راهنمای کامل برای Verizon 5G و 5G شبکه های


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

دارای 5G اجرای شده است همه چیز شما آرزو یا آن را سقوط کوتاه از انتظارات ؟ به عنوان شرکت هایی مانند AT&T ، Verizon و T-Mobile همچنان به گسترش خود 5G اینترنت خدمات ما در بر آنچه Verizon انجام شده است با 5G اینترنت.

ورایزون 5G اینترنت rollout آغاز شد و در اکتبر سال 2018 با مسکونی و خانه های بی سیم اینترنت. در ادامه به یادگیری در مورد 5G اینترنت 5G چگونه اینترنت کار می کند و چه ورایزون 5G وسیله ای برای آینده

در این صفحه:

چه Verizon 5G?

Verizon 5G است اینترنت با سرعت بالا تحویل به صورت بی سیم از خدمات برج به جای فیبر یا کابل خطوط. 5G ارائه پهنای باند بالا و تقریبا بدون تاخیر و برخی از بالاترین بی سیم سرعت اینترنت موجود تا رسیدن به چند گیگابیت در ثانیه.

چگونه سریع است Verizon 5G اینترنت ؟

Verizon می گوید 5G است 30-50 بار سریع تر از 4G. که ترجمه را به دانلود و آپلود با سرعت بالا به چند گیگابیت در ثانیه. قبلی Verizon 5G آزمون نشان داد سرعت دانلود از رسیدن به بیش از 6 گیگابیت در ثانیه. چگونه سرعت 6 گیگابیت در ثانیه? آن را برابر 6,000 مگابیت در ثانیه — عظیم شش برابر سریع تر از فرفره اینترنت که یکی از بالاترین مسکونی سرعت اینترنت در حال حاضر در دسترس در بازار است.

Verizon 5G در دسترس بودن

Verizon شروع به ارائه 5G ثابت خدمات اینترنت پرسرعت در چهار شهر لس آنجلس هیوستون ساکرامنتو و Indianapolis — آغاز Oct. 1, 2018. از ژوئیه سال 2020 Verizon گسترش 5G اینترنت به 35 شهرستانها از جمله محبوب metro مناطق مانند بویز, Cincinnati, دیترویت, کانزاس, شهرستان میامی و فینیکس.

Verizon قبلا تست 5G بی سیم پهن باند در واشنگتن دی سی, آتلانتا, ساکرامنتو, هوستون و دیگر شهرستانها ایالات متحده است. نتایج حاصل از این آزمون نشان داد 5G توانایی برای برقراری ارتباط بیش از مسافت های بیشتر و با زمان تاخیر کمتر از Verizon تصور است.

قدرت پردازش از خدمات اینترنت بی سیم 5G

5G بی سیم قابل اعتماد است با سرعت بالا شبکه است که به شما اجازه تماشای فیلم کامل پروژه های ویدئو کنفرانس و بیشتر سازگار با سرعت اتصال و وضوح. بررسی تمام قدرت پردازش شما تجربه با یک شبکه 5G.

  • مقدار کاهش زمان تاخیر — تاخیر زمان آن طول می کشد برای یک دستگاه به دستگاه ارسال بسته های داده را به دیگری. با استفاده از 5G, تاخیر رها شده می تواند به عنوان کم به عنوان 1 میلی ثانیه. با خیلی تاخیر پایین تر انتقال داده ها می تواند اتفاق می افتد تقریبا بلافاصله که ترجمه فوری آنلاین بازی پاسخ به جای انتظار برای بازی خود را به واکنش نشان می دهند. این همچنین به معنای واقعی-زمان مکالمات در کنفرانس های ویدئویی به جای بی دست و پا مکث به علت تاخیر.
  • بسیار سریع سرعت دانلود — با 5G آزمایشات نشان دادن سرعت به چند گیگابیت در ثانیه به جای Mbps مردم ممکن است قادر به جریان زمان واقعی 4K فیلم ها. سرعت متفاوت خواهد بود با توجه به عوامل متعدد اما به عنوان 5G بی سیم را بهبود می بخشد, آپلود و دانلود با سرعت.
  • بالاتر بیشتر سازگار پهنای باند — حتی اگر شما یک شبکه با سرعت دانلود بالا, مقادیر عظیمی از داده ها می تواند مسدود کردن شبکه ها و کم کردن سرعت سرعت درست مثل اتومبیل در یک بزرگراه است. با استفاده از MIMO (چند ورودی-چند خروجی) به رشد 5G شبکه پهنای باند بالاتر حجم از داده ها را می توان ارسال و دریافت بیشتر به طور مداوم. تصور کنید که بیشتر خطوط ماشین در بزرگراه; بیشتر خطوط به حداقل رساندن تراکم که اجازه می دهد تا اتومبیل های بیشتر به سفر در تعیین سرعت.
  • زمان واقعی ارتباطات — تکنولوژی کارشناسان پیش بینی 5G بی سیم به درایو بیشتر نوآوری و حمایت رو به رشد پیشرفت های تکنولوژیکی مانند خودکار اتومبیل های هوشمند شهرستانها همهجانبه آموزش و پرورش و تجربه بیشتر. فن آوری های پیشرفته نیاز به قابل اعتماد به اینترنت با سرعت بالا به طور مداوم حمل و نقل در زمان واقعی اطلاعات در حجم بزرگ است.

چگونه 5G کار می کند و یک تاریخ “G”

چه بعدی به صورت بی سیم 5G رشد

بزرگ بعدی در روند 5G رشد خواهد بود و افزایش رقابت در هر دو ثابت بی سیم و تلفن همراه 5G شبکه. این خواهد بود یک مزیت برای 5G مصرف کنندگان به عنوان در دسترس و انتخاب های باعث افزایش قیمت برای خدمات 5G به امید کاهش می دهد.

چه ارائه دهندگان دیگر در حال رشد خود را 5G ثابت شبکه های بی سیم?

  • درخشان یکی دیگر از اینترنت شرکت استفاده میلیمتر موج باند “به آرامی شده است نورد از 5G, ثابت, بی سیم, اینترنت, با توجه به برش طناب اخبار. در اواسط سال 2019 درخشان “برنده 24 GHz طیف در 25 متحده است که اجازه خواهد داد که درخشان به ارائه خدمات خود را به 60 میلیون آمریکایی” اگر چه “هیچ تاریخ های تعیین شده است برای زمانی که درخشان را به همه از این جوامع است.”
  • به خوبی شناخته شده, ثابت, بی سیم, شرکت, افزایش پهنای باند در حال کار برای ساخت تا خود را 5G ثابت شبکه های بی سیم.
  • باز کردن پهنای باند نیز کار به 5G بیشتر در دسترس در سراسر ایالات متحده

تلفن همراه و ارائه دهندگان خدمات مانند Verizon, AT&T, T-Mobile و Sprint (که بخشی از T-Mobile brands همانطور که از آوریل سال 2020) در حال خزیدن به ارائه بزرگترین و سریعترین 5G شبکه های تلفن همراه. در حال حاضر T-موبایل 5G شبکه است که اکثر قریب به اتفاق این است که خدمات خود را به طور معمول آهسته تر از AT&T و Verizon به دلیل اتکا به پایین باند بیسیم طیف.

چگونه جامعه محلی همکاری را تحت تاثیر آینده 5G

دولت های محلی باید تایید زیرساخت تغییرات و دادن مجوز برای ارائه دهندگان خدمات به گسترش 5G شبکه های بی سیم. برخی از شهرداری ها و ساکنان خود را نگران است که سلول های کوچک در حال ناخوشایند و نا امن پس از ارائه دهندگان اغلب محل آنها را در نور قطب.

مقامات دولت محلی همچنین نگران است که وعده به گسترش اینترنت با سرعت بالا به نقاط روستایی نمی تواند افتخار. برای مثال با توجه به, نیویورک تایمز, برج همراه اپراتور Mobilitie قرار می گیرد 215 سلول های کوچک در اطراف Montgomery County, MD, اما تنها 11 از 215 سلول خدمت مناطق با کمتر از 1000 نفر در هر مایل مربع است.

در این میان ارائه دهندگان خدمات با چالش جبران هزینه های نصب در مناطق کمتر کاربران است. ثابت خدمات اینترنت بی سیم نیاز به متراکم سلول کوچک قرار دادن اما کمتر زندگی مردم در مناطق روستایی به معنی مردم کمتر پرداخت برای خدمات 5G.

ارائه دهندگان خدمات نیز ممکن است در صورت شهرداری هزینه برای هر سلول کوچک نصب شده است. با توجه به AT&T شهرهای مختلف در کالیفرنیا هزینه بین $2,600 به $8,000 سالانه برای هر سلول کوچک پیوست. شهرهای دیگر هزینه بین $1500 تا 2000 دلار سالانه در هر پیوست.

سوالات متداول در مورد آینده 5G

به عنوان 5G می شود معرفی شده توسط شرکت های بزرگ مانند Verizon و AT&T, ما سوالی در مورد چگونه 5G را تحت تاثیر قرار اینترنت ما در حال حاضر استفاده از هر روز.

خواهد 4G دور ؟

هیچ 4G و LTE 4G ارائه پایه و اساس برای 5G شبکه های بی سیم. مثلا Verizon می گوید: این ساختمان شبکه های 5G در بالا از شبکه 4G LTE. فقط به عنوان بسیاری از ارائه دهندگان نه از رده خارج پوشش 3G پس از 3G اغلب پر کردن شکاف در پوشش 4G, 4G شبکه های تکمیل خواهد شد جدید 5G شبکه.

خواهد فیبر اینترنت دور ؟

هیچ حداقل Verizon می گوید فیبر اینترنت نمی خواهد برود. پس از فیبر, اینترنت, سریع, سرعت, زمان تاخیر کم و گران است برای ساخت فیبر موجود خدمات اینترنت باقی خواهد ماند. فیبر اینترنت نیز می تواند انطباق با آینده با سرعت و پهنای باند مطالبات آسان تر از کابل و یا اینترنت ماهواره ای. 5G ثابت اینترنت بی سیم و فیبر اینترنت به احتمال زیاد مکمل یکدیگر برای چند سال آینده اگر چه شما ممکن است ببینید فیبر اینترنت رشد کند.

آیا من نیاز به یک جدید 5G تلفن برای 5G خدمات ؟

بله به عنوان 5G موبایل خدمات پدیدار سراسر ایالات متحده, شما نیاز به یک جدید 5G گوشی های هوشمند و یا 5G دستگاه را فعال کنید برای اتصال به 5G شبکه های تلفن همراه. با توجه به CNET, 18 دستگاه تلفن همراه و سازندگان باید متعهد به توسعه دستگاه های با 5G مودم که تکنولوژی قطعه اتصال یک دستگاه تلفن همراه به اینترنت.

خواهد شد, اپل, اتصال به شبکه های 5G?

زمان اپل ندارد فن آوری برای اتصال به 5G خدمات تلفن همراه. با توجه به Macworld به “5G اتصال ممکن است تنها در دسترس در اپل گران ترین مدل آیفون در سال 2020 و یا حتی ممکن است اختیاری نوع از آن است. اگر شما می خواهید برای خرید مقرون به صرفه تر iPhone 5G شما احتمالا باید صبر کنید تا پاییز 2021 یا حتی 2022.”

هنگامی که جدید 5G گوشی های هوشمند و دستگاه بیرون می آید ؟

چند 5G گوشی های هوشمند در حال حاضر در دسترس است و دستگاه های بیشتر خواهد شد به احتمال زیاد بیش از چند سال آینده. جدید 5G مدل از اپل و نوکیا و سونی شایعه به ضربه قفسه در اواخر سال 2020 و فراتر از آن.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im