پینه دوز اتحادیه – دادی-الهام دسته ای کوچک لوکس, کفش مردانه رسمی وابسته به موضوع

سلام به همه

آن است که بسیار هیجان انگیز برای ما در پینه دوز اتحادیه برای پیوستن به این سبک فروم خانواده به عنوان یک مقام رسمی وابسته هستند. ما بسیار به دنبال به جلو به ملاقات همه از شما به عنوان نماینده آگاه ترین و پرشور menswear جامعه در جهان است. به همه شما به ما می گویند: خوش آمدید به این اتحادیه است.

برای کسانی از شما که نمی دانم ما در سال 2014 ما سوار بر یک سفر هیجان انگیز به ارمغان بیاورد نسبتا قیمت قرار دادی-الهام لوکس کفش برای مردان در سراسر جهان است. مانند شما آن است که ما عاشق کفش است که الهام بخش ما را به انجام آنچه ما انجام می دهیم; راه ما آن را انجام دهد. و در حالی که ما باید اهداف بلند پروازانه برای شرکت ما این است که ما ماموریت نهایی برای کمک به حفظ و ارتقاء فوق العاده ای از هنر و صنعت است.

با پیوستن به این پلت فرم بزرگ ما امیدواریم که برای پاسخ به سوالات خود را در اندازه اتصالات و دیگر نگرانی های شما ممکن است. ما همچنین امیدواریم که برای به انجام رساندن چیزی بزرگتر از آن است; ما خیلی دوست دارم برای هر یک از شما برای پیوستن به ما در سوار یک عمر به ما در ایجاد پینه دوز اتحادیه به یکی از محترم ترین کفش علامت های تجاری در جهان است.

با افتخار پینه دوز اتحادیه است را به یک شروع امیدوار کننده; اما ما در حال یک جوان با نام تجاری زیادی برای به انجام رساندن و حتی خیلی بیشتر برای یادگیری است. بسیاری از همسالان ما باید 100 سال شروع به سر و روی ما است. ما آنها را تحسین و در طول زمان در تلاش برای ساخت یک شرکت بزرگ است که همه ما می تواند (مشتریان و کارکنان و دوستان و…) افتخار. در زمان ما هم امیدواریم که برای الهام بخشیدن به نسل بعدی کفاشان.

پیشرو راه برای پینه دوز اتحادیه بر این موضوع خواهد بود بسیار خود ما Daniel گونزالس سر از اروپا عملیات های گاه به گاه ظاهر از دیگر اعضای تیم.

بیایید شروع کنیم!

اتحادیه تیم

حقایق کلیدی در مورد پینه دوز اتحادیه

+ تاسیس شده در سال 2014
+ ستاد در آتلانتا آمریکا و اروپا در مادرید اسپانیا
+ گل سرسبد بوتیک در آتلانتا, ایالات متحده آمریکا
+ تخصصی سنتی گودیر-ولت ساخت و ساز
+ 100 ٪ ساخته شده در اسپانیا
+ 100% درجه بالا کف رویه از دباغ خانه در فرانسه و ایتالیا و انگلستان
+ ارائه می دهد حمل و نقل رایگان در سراسر جهان. رایگان بازده در آمریکا و E. U.
+ حمل شده به بیش از 70 کشور
+ خدمات مشتری تیم در ایالات متحده و اروپا
+ جهانی سایت: www.cobbler-union.com
+ تازه های خاص وب سایت: www.cobbler-union.eu

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>