سفارشی استیلای تورنتو

با تشکر برای پاسخ هر چند بر اساس پاسخ آن به نظر می رسد مانند من دقیقا نمی گم هر چیزی که در آن وجود دارد نیست یک فروشگاه جدید که باز کرده که من نمی دانم.

برای آنچه در آن ارزش, از آنجایی که این سرعت denigrated به بحث MTM مقابل قرار دادی پس از خریداری در میان طیف گسترده ای از قیمت/ کیفیت امتیاز از OTR به MTM به قرار دادی من فکر نمی کنم آن را ممکن است به قطعی بیانیه ای که قرار دادی بهتر از ساخته شده برای اندازه گیری. من می گویم که هر دو در شرایط مناسب و در نقطه قیمت — و شما همیشه باید به قیمت به حساب آورد. من می خواهم اعتراف کنم که قرار دادی برنده دست پایین در “رمانتیک” زاویه با basted اتصالات و بیشتر دست دوخت…اما فقط به خاطر شما لازم نیست که به معنای باد و در نهایت مناسب و یا پوشیدن بهتر است. طولانی مدت کیفیت دوخت است که اغلب بسیار شل تر در قرار دادی و در هر صورت قرار دادی نیست که انحصار در دست دوخت. بسیاری از خوب MTM مغازه ها که فراموش کامل, بوم, دست دوخته محصول (حتی اگر آن را به عنوان واجد شرایط نیست قرار دادی). آن زمان من حدود 10 سال به درک که هر چند.

من موافق با linds_15 که بسیاری از این MTM مغازه ها که فقط لباس مبدل در امدن به عنوان قرار دادی (روند مورد انتظار). سفر خیاط بدترین مجرمین است. من از آنها بدم میاید که – کمی صداقت خوب خواهد بود به خصوص از آنجا که مطلقا هیچ چیزی برای شرمنده با MTM.

به هر حال به نظر می رسد مثل من در خود من برای تلاش کردن مکان های جدید. آن را به یک ماجراجویی…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de