با توجه به جایگزینی برای کابل? اتمام میدارد ما را برای بهترین آنتن تلویزیون


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

می خواهید به قطع بند ناف اما هنوز هم حفظ برخی از خدمات تلویزیون? خلاص شدن از کابل خود را ندارد به معنی دور انداختن تلویزیون در دسترس نباشد. با توجه به تحقیقاتی eMarketer و پیش بینی تعدادی از خانواده فرار از کابل نزدیک به دو برابر شده فقط در پنج سال گذشته است. پیش بینی 44.3 میلیون خانوار خواهد شد که کابل قطع تا پایان سال 2020 تا از 23.6 میلیون دلار در سال 2015 است. اما چگونه همه این خانواده ها هنوز هم قادر به تماشای تلویزیون ؟

علاوه بر معمولی جریان اشتراک یکی دیگر از گزینه های بسیار عالی در خارج وجود دارد است, هوای آزاد, آنتن تلویزیون. بسته به منطقه و نوع آنتن در فضای باز شما می توانید دسترسی به بیش از 100 کانال های تلویزیون — برای همه آزاد است. ما به شما نشان می دهد چه نوع از آنتن شما نیاز دارید و به شما کمک کند پیدا کردن بهترین آنتن در بازار است.

آنچه در فضای باز آنتن تلویزیون?

دقیقا یک برد بلند, هوای آزاد, آنتن تلویزیون و چگونه کار می کند ؟ بیایید شروع با اصول اولیه. ایستگاه های پخش تلویزیونی مانند ABC, CBS, FOX, NBC, PBS The CW و دیگران — انتقال سیگنال بیش از هوا (OTA) که شامل برنامه نویسی خود را. آنتن تلویزیون دریافت که سیگنال و آن را تبدیل به صدا و تصویر نمایش داده شده در تلویزیون خود را.

آنتن تلویزیون می توان به هر جهت و یا چندوجهی. آنتن های جهت دار تمایل به انتخاب کنید تا سیگنال ها را از مسافت های بیشتر, اما تنها اگر آنها اشاره در خط با پخش برج.

از سوی دیگر چندوجهی آنتن می توانید انتخاب کنید تا سیگنال ها را از زوایای مختلف اما کوتاه تر از فاصله است. در هر صورت با OTA آنتن تلویزیون شما می توانید به تماشای تعدادی از ایستگاه های تلویزیونی محلی به صورت رایگان.

ما می دانیم آنچه شما فکر “رایگان است برای من! چه چیز دیگری نیاز دارم؟” گزینه های مختلفی وجود دارد برای آنتن بنابراین شما می خواهید مطمئن شوید که شما در نظر گرفتن امکانات و قیمت نقطه شما نیاز دارید قبل از خرید آنتن در فضای باز. در اینجا برخی از آنتن جوانب مثبت و منفی برای اضافه کردن به فهرست خود را.

جوانب مثبت و منفی از یک آنتن در فضای باز

جوانب مثبت

 • بدون کابل صورتحساب ماهانه و یا هزینه اشتراک برای سرویس های ماهواره ای. به علاوه هیچ قرارداد سالانه به ثبت نام و یا افزایش هزینه های خود را در آینده به معنی پول بیشتر در جیب شما و استرس کمتر در بودجه خود را.
 • انتظار می رود با کیفیت بالا تصویر. به طور معمول شما می خواهید یک تصویر بهبود یافته با آنتن خود را بیش از آنچه که شما می توانید با کابل یا ماهواره ای. کسانی که سیگنال های فشرده به منظور انتقال از طریق کابل به خانه خود را. اما OTA سیگنال های غیر فشرده هستند بنابراین شما باید تجربه بهتر صدا و تصویر.
 • فراموش نکنید که در مورد clunky مفتولهای بر روی سقف خود را. امروز قدرتمند, هوای آزاد, آنتن تلویزیون می تواند به عنوان کوچک به عنوان یک بشقاب ماهواره ای آنها را سازگار با مزاحم ها, دستورالعمل ها و یا مجتمع آپارتمانی قوانین.

منفی

 • مونتاژ و نصب و راه اندازی سقف می تواند یک بار. در حالی که شرکت های ماهواره ای ماهر نصب در تماس با شما نیاز به پیدا کردن کسی که به نصب خود را در فضای باز آنتن تلویزیون … و اعتماد آنها می دانند که آنچه آنها انجام می دهند.
 • آزمون و خطا است. موفقیت, هوای آزاد, آنتن تلویزیون می تواند بستگی به جایی که شما زندگی می کنند. نزدیکی خود را به برج پخش مارس تعیین چه نوع از آنتن تلویزیون را به بهترین متناسب با نیازهای شما. را وارد کنید و کد پستی خود را در AntennaWeb به دریافت احساس از آنچه در دسترس در نزدیکی شما.
 • شما پیدا کردن که شما نمی توانید بدون پرداخت هزینه-کانال های تلویزیون. آیا شما احساس می کنید شما از دست رفته مورد علاقه خود را در شبکه غذایی پخت و پز نشان می دهد ؟ شما در دام ESPN? اگر شما احساس خروج از کانال های شما استفاده می شود برای دریافت خود را با کابل اشتراک نگاه به جریان خدمات برای به دست آوردن دسترسی به نشان می دهد که مهم ترین را به شما.

چه چیز دیگری را در نظر بگیرید هنگامی که خرید یک آنتن

چون شما وابسته به ایستگاه های تلویزیونی’ OTA سیگنال های شما آسیب پذیر به هر چیزی که می تواند در راه دریافت آن انتقال. مسدود کردن سیگنال انسداد می تواند شامل:

 • درختان و تپه ها و یا دره ها
 • ساختمان های بلند
 • ساختمان مواد مانند فلز
 • خطوط برق
 • برج های سلولی
 • آب و هوای نامساعد

بنابراین در حالی که وجود دارد داخل ساختمان آنتن های موجود در فضای باز آنتن تلویزیون قرار داده شده تا با نمایش بدون مانع به شما فرصت بهتری برای مسدود دهنده سیگنال قرار دارند. این افزایش تعداد ایستگاه های شما ممکن است قادر به دریافت نه به ذکر است یک برنامه به طور بالقوه تصویر واضح تر از یک کمتر مانع سیگنال.

بهترین آنتن تلویزیون

همانطور که قبلا ذکر, بهترین آنتن برای کسی که زندگی فقط در خارج از مترو ممکن است برای افرادی که در مناطق روستایی بیشتر از کشور است. وجود دارد کمی از هنر با علم پیدا کردن حق, هوای آزاد, تلویزیون آنتن را برای شما. آماده به خرید? در اینجا بهترین آنتن تلویزیون برای هر سلیقه.

Allconnect® از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. اما Allconnect مسئول تمام مطالب این صفحه.

متقاعد شده از مزایای استفاده از یک آنتن تلویزیون? فکر کردن در مورد آنچه در جریان دستگاه در حال حاضر که با شما خداحافظی به کابل? نگاه ما به مرکز منابع برای همه نیازهای خود را و همیشه در ارتباط ماندن با کارشناسان ما در Facebook و Twitter.

Trey Paul Trey Paul

@allconnect

Trey است که یک ویرایشگر برای ما Allconnect تیم است که ایجاد و ویرایش محتوا برای 20 سال کار با مشتریان مانند Yahoo! گوگل و نیویورک تایمز. قبل از که او یک فیل… جزئیات بیشتر