سفارشی استیلای: پارچه در مقابل بدلی اتصالات

یک بدلی اتصالات فقط به معنی شما در حال تلاش چیزی است که تقریبا مونتاژ به جای ساخته شده با تمام درزها و غیره (اگر چه بسته به مرحله ای از اتصالات برخی از قطعات ممکن است به پایان رسید). این باعث می شود آن را بسیار آسان تر برای برداشتن لباس از هم جدا تنظیم و قرار داده و آنها را به عقب با هم. با لباس متناسب این است که تقریبا همیشه انجام می شود در واقعی پارچه لباس شما با داشتن ساخته شده است. پارچه فقط یک پارچه– یک جزء اصلی سبک وزن پنبه. وجود دارد و لزوما هر گونه استفاده از پارچه برای bastes وجود دارد و مسلما یک نقطه ضعف– پارچه های مختلف رفتار می کنند به روش های مختلف و پارچه به احتمال زیاد خواهد بود بسیار متفاوت از هر آنچه که پارچه شما در واقع با استفاده از (مگر در مواردی که اتفاق می افتد به یک جزء اصلی پیراهن وزن پنبه).

اما شما ممکن است روبرو می شوند یک پارچه اتصالات اگر پارچه شما با استفاده از برای نهایی خود را در لباس های بسیار نادر و یا به خصوص گران است. یک خیاط ممکن است تصمیم به آن بازی امن و دزدکی حرکت کردن در این جا با یک پایه در قبل از برش پارچه به چیزی که واقعی است. احتمالا در پارچه هر چند– به احتمال زیاد با یک پارچه ارزان تر و مشابه در وزن بدن/ترکیب نهایی چیزی.

شما همچنین ممکن است یک پارچه اتصالات اگر شما با داشتن چیزی ساخته شده از چرم (پس از دوخت چرم برگ دائمی سوراخ) و یا اگر لباس شما باید برخی از جزئیات غیر معمول و یا ویژگی های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de