مقابله با پا گسترده ای

اولین پست در اینجا, بنابراین من می خواستم بپرسم شما بچه ها یکی از بزرگترین مسائل در هنگام خرید لباس: کفش عرض.

سریع حکایت شخصی: برای طولانی ترین زمان من تا به حال فکر می کردم یک استاندارد 8.5 ما. این به اندازه من در کفش و سایر انتشار عمومی derbies مانند دکتر دله 1461. ممکنه در طول یک دوره زمانی که من شروع به تلاش برای جدی در مورد در حال اجرا را من به پا اسکن شده برای اندازه گیری دقیق. من در واقع ما 7 اما با طیف بسیار مناسب است. به طوری گسترده ای در این واقعیت است که من قادر به اندازه تا 8s و 9s با توجه به این عرض من باید با کفش.

اما پس از دانستن من اندازه گیری های واقعی من احساس فلج در تلاش برای خرید کفش به خصوص آنلاین و در حال حاضر که من در تلاش برای به دست آوردن بهتر کفش چرم. سوال من این است که پس چگونه شما مقابله با داشتن عجیب و غریب پا اندازه گیری مثل این ؟ من باید با اجتناب از مارک های بدون گزینه های عرض و یا جلوگیری از برخی سبک ؟ آیا هر یک از شما به سادگی اندازه تا مثل من و کنار آمدن با برخی از عجیب و غریب فاصله در toebox? و یا انجام هر یک از شما بچه ها دیگر از روش های مقابله ای مانند کفی و چنین است ؟

TLDR; من بسیار گسترده و اغلب ایجاد مقدار زیادی از اختلاف با اندازه. چگونه می توانم به شما بچه ها که مسائل مشابه مقابله در چیدن چه کفش برای پوشیدن ؟

P. S. فریاد به درک از خود مقاله در گرفتن پای خود را اندازه گیری بر روی یک brannock احساس اذعان بر روی موضوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de