سفارشی ساخته شده Darth Vader مدیتیشن غرفه میز

darth-vader-meditation-chamber-desk-1.jpg

این سفارشی Darth Vader مدیتیشن مجلسی, میز طراحی و ساخته شده توسط مردمی در شاهوار ربات برای هنرمند خال کوبی Brandi R. Harkness-بروس در کمیسیون. Brandi با استفاده از این میز در تو استودیو برای طراحی ایده هایی برای مشتریان. برخی از اطلاعات بیشتر در حالی که من آرزو می کنم خود من میز بود بیش از یک درب گنجه بالای precariously انباشته آمازون جعبه:

پرکردن فرم و عملکرد ما اسیر این نگاه است که مجلسی در سه طرفه میز با استفاده از سفارشی روکش millwork به از نو خلق کردن سفید درشت داخلی و تحمیل پوسته سیاه و سفید. اشکال زاویه دار تا رسیدن به آسمان به عنوان اگر انتظار برای نیمه بالا به فرود, به عنوان آن را در این فیلم است. نتیجه نهایی این است که عملکردی میز با فضای کار است که در حالی که نه یک ماکت مستقیم مجموعه احساس کنده راست کردن صفحه نمایش! Faux چرم قابل تنظیم ارتفاع مدفوع بود سفارشی وبهلسترد به آینه نگاه از صندلی در اتاق در مجموعه. لمس اتمام ساخته شده است در میز قابل تنظیم لامپ گردد به مانند جرثقیل برگزار Darth Vader کلاسیک کلاه در صحنه!

آره Darth Vader کلاه ایمنی جرثقیل لامپ — این واقعا چیزی است که باعث می شود آن را. بنابراین چه چیزی شما فکر می کنم این کاربر Vader واقعا من که مدیتیشن اتاق خود را? چون *کاهش صدا* من آن را در مقام خوب است که– “او نبود, مشاهده, وابسته به عشق شهوانی, Ewok ویدئوها.” *کوه در می رم درب گنجه کردن جعبه* بسیاری از Bothans درگذشت به ما این اطلاعات! “اما چه خوب است آن را حتی اگر آن را درست است؟” خب من گفت: هرگز آنها به هدر نمی میرند.

نگه دارید برای رفتن به یک تعداد انگشت شماری عکس های بیشتر.

darth-vader-desk.jpg

darth-vader-meditation-chamber-desk-2.jpg

darth-vader-meditation-chamber-desk-3.jpg

darth-vader-meditation-chamber-desk-4.jpg

darth-vader-meditation-chamber-desk-5.jpg

با تشکر دوباره به کری که موافق بهترین مراقبه مجلسی از همه نشسته است در کف وان حمام با دوش و در حال اجرا به عنوان آن را به عنوان شما بروید.

ادامه مطلب: کمیسیون سفارشی, darth vader, طراحی, میز, سکته های مختلف به صورت های مختلف مردمی, اگر شما به من نیاز من در مراقبه مجلسی, طراحی داخلی, در حال حاضر من می خواهم یکی از, جنگ ستارگان, مطمئن, چرا نمی, چیزهایی که شبیه به چیزهای دیگر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>