در ادامه با چزاره Attolini و یا رفتن برای قرار دادی?

اول از همه من می خواهم برای تشکر از شما بچه ها برای همه باور نکردنی پست ها و بینش ها در این فروم. من یک خواننده مشتاق و همیشه لذت بردن از مکالمات بین شما بچه ها زیادی است. این خواهد بود که اولین پست من پس لطفا با من 😉

مظهر کمد لباس من در حال لباس و کت از چزاره Attolini. من با پوشیدن آنها برای سال های بسیاری با تعداد زیادی از شور و شوق اما در حال حاضر من بیشتر و بیشتر در شک و تردید به نگه داشتن آنها را خرید. اول از همه mtm قیمت یک دست کت و شلوار بسیار گران قیمت هستند در لحظه (حدود €5000 در حالی که من استفاده می شود به پرداخت €3000-€3500 5-10 سال پیش) و نگه داشتن آنها در حال افزایش است. ثانیا چون من خواندن پست در این فروم و PS در مورد قرار دادی خیاطی به نظر می رسد که mtm هرگز نمی تواند رسیدن به ارتفاعات قرار دادی. من 201cm قد بلند 95kg بنابراین من قطعا می توانید ببینید سود برای آن است.

بنابراین اگر شما در نظر بگیرید هر دو امتیاز من احساس می کنم که برای من بودجه و من تمایل به سفر به ایتالیا, من می توانم یک محصول بهتر با سود اضافه شده از یک تجربه جالب برای دیدار با خیاط و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این جهان است. من چند سوال از شما:
– کجا Attolini می ایستد دقیقا اگر شما مقایسه آنها با قرار دادی خیاط? بدیهی است که شما نمی توانید مقایسه متناسب با عنوان قرار دادی همیشه برنده است که نبرد اما بیشتر در مورد کیفیت کلی.
– از کجا باید شروع کنم ؟ با ورود به سطح خیاط که هزینه های 1/3 از Attolini برای دیدن تفاوت بین آنها ؟ و یا رفتن به نام جدی با شکوه شهرت?

من به دنبال در Ciardi, Panico و Eduardo de Simone (در نقطه قیمت من واقعا کنجکاو برای دیدن آنچه که شما برای آن) اما من خوشحال به شنیدن توصیه های دیگر. تنها سبک من واقعا دوست ندارم که از Rubinacci. این Ciardi مناسب در PS مورد علاقه من تا کنون, اما سیمون است که به عنوان بلند به عنوان من.

بزرگ خواهد بود برای شنیدن افکار خود را و توصیه!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>