اعترافات یک طناب برش: چگونه شما بیش از حد می تواند به دست آوردن استقلال از کابل


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

من فکر می کنم همه ما می توانید موافقت کنید همیشه زمان خوبی برای صرفه جویی در پول. در حالی که ana ortega نمودار زیر نشان می دهد که بسیاری از مردم پیش بینی هزینه های بیشتر در اقلام مانند مواد غذایی و در صفحه اصلی-سرگرمی در طول COVID-19 شیوع دیگر خانواده ها می اندیشند که در آن آنها می توانند کمربند خود را سفت و کاهش هزینه های به صرفه جویی در صورتحساب ماهانه.

چه بهتر از زمان به دست آوردن استقلال خود از صورتحساب بیش از حد از استقلال روز ؟ کنار برخی از زمان این تعطیلات آخر هفته برای دیدن چقدر شما می توانید ذخیره کنید و با دادن کابل TV — بدون دادن تا سرگرمی شما را دوست دارم.

نگاهی به زمان برای بررسی وضعیت خود را

ما در نهایت قطع بند ناف در کابل. نامزد من و من تصمیم به لغو آن در سال گذشته و وجود دارد بسیار کمی است که ما را از دست ندهید. در ابتدا ما آن را به صرفه جویی در پول اما ما یاد گرفته ایم چند چیز غیر منتظره در طول راه.

از آن آغاز شده به عنوان یک بودجه ورزش به جای ارزش چیزهایی که ما صرف پول و ببینید اگر وجود دارد چیزهایی که ما می تواند کاهش دهد. وجود دارد یک دلیل عملی برای این. ما ازدواج به زودی و با ادغام منابع مالی در دست ما تصمیم به گرفتن یک نگاه سخت در آنچه که ما صرف.

برای چند ماه ما آزادانه نظارت چقدر کابل تلویزیون ما به تماشای … و معلوم نبود تا آنجا که ما فکر. گاهی اوقات ما می خواهم به تماشای اخبار برخی از آب و قطعا زنده رویدادهای ورزشی. ما می دانستیم که احتمالا نیست ارزش آنچه که ما برای آن پرداخت می شود (بیش از $100/mo.), اما مانند شلوار جین شما می توانید متناسب نیست در حال حاضر , اما نمی تواند به نظر می رسد به کمک ما برگزار شد به آن.

کابل شرکت کرده بود با ما همراه در کابل-و-اینترنت طرح است. در گذشته هر زمان که ما به نام ما گفته شد که برای اینترنت به تنهایی ما خواهد پرداخت. که به نظر نمی رسد عاقلانه بنابراین ما فقط آن را نگه داشته است.

اما با گذشت زمان متوجه شدیم ما از آن استفاده نمی کند به اندازه کافی. ما خودمان را با تکیه بیشتر به شدت در جریان خدمات مانند Netflix و آمازون ویدئو برای سرگرمی ما. ما باید به طور کامل خسته عرضه ما از اسرار حل نشدهاصلی رابرت پشته نسخه و آخرین عشق است تعیین شده و بازمانده. (اگر Kiefer Sutherland تام Kirkman زد برای رئیس جمهور امروز او می خواهم که ما رای.)

کابل به سادگی برش را ندارد. بنابراین ما ارائه دهندگان روشن و رفت اینترنت-تنها مسیر.

مالی لغو کابل یک پیروزی بود. چه استفاده می شود برای ما هزینه کمی بیش از $100/mo. برای کابل و اینترنت همراه در حال حاضر اجرا می شود ما حدود 50 دلار است. کسانی که پس انداز پوشش بسیاری از ما ماهانه قبض آب (یا به احتمال بیشتر از یک زن و شوهر از شب های چینی takeout).

سالانه هزینه مقایسه

هزینه کابل اینترنت و خدمات جریان:

$1,596

در حال حاضر به عنوان برش طناب (شامل اینترنت):

$900

تکیه به تجربه های جدید

با صرفه جویی در آمد برخی از غیر منتظره آموخته های بیش از حد.

ما یک قانون در خانه ما: هیچ دستگاه در شام. برای حداقل 20 تا 30 دقیقه طول می کشد به خوردن یک وعده غذایی ما متعهد ما توجه به هر یک از دیگر بدون ضربه buzzes و یا به روز رسانی وضعیت. بلافاصله پس از صرف شام هر چند تلویزیون بود که همیشه بازی منصفانه و بسیاری از بار ما می خواهم به نوبه خود بر روی لوله قبل از ما بودند و حتی انجام شستن ظروف.

پس ما قطع بند ناف در کابل پیدا کنیم و خودمان گسترش شام ما گفتگوهای بسیار طولانی. ما در حال حفر عمیق تر به یک مشکل در دفتر و یا برنامه ریزی بعدی ما سفر جاده ای.

گاهی اوقات ما راه رفتن. هنگامی که ما به پایان رسید و ظروف تمیز و ما راه رفتن یک حلقه در اطراف محله ما به ما مراحل نهایی را در روز.

و ما به عنوان خوانده شده بیشتر است. ما هر دو متعهد به بیشتر اوایل شب خواندن یک عمل استفاده می شود که به تنزل به پنجره کوتاه فقط قبل از خواب بود که تقریبا همیشه منصفانه استقبال با خستگی.

ما به عنوان خوانده شده با هم ، منظورم به طور جداگانه با هم — ما به عنوان خوانده شده با صدای بلند. پخش به طور خاص. این بود که من نامزد ایده و صدا سرگرم کننده به من. ما آغاز شده با خود را انتخاب کنید, آرتور میلر مرگ فروشنده. هنگامی که انتخاب من آمد و من را انتخاب کرد August: Osage Countyبا Tracy Letts.

من یاد گرفتم که نامزد من است بزرگ , نمایشی خوان! نقش او نقش و صدای او طول می کشد در به تصویر کشیدن آنها — آن را واقعا چشمگیر و قطعا سرگرم کننده است. خواندن همراه است که نه تنها سرگرم کننده و گزینه های مختلف از کابل, اما آن را نیز به ما کمک می کند کاهش در زمان روی صفحه نمایش.

لذت بردن از مثبت تنظیم به تغییرات

پس ما روشن به طور انحصاری جریان, چرخش دایره جنون است و نه کاهش یافته است در ما. هنگامی که ما قطع بند ناف در کابل جدید ما ارائه دهنده ارائه شده به روز رسانی ما اینترنت با سرعت 300 مگابیت در ثانیه برای همان قیمت 100 Mbps ما بود و ما حتی نمی باید بپرسید. تا کنون بافر به یک مسئله شده است و ما هر حال نمی چشمگیر لحظه از قطع جریان.

و در موضوع درام, ما واقعا از دست ندهید اخبار شبانه. ما به طور کامل درک کنند که ما نمی خواهد که دسترسی به زندگی می کنند رویدادهای سیاسی, مانند بحث یا دولت از آدرس اتحادیه اما ما به راحتی در دانستن است که ما می توانیم پیدا کردن کسانی که در رویدادهای آنلاین و ناب در مورد اعتماد ما منابع خبری برای recaps.

جوانب مثبت و منفی از برش طناب

جوانب مثبت:

  • پس انداز ماهانه
  • بیشتر عمدی مشاهده و کنترل بر روی زمان (ما ندارد DVR)
  • افزایش زمان با عزیزان
  • زمان برای پیاده روی, خواندن
  • به طور بالقوه کاهش زمان روی صفحه نمایش

منفی:

  • Miss زنده رویدادهای ورزشی
  • خانم رویداد زندگی می کنند را نشان می دهد مانند Grammys

همانطور که برای زندگی ورزشی من, نامزد, که در بازی های فوتبال قطعا فکر می کردم او می خواهم دست حوادث زندگی می کنند بیشتر از او است. زمانی که کلیولند براونز آن را به سوپر باول هر چند او می گوید: ما خواهید بود اول زن و شوهر در نزدیکترین نوار. شرط من این است که ما امن است که در یکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de