلیقه هر چند تغییر بودند. محل کار لباس شد تا کنون بیشتر گاه به گاه و مشتریان تبدیل به اواسط بازار مارک های مانند کلارک و Rockport که Dack را مجبور شد به انبار. “بازار بود واقعا آب گرفتگی با کفش از چین و دیگر کشورهای آسیایی شما فقط نمی تواند در رقابت با” می گوید: جان مک داول یک مدیر و دیرین Dack اجرایی. همانطور که برای Dack طبقه تجاری “من از آنها بدم میاید به این می گویند اما آن را تبدیل شدن به یک پیرمرد کفش.”

کاهش به صورت جدی آغاز شد و در سال 1999 زمانی که فردریکتون گیاه قادر به لاستیک کف بسته شده است. از این پس Dack بهترین ارائه شده توسط کلیسا در انگلستان هر چند companyexperimented (ناموفق) با مکزیک ساخت. زمانی که پرادا و خانه مد ایتالیایی خریداری کلیسا از یک دهه پیش, همه چیز بدتر است. “ما کمی قرمز فرزند خوانده که رو انداخته با این توافق” به یاد می آورد یک Dack کارمند ruefully. با فروش فرو ریختن این شرکت متوقف تجدید اجاره. زمان پرادا بی سر و صدا ریخته Dack را در دسامبر 2007 به شرکت سهام خصوصی CoBe سرمایه نیویورک فقط 10 فروشگاه باقی مانده است.

رکود اقتصادی که در طی آن کفش خریداران تبدیل شد و حتی بیشتر صرفه به پایان رسید غمگین کاهش است. ادعا دارایی فقط $600,000 و بدهی سه بار که (عمدتا به تجارت طلبکاران), Dack را برای ورشکستگی زمینه در ماه دسامبر. “طول عمر از شرکت مجاز نیست آن را به فرار از مسائل مالی که دامنگیر این صنعت در دهه گذشته” خواندن یک بیانیه رسمی. به عنوان شاید آخرین عهد به ساخت حساب واریز کننده Danbury, فروش با تخفیف کمتر انبوه کفش نصف. کسانی که می خواستند آخرین جفت از Dack را برخی از قیمت به عنوان بالا به عنوان $900 می تواند تنها 25 ٪ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>