هزینه از با کیفیت کفش مردانه از طریق چندین دهه ؟

عزیز همه

آیا شما به یاد داشته باشید چقدر کیفیت کفش های مردانه استفاده می شود به هزینه قبلی در دهه? من تا به حال بررسی آلن ادموندز کاتالوگ بود که در دسترس آنلاین از سال 1950 و 2000 و هیچ یک از آنها تا به حال هر قیمت.

با توجه به این که کیفیت بسیاری از مردان لباس کفش مارک انحطاط را در طول سال به سطح پایین یا فقط ناپدید فکر من این است که اگر با کیفیت بود یک بار بالا و جهانی که سرمایه داری رقابت باید به آنها ساخته شده است ارزان تر در شرایط واقعی تر از امروز بود.

از سوی دیگر پوشیدن مردان کمتر کفش با کیفیت خوب از همیشه قبل از امروز تا شاید هزینه ها پایین آمده اند به دعوت مردم بیشتر به آنها را خرید.

هر پیشکسوت به یاد داشته باشید آنچه که آنها استفاده می شود به پرداخت برای کفش در روز ؟ آنچه در مورد آنچه پدران خود را ممکن است باید پوشیده شود ؟ متاسفانه پدر من مرده است, بنابراین من نمی توانم از او بخواهید.

البته من صحبت کردن در مورد قیمت تنظیم شده برای تورم است. که یک جفت از پارک ممکن است هزینه 75 دلار در سال 1950 به این معنا نیست که آنها می خواهم که هزینه این پول در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>