دیوانه بررسی تازه وارد Vahtia.

سلام Styleforum.

من در اصل نوشته شده این در ق, اما من فکر می کنم این نام تجاری نیاز بیشتر به رسمیت شناختن آنها به عنوان مناسب محصولات در یک قیمت مناسب و معقول.

بنابراین در اینجا این است که من را نقد کنید.

این خواهد بود که اولین پست من در اینجا. لطفا مرا ببخش اگر چیزی از دست رفته است.

داستان :

من شده است در حال مرگ برای یک جفت کفش راحتی به عنوان یک روزانه شخص برتر از اقران. و همچنین چکمه های که من می توانید لباس بالا یا پایین. پس از صرفه جویی در, من در نهایت به حال به اندازه کافی پول 2 جفت کفش. اما در آن زمان من می خواهم به صرف تمام پول سخت به دست آورده. BAM!!, همه گیر دیوانه رفت.

به IDR شد سقوط آزاد پس از گرفتن کفش از مارک های اروپایی مانند Meccariello, Vass و غیره بود و از گزینه های. بنابراین من سعی کردم به تماس های محلی کفاشان مانند Winson, سگرا ، اما بسیاری از آنها به من گفت که آن را ممکن است حداقل 4 ماه برای 1 جفت 2 جفت آن را ممکن است تا 6 ماه. من نمی توانیم صبر کنید که طولانی است. آره من کمی بی تاب است.

مقدمه:

قبل از اینکه ما شیرجه رفتن به نقد و بررسی من می خواهم به بحث در مورد این نام تجاری Vahtia. نقطه از جاکارتا ، هر چند آنها در جاکارتا کارگاه خود عامل در باندونگ. درست مثل هر کفاشان من در بالا ذکر شد. اولین بار من کشف آنها بود در اواسط ماه مارس. زمانی که من دراز کشیده بود روی تخت من پیمایش از طریق Instagram در نیمه شب (مثل شما). بیش از حد بد آنها تا به حال به طور موقت تعطیل کارگاه خود پایین با توجه به همه گیر. آنها تمرکز به طور عمده در لباس کفش با نفوذ اروپایی و همچنین چرم از دباغ خانه. نبود اطلاعات زیادی در خود Instagram زمانی که من به دنبال آنها. تا این که یک روز من تو را دیدم خود را Instagram داستان برای نمونه خود فروش. کمی پس از من آنها را فرستاده DM در مورد آنچه که در فروش و تبدیل آنها به اندازه و مقاله ای که من می خواستم. بنابراین من آنها را برای IDR 2.750.000 یا دلار آمریکا حدود 197. قیمت کامل است IDR 4.995.000 یا حدود 350 تومان.

خوب بدون ado بیشتر. بیایید شیرجه رفتن به نقد و بررسی.

آلبوم:

مقاله: Merlin Tassel Loafer (نمونه فروش).

رنگ: یاقوت کبود آبی, دست, رنگ, با ظریف زنگار.

بالایی: Du Puy Sicalf SF.

پوشش: سبزی-قهوهای مایل به زرد کف.

ساخت و ساز: Handwelted ساخت و ساز (Flatwelt).

کفی: سبزی-قهوهای مایل به زرد چرم با چوب پنبه پر کردن و جراحی ساق پا.

بدمتشني: تک چرم رنگ سیاه و سفید و بسته کانال با کمی پخ کمر.

SPI: 9.

اندازه: درست به اندازه 43D / 8.5 انگلستان / 9.5 ما (با توجه به وب سایت خود را).

آخرین: Pegasus ( دور پا).

پا و پاشنه سخت کننده: چرم.

کیفیت:

چرم بسیار خوب است, دانه های تنگ و صاف است. این احساس کمی سفت در طول فصل. اما چرم شروع به نرم شدن پس از پوشیدن آنها را برای بار دوم و به همین ترتیب. درجه یک ساخت بدون از دست رفته دوخت شناسایی شسته و رفته دوخت و به پایان رساندن. زیره و کفی سخت هستند اما به تدریج نرمتر پس از دوم پوشند. واقعا خوب برای تابستان.

مناسب:

من نمی دانم آنچه من Brannock اندازه است اما من می پوشند 43/44 برای در حال اجرا کفش. آنها احساس راحت در خارج از جعبه با یک بیت از slip برای اولین پوشند. آن را فقط اتفاق می افتد در پای راست من دلیل آن را کوچکتر از سمت چپ اما مشکل رفته بود در دومین پوشند. اما به نظر می رسد مانند 42EU / 9UK / 8US مناسب خواهد بود ،

است که در بررسی من برای اولین مقاله پس اسب خود را نگه دارید چون من یکی دیگر.

این مقاله جالب به دلیل طراحی آن را ریاضت چکمه های کفش با یک لمس balmoral الگو و کمی ناهموار حرکت. در عین حال هنوز هم براق و dressy. من آنها را برای IDR 4.796.000 یا دلار آمریکا حدود 342 کامل قیمت در IDR 5.995.000 یا حدود 425 تومان. آنها به من 10% خاموش چون من شرکت در نمونه خود را برای فروش و یکی دیگر از 10 ٪ تخفیف برای اولین non-فروش خرید کوپن. شما خواهد شد دریافت 10 ٪ تخفیف برای خرید اگر شما عضویت در خبرنامه خود را.

آن را یک پیروزی بزرگ برای من است. HURRAAAYYY!!.

اجازه دهید به آن پرش.

آلبوم:

عفو عکاسی من, مهارت.

مقاله: El Cid ریاضت ،

بالایی: انس با Vegano.

رنگ: چوب ماهون, دست, رنگ, با ظریف, در زنگار.

پوشش: سبزی-قهوهای مایل به زرد کف.

کفی: چرم با چوب پنبه احساس و جراحی ساق پا.

ساخت و ساز: Handwelted (Flatwelt).

بدمتشني: Dainite نکردم تنها.

SPI: 9.

اندازه: درست به اندازه 42D / 8 UK / 9 ما.

آخرین: Hippogriff ( بدون پا).

پا و پاشنه سخت کننده: چرم.

افزودنیهای پیشنهاد شده: 1 پرداخت کوپن و کارت تشکر از شما.

کیفیت:

چرم محکم تر از کفش راحتی و در عین حال زیبا. من نمی دانم که چگونه چرم را چین. اما من راضی هستم با چرم. Vegano است همان چرم استفاده شده است که توسط Carmina برای کفش های خود را.

ساخت درجه یک و همچنین. رنگ مایل به قرمز به نظر می رسد بیشتر در زیر نور مستقیم خورشید در تصویر, اما بیشتر قهوه اگر شما به آن نگاه کنید در فرد است.

خیره کننده!

مناسب:

من تصمیم گرفتم به حجم پایین با توجه به من رو پاشنه ورقه روی کفش راحتی.

و آنها متناسب با, بهتر, بدون, slip, کمی برام اما به طور کلی راحت است.

نتيجهگيری:

راضی با محصولات و خدمات تحویل تنها در زمان چند ساعت با Gojek (شبیه به Uber اما با موتور سیکلت) برای همان شهرستان تحویل. به عنوان بین المللی برای تحویل آنها همچنین ارائه تخفیف خدمات اکسپرس با DHL.

همچنین پولیش رایگان کوپن است که یک پیروزی بزرگ به دلیل گاهی اوقات ما فقط بیش از حد شلوغ به مراقبت از کفش های ما. مهم نیست که چقدر دوست دارم آن را انجام می دهند.

من هم خوشحال چون من گزینه های بیشتر برای گرفتن کفش با کیفیت از محلی کفاشان. هر چند قیمت است که بطور قابل توجهی بالا است. اما من لازم نیست که به پرداخت مالیات و عوارض, حداقل.

همچنین آنها باید مناسب سایت نیست چرا که بسیاری از اندونزی برندها انجام دهد. حتی اگر آنها باید چیزی وجود دارد که گم شده یا قیمت, محدود, پرداخت کانال اضافی بدون هزینه های اینترنت برای نظم بین المللی به عنوان آنها نمی با استفاده از پی پال.

ویژگی های حکیم, من فکر می کنم آنها در همان سطح به عنوان TLB مایورکا. قضاوت از این مواد شاید کمی بهتر است با توجه به ساخت و ساز و کفش های خود را تقریبا 100% دست ساز به جز بسته شدن.

شاید شما می توانید نظر زیر اگر شما تجربه با TLB مایورکا.

یکی از بهترین های موجود در بازار در محدوده قیمت مشابه (زیر 500 تومان) اما هنوز هم زیر Carmina.

من نمی دانم در مورد Meermin بنابراین احساس رایگان برای نوشتن تجربه خود را با Meermin.

اگر شما آشنایی با Winson یا فورتونا, من فکر می کنم خود اشراف خط که خط استاندارد بالاتر Winson به طور منظم و خط, اما هنوز هم در زیر عظمت خط. من نمی دانم در مورد Onderhoud زیرا آنها از سبک های مختلف.

اما این یک شروع خوب برای یک تازه وارد. به عنوان بسیاری از اندونزی برندها شروع به محلی گاو که کیفیت نیاز به بهبود بیشتر.

جوانب مثبت:

– خوب ،

دست welted ساخت و ساز.

– براق به دنبال.

– شگفت انگیز ساخت.

– مناسب وب سایت است.

– تخفیف هزینه حمل و نقل برای جبران پولیش رایگان سرویس که تنها واجد شرایط برای بازار محلی است.

منفی:

– تنها ارائه RTW در حال حاضر.

– بدون کفش درختان در دسترس است.

– محدود مقاله.

– D فقط باید عرض گذشته است.

نمره کلی 7,5/10.

من پیشنهاد می کنم شما آنها را قبل از آنها منفجر شود.
به عنوان شما خواهد شد نزدیک به کفش هایی که دلار 700+ با تنها کسری از قیمت.

همچنین آخرین باری که من چک آنها با داشتن یک ویژه راه اندازی تخفیف 25 درصد به علاوه یکی دیگر از 10 ٪ اگر شما عضویت در خبرنامه خود را.

به طوری که خواهد بود 35%.
شگفت انگیزی بنگ برای جفتک انداختن.
سازمان دیده بان برای کارخانه خود را دوم و نمونه فروش.
به طوری که حقیر را نقد کنید. احساس رایگان برای اظهار نظر و نظر خود را.

با احترام

ponpon_hehe

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im