می تواند از دادگاه عالی نیروی NFL دست با پنج شنبه بلیط ؟

امریکا عاشق فوتبال است. در طول سال 2019 فصل به طور متوسط از 16.7 میلیون نفر گوش به هر یک از بازی. مقایسه تلویزیون ملی بازی MLB به طور متوسط کمی بیش از 1.5 میلیون بیننده در سال 2019 در حالی که در NBA بازی به سختی ترک خورده 880K.

اما با وجود محبوبیت آن می تواند دشوار و گران قیمت برای تماشای بازی که نیست پخش در بازار محلی خود را. اگر شما یک کلیولند براونز فن زندگی در سیاتل به عنوان مثال شما می خواهید برای خرید توصیه شده برای $293.94 برای دیدن تیم مورد علاقه خود را بازی در هر هفته.

این بسته افزودنی به DIRECTV به خدمات تلویزیون ماهواره ای. اگر شما زندگی می کنند در یک آپارتمان محل سکونت شهری, دانشکده, خوابگاه یا یکی دیگر از انسداد است که شما مانع از قرار دادن یک بشقاب ماهواره ای, شما می توانید خرید یک جریان مستقل اشتراک برای یکشنبه بلیط. اما اگر شما در حال قادر به قرار دادن یک دیش ماهواره در خانه خود را, شما باید برای عضویت در DIRECTV به تماشای خارج از بازار بازی های فوتبال.

دیگر هیچ ورزشی لیگ می پرسد طرفداران خود را به نصب بشقاب های ماهواره ای فقط برای تماشای تیم مورد علاقه خود را. آن را فوق العاده مانع ورود یکی که برخی از منتقدان استدلال می کنند حتی ممکن است غیر قانونی است.

NFL و AT&T دادخواست برای دادگاه عالی بررسی

طرح دعوی در دادگاه در برابر NFL و AT&T می رود تمام راه برگشت به 2015, هنگامی که یک گروه از میله, رستوران ها و فردی طرفداران استدلال کرد که یکشنبه بلیط نقض قوانین ضد تراست. این قوانین دولت است که کسب و کار نمی تواند کار هم در راه است که حذف انتخاب و افزایش قیمت ها برای مصرف کنندگان است. فرضی Browns فن زندگی در سیاتل قطعا می گویند NFL گناه است از هر دو.

مورد اطراف دادگاه های مختلف در طول پنج سال گذشته. در سال 2017, یک قاضی فدرال در لس آنجلس حکومت با NFL و AT&T نوشته است که “این واقعیت که DIRECTV ممکن است شارژ قیمت های متورم برای یکشنبه بلیط نمی کند را تشکیل می دهند آسیبی به رقابت است.”

که به نظر می رسید در پایان این گفتگو. اما در ماه اوت سال 2019 9th ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر تصمیم به دوباره باز کردن این مورد بیان کرد که یکشنبه بلیط می کند نقض قوانین ضد تراست. “شکایت به اندازه کافی مدعی است که به هم پیوسته NFL-تیم NFL-DIRECTV موافقت نامه های طراحی شده بودند برای حفظ قدرت بازار کافی است که به ادعا متهمان خاص قصد” قاضی ساندرا سيد Ikuta نوشت: در دادگاه ،

از آنجا NFL و AT&T تصمیم گرفت به درخواست دادگاه عالی برای بررسی این مورد است. “از جمله سرمایه گذاری مشترک هستند نه تنها در ورزش بلکه در حرکت تصویر, ثبت, چاپ و نشر, با تکنولوژی بالا و دیگر صنایع که در آن همکاری است که معمولا مورد نیاز برای تولید و مجوز محصولات محافظت از مالکیت معنوی قوانین” NFL گفت: در آن طومار.

آن باقی مانده است دیده شود که آیا دیوان عالی کشور را بشنود مورد اما شانس در برابر آن — آن را تنها طول می کشد 100-150 از بیش از 7000 موارد که در آن خواسته شده است که به بررسی هر یک سال است. اگر دادگاه تصمیم می گیرد به این صورت از آن خواهد شد bounced بازگشت به یک قاضی فدرال برای دادگاه.

انتظار برای دیدن تغییرات به NFL SUNDAY TICKET بدون توجه به آنچه

در حالی که قانونی نتیجه این است که هنوز هم در هوا NFL SUNDAY TICKET را روز به نظر می رسد شماره مهم نیست که چه اتفاقی می افتد بعدی. هر دو NFL و AT&T به نظر می رسد آماده به بخشی از راه.

“ما با داشتن بزرگ بحث با DIRECTV و AT&T” NFL کمیسر راجر Goodell گفت: در مصاحبه با بلومبرگ سال گذشته است. “ما تا به حال 25 سال مشارکت و ما می خواهیم به ادامه این همکاری اما ما نیز به دنبال ببینید که چگونه ما می توانیم تغییر و تحویل است.” ان بی سی نیوز گزارش لیگ مورد بحث و بررسی پنج شنبه بلیط معاملات با هر دو دیزنی و آمازون و گوگل نیز شایعه شده است که علاقه ای به اضافه کردن چهار شنبه بلیط برای یوتیوب آن تلویزیون پخش آنلاين خدمات.

خود را برای AT&T به نظر نمی رسد بیش از حد هیجان زده در مورد ادامه همکاری یا. وال استریت ژورنال گزارش داد که AT&T از دست می دهد بیش از 500 میلیون دلار در هر سال در فوتبال بسته است. AT&T افسر ارشد عامل جان Stankey گفت: این مجله که او معتقد است ارزش یکشنبه بلیط در حال حاضر به اوج خود رسید و خواهد بود برای توجیه در دورانی که بینندگان به طور فزاینده ای برش طناب.

خط پایین

هر چه اتفاق می افتد بعدی — آیا دیوان عالی کشور می شنود NFL مورد یا لیگ می رسد یک تلویزیون جدید مقابله با یک جریان خدمات — نتیجه خواهد شد به احتمال زیاد بهبود برای طرفداران NFL زندگی می کنند که دور از خانه خود تیم. دوران بعد از فوتبال پخش برنامه می تواند به دنبال MLB و NBA سرب و ارائه تک تیم بسته و یا آن را می تواند نمودار یک دوره جدید اجازه می دهد pay-per-view بازی.

می خواهید بیشتر اخبار در NFL و TV deals دریافت اطلاعات بیشتر در منابع ما مرکز و follow us on Facebook و توییتر برای به روز رسانی روزانه.

مقایسه جریان خدمات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>