کفش سفارشی – من دیوانه ؟

سلام به همگی

من به آرامی بردن بازی من با توجه به لباس. من نمی پوشیدن لباس, بنابراین من لباس معمولی است. در زمستان…جین کابل عجیب و غریب پشم شلوار همه به طور کلی تیره تر رنگ – سیاه نیلی خاکستری و غیره.; در تابستان…سبک رنگ – کرم silvers ، من تا به حال یک MTM peacoat (اواسط خاکستری دوست داشتنی برای بافت) و زیبا MTM سرمه shearling با خزدار کمی بمب افکن ساخته شده و دوست دارم به لباس آنها را کمی.

من می خواهم به خرید برخی از مناسب و معقول کفش/چکمه برای پاییز/زمستان است. واقعا فقط باید باران به نگرانی در مورد. من یک جفت چکمه با یک طرف پستی که قهوه ای-سیاه و سفید چرم نقش ونگار ریگی دادن با brogue. بزرگ و گاه به گاه با اواسط شستن شلوار لی, سیاه, تارهای پشمی خاکستری و شلوار. من تنها هوشمند دیگر کفش قهوهای مایل به زرد نوک برگشته flyknit, اما مناسب و معقول چرم و نشان دادن آن سن و سال. دوست دارم یک جفت دوم نیز گاه به گاه اما هوشمند چکمه یا کفش. من واقعا گرفته شده با تقسیم پا کفش/چکمه مانند این:

https://www.yeossal.com/collections/derby-shoes/products/holland-derby-in-dark-oak (این کفش!)

اما در حال حاضر شبیه به من قهوه ای-سیاه و سفید چکمه, بنابراین من با توجه به سفارشی ساختن e.g با هم ذکر شده تولید کننده. من دیوانه به انجام این کار ؟ هر گونه افکار به سبک این نوع کفش/چکمه و نسبی smartness/تشریفات/casualness?

به سلامتی

گراهام

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de